Fórum - Zobrazit téma - Zážitek při Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zážitek při Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zážitek při Reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirekmaser
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 10:40 pm    Předmět: Zážitek při Reiki Citovat

Zdravím všechny , jmenuju se Mirek, mám od Listopadu 2008 stupeň 3 a celkem 9 symbolů a mám zkušenost, dával jsem Reiki jedné pani, stěžovala si na minulý život, kdy prý byla v koncentračním táboře a zažívala strašná muka, kdy si přála zemřít a projevovalo se to v noci, kdy se stáhla do křeče a drželo se jí to několik dní, ošklivé sny, poruchy spánku, špatně se jí přímala potrava a pití a pak si stěžovala na bolest v levém kyčli, já jsem jí dělal celkové ošetření asi 60 minut a bylo to velmi intenzivní, ona si stěžovala na chvilkovou, silnou bolest v kyčli z obou stran , která pak přestala a po zakončení, pak měla asi 7 minut zimnici, kdy byla úpně studená, já jsem se cítil normálně dobře a měl jsem o ní strach, ale asi za dva dny mi volala že je jí skvěle . Otázka zní; máte někdo podobný zážitek ? ? ? Dík Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 6:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj Very Happy , jmenuji se Eva, mám od června 2008 reiki 1. stupeň a žádný symbol. Dávala jsem jedné paní celkovou reiki celkem 4x jednou za týden. Ty její reakce byly pokaždé stejné nebo podobné. Měla jsem nejdříve také strach. Protože jsem neměla žádnou zkušenost. Po jednom z ošetření mi psala toto:

,,Včera hrozná únava, bolel mě celý člověk včetně hlavy a hlavně jsem nemohla udržet víčka, jak se mi chtělo spát. Zimnice po celém těle, myslela jsem, že zmrznu. V 9 jsem nevěděla o světě, já která chodím spát o půlnoci.Dnes už jsem fit. "

Jindy ty reakce byly jiné. Např časté močení, ,,bušení srdce", pocení, svědění.....Ale mohly to být intuitivní vjemy. Pokaždé se však na každé ošetření těšila, i přes tyto reakce. Přitom moje pocity nebyly téměř žádné, nic moc jsem necítila.
Nikdy jsem nezažila pocit, kdy by mi řekla, že se cítí jako v nebi, což bych právě při ošetření Reiki očekávala Very Happy . Takže raději už nic neočekávám.

Tak ahoj E.


Ona nebyla na regresní terapii?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

Mě to přijde jako naprosto standartní působení. Je naprosto jedno čemu ona přisuzuje své potíže. Víš, že Reiki působí komplexně na celé tělo, ne jen na ošetřovaná místa a že se při tom mohou vyskytovat různé průvodní reakce, které chvíli působí jako spíše zhoršení (ale dají se zmírnit procházkou, příjemou činnosti, četbou pěkné knihy, dostatečným příjmem kvalitního pití, nezatěžujícím jídlem,...), ale nakonec se to uvolní. Možná nejlépe, když na tím člověk moc nepřimýšlí, aby si svým očekávání, představami co jak má být, účinek neomezil, nebo průvodní reakce naprosto špatně nepochopil. Případně je dobré udělat více ošetření v přiměřeném čase po sobě, nějak mě teď napadlo cca po 3 dnech jakási kontrola, třeba i kratší působení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
mirekmaser
Nováček
Nováček


Registrace: 21.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 5:57 pm    Předmět: Podékování Citovat

Díky všem za odpovědi, Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

vzhledem k tomu, že si paní stěžuje a má tedy nějaký problém, tak působením Reiki ten problém rozpouštíš... uvolňuješ energetický blokády a následek toho je pochopitelně svým způsobem přítěž... toho se není potřeba bát... je to normální průběh a to nejen u Reiki.... dál pak je otázka jak pokračovat... záleží o jaký problém se jedná a zda toto uvolnění bude dostačující a nebo se jedná o dlouho potlačované záležitosti, které Reiki uvolní ke zpracování....

co se týče toho co Reiki dává, upřímně si myslím, že by neměl mít strach... vím, že je to těžké, ale strach by měl být nechán stranou a jediná pomoc by měla přijít v podobě lásky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund