Fórum - Zobrazit téma - Lupenka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Lupenka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Lupenka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 2:43 am    Předmět: Lupenka Citovat

Zdravím vás,

Včera jsem se dozvěděla od mojí milované kamarádky, že jí diagnostikovali lupenku. Hledala jsem na RW, jestli tu nebyla nějaká diskuze na tohle téma, ale neobjevila jsem nic bližšího.

Je mi jasné, že stejně jako všechny nemoci je i tato hlavně zapříčiněná psychikou a postojem člověka k životu.

Nevíte prosím někdo něco konkrétnějšího o příčině?

Za pomoc děkuji. Ps: kamarádka je velice nakloněna Reiki a nedávno jsem jí půjčila Celestýnské proroctví, ze kterého byla nadšená.

Moc bych jí chtěla pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 8:41 am    Předmět: Citovat

Můj nevlastní syn také trpěl lupenkou a to tak, že jsme si nevěděli rady a zkoušeli jsme kde co a nic nezabíralo. Problém byl v tom, že ze strany otce zde bylo hodně lupenkářů. Spouštěcí mechanizmus syna byl nástup na univerzitu, což byla pro něho stresující situace a jak jsem později zjistil, příčina problémů byl strach z kontaktu, komunikace s novými lidmi, kdy se obával svého selhání, trapné situace…..Snažili jsme se přes kožní lékaře pomoci, dostával různé dehtové masti (ke konci již speciálně míchané, protože nic nezabíralo), kortikosteroidy a dokonce strávil cca 6 týdnů ve vojenské nemocnici v Olomouci. Nic nepomáhalo (nemocnice pomohla na cca měsíc, ale stav byl trochu lepší). Hledali jsme na internetu syn si dopisoval s lupenkáři z celého světa, kupovali jsme hromady mořské soli, specialních čajů a pořád nic. Nakonec si syn uvědomil, že jediné, co mu trochu pomohlo na fyzické úrovni byla fotoléčba, ale jelikož ji absolvoval dvakrát, nemohl již dostat další aplikaci. Nakonec jsme se rozhodli a poslali ho na 14 dní v červnu do Chorvatska, kde kombinace slunce, pohody a slané vody udělala své, přijel jako nový člověk, i když bylo vidět, že situace se v průběhu prázdnin, trochu horšila. Proto v září opět absolvoval 14 dní na slunci u moře a od té doby je lupenka z 99% pryč – nyní chodí na psychoterapie a co 14 dní na solárko a stav se drží .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 8:41 am    Předmět: Citovat

Lendulko, pokud je kamaradka naklonena Reiki a ma snahu se sebou neco delat, tak je to dobry zaklad. Zkus ji navest treba na Urinoterapii, ta ovsem neni pro kazdeho. Doporucil bych ji knihy Kurta Tepperweina Co ti napovi nemoc a Poselstvi tveho tela.
Jinak na webiku toho k lupence moc neni.....to mas pravdu....v tom pripade neni od veci zkusit stary reikiweb, temata jsou sice uz uzamcena ale info tam jsou Smile.
Take muzu doporucit Paracelsium Praha (www.paracelsium.cz)
Preji pekny den.
Petr

http://www2.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=666&highlight=lupenka

http://www2.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=879&highlight=lupenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 10:57 am    Předmět: Re: Lupenka Citovat

Lendulka napsal:
Zdravím vás,
Je mi jasné, že stejně jako všechny nemoci je i tato hlavně zapříčiněná psychikou a postojem člověka k životu.
Nevíte prosím někdo něco konkrétnějšího o příčině?

Lupénka je nemoc těch, kteří by se nejraději ukryli do nějakého krunýře. Kůže ale není krunýř, takže praská a vytváří se průvodní znaky lupénky.
Pokud Tvá kamarádka je přístupná přemýšlet trochu jinak o svém životě a životních postojích (psala jsi, že se jí líbilo Celestýnské proroctví) tak bych očekával, že je to něco, co bylo převzato (geneticky) z rodu.
Rozhodně jí může pomoci Reiki a vše, co jí pomůže najít nový životní postoj:
otevírat se lidem i životu samému je bezpečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Jak pise Damao....zkusit se zamyslet proc se clovek uzavira? pred kym nebo pred cim se chce tim "pomyslnym" krunyrem chranit? Kdo nebo co ho ohrozuje? Hodne casto se takhle clovek chrani pred utoky zvenci.....citi ze je mu ublizovano.....muze to byt take strach ze zklamani......proste vsechny moznosti, proti kterym si buduje ochrannou zed mezi sebou a vnejsim prostredim......
Clovek s lupenkou se musi naucit vyjit ze sve ulity a otevrit se pokusum okoli o sblizeni i pres hrozici nebezpeci ze to nebude vzdy s cistymy lidmi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

Léčení je možné také podpořit makrobiotikou.
Recepty, jakými energiemi - potravinami se živit, když jsme onemocněli lupenkou (psoriázou) a mnoha dalšími nemocemi (infarkt myokardu, poruchy srdečního rytmu, angina pectoris, ateroskleróza, cévní mozkové příhody, nemoci žil a lymfatického oběhu atd.) jsou uvedené v knize Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel 2. Knihu napsala Dagmar Lužná a Dagmar Vránová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 5:05 pm    Předmět: Díky Citovat

Všem moc děkuju.
Dívala jsem se i ten starý web. Mám svolení napsat něco o mojí kamarádce. Její manžel si našel jinou ženu v době, kdy byla na mateřské a potom se ještě poměrně dlouhou dobu soudili o malou dcerku - cca 3/4 roku. A v té době to s tou lupenkou začalo. Ona zanevřela na mužský -- to je asi ten pomyslný krunýř, kterým se snaží "chránit" před dalším ublížením. Myslím, že se s tím dodneška nesrovnala.

Tak my prostudujeme ty vámi doporučené zdroje a budem "reikovat", až se z nás bude kouřit... Wink Wink Wink

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund