Fórum - Zobrazit téma - Fórum - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Fórum
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Fórum

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:35 am    Předmět: Fórum Citovat

Ahojky, pěkně prosím... Včera jsem byla u ajurvédského lékaře, ke kterému chodím a on mi vyprávěl o tom, jak má spoustu pacientů, kteří se uzdravili detoxikací a regenerací organismu. V tu chvíli jsem si připadala docela hloupě, protože jsem sama přestala užívat přípravky, které mi doporučil, s tím, že nefungují, když výsledky nepřišly do několika měsíců. Nějak jsem zjistila, že postrádám důvěru a trpělivost.... Confused

Ale to nejdůležitější. V tu chvíli jsem si uvědomovala, jak hluboce mám zakořeněný takový ten klasický postoj, že chemické léky vše spasí. I když jsem si dlouho myslela opak, zajímám se o alternativní léčení a i se snažím v rámci možností vše možné praktikovat, tak stále mám pocit, jakoby to bylo na povrchu, protože někde uvnitř je nedůvěra, neochota se toho pustit a možná i trošku strachu ze selhání by se tam také našlo...

Napadlo mě, že bych v rámci svého "přeprogramovávání" mohla vyvinout aktivitu i v tom směru, že bych vytvořila diskuzní fórum, které by bylo spíš odborné, než povídací o všem možném; určené pro praktikující léčitele, kteří by se chtěli podělit o zkušenosti, postupy a konkrétní výsledky své práce... a stejně tak pro lidičky, kteří mají své zkušenosti s podstoupením takové léčby. Mělo by to být také hodně o zaměření na informace, zdravou výživu, doplňky stravy a vůbec všechno, co s tímto souvisí.
Ani není důležité, jestli tam bude někdo chodit, spíš jde o takový projev tvořivosti a dárek Pánu Bohu, že mi poskytl nejen tu tvořivost, ale i touhu být nějakým způsobem prospěšná ostatním... Smile

Když jsem se před více jak rokem dozvěděla o vlastních zdravotních problémech, rozhodla jsem se pro alternativní léčbu. Celý rok jsem se snažila o úpravu jídelníčku a zdravou životosprávu, až v nedávné době mě to pustilo i dál, do oblasti emocionálních příčin. Snažím se o komplexní léčbu na mnoha úrovních a myslím, že právě tohle je takový další krok, který by mohl pomoci...

Jenže vůbec netuším, jak se takové fórum tvoří. Sice mám kolem sebe lidičky, kteří by to vědět mohli, ale o podobné věci se do hloubky nezajímají a já bych raději, když by mi s tím byl ochotný pomoci někdo, kdo ví, jak na to a zároveň by mi byl schopný poskytnou určitou zpětnou vazbu při vytváření podoby fóra... Smile

Je-li tu někdo takový, byla bych moc ráda.... Smile

Děkuji, děkuji, děkuji... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:46 am    Předmět: x Citovat

rendyy: nechci tě odrazovat, ale takovýchto webíků jsou na internetu spousty. Možná je lepší si najít svoje místo na některém už zavedeném, kam chodí hodně lidí a číst si příspěvky případně tam přispívat dotazy nebo zkušenostmi.
Mimochodem, máš pocit, že se tu o léčení píše málo? Stačí dát téma a dotaz a odpovědi nebo diskuze se vždycky rozjede. Ale možná chceš něco jiného s jinými lidmi. Snad budeš úspěšná.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Šamanko, možná je na internetu mnoho takových, ale žádné jsem nevytvořila...

Jako v životě, někdo svým konáním odráží to, že se snaží žít podle svého srdce a tvoří svoji nejkrásnější vizi, do které je schopen pozvat i druhé... a jiný se k tomu třeba ani nikdy neodhodlá. Každý máme svojí cestu, svoje schopnosti a úkoly.

Přemýšlela jsem o tom dlouho. Navíc dnes ráno tu na mě čekalo vlákno od Evíka, fotografie od Bella a karta "Srovnání". Tak jsem se konečně odhodlala... a velice jim za to děkuji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 1:21 pm    Předmět: x Citovat

OK, klidně tvoř Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 4:26 pm    Předmět: Citovat

Jen tvoř, pro nic za nic Ti ta myšlenka nepřišla...hodně úspěchů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund