Fórum - Zobrazit téma - Splněné přání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Splněné přání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Splněné přání

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:24 pm    Předmět: Splněné přání Citovat

Splnilo se mi přání. Poslala jsem ho kamsi nahoru, pěkně promyšlené, přesně definované. Jako když si vyrábíme afirmaci. Jsou tací, kteří afirmace vůbec nemůžou používat, protože si nedokáží nadefinovat afirmaci tak ideální, aby neměla skulinku nebo aby v ní nic nechybělo. Úplně je chápu.


Přání - a oni mi ho splnili.

Jééé to je báječné. Měla jsem radost. Jenže brzy jsem objevila, že forma je nějaká divná, cosi mi nesedí. Co nesedí - takhle to přece být nemělo!

Vztekám se, zlobím. Nevím jestli víc na sebe, situaci, splněné - nesplněné přání nebo na co vlastně?

Nechápu co se děje a proč mi to udělali? Mudruju a rozebírám, jak je ženským zvykem.

Ti nahoře mají velký smysl pro humor, alespoň se mnou si občas rádi zavtipkují.

Co teď?

Hmmm nejlíp začít hezky sama u sebe. Co jsem si vlastně přála ve skutečnosti?

Když se kouknu skutečně objektivně: vždyť moje přání (i myšlenky, které se za ním skrývaly), bylo takřka nesplnitelné, tolik protikladů, vlastně chci všechno a nic naráz. Chci hodně dostávat, ale málo dávat. Je zajímavé, že opačně to funguje výborně (hodně investovat a skoro nic nedostávat - platí pro různé životní situace a oblasti).

Tak počkat. Hezky se zastavit a pořádně si uvědomit: co vlastně doopravdy momentálně chci a potřebuji? Co jsem ochotná dávat a co chci dostávat? O co tady ve skutečnosti jde?

A pak to přišlo - poznání. Vždyť oni nahoře mi dokázali splnit moje přání naprosto dokonale. Jen mě se to nelíbí a lecos mi nedochází.

Prostě nevděk světem, nejen našim, vládne!

Co teď chci? Nezahodit tuhle šanci a poprat se s ní. Nevím, jak jí zvládnu, nevím co z ní vyplyne, ale jedno vím jistě, přání prostě nevychytáš!!!


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 5:04 pm    Předmět: . Citovat

Laughing Laughing Laughing


Neboj se šamanko, nejsi vůbec sama, taky se mi to stalo, přesně, jak píšeš..... Splnili, oč jsem žádala, ale nebylo tam něco, na co jsem dopředu ani nepomyslela. No a zlob se pak na někoho.... Laughing Ani na sebe jsem se nezlobila, vždyť jsem to neudělala schválně.... A oni taky ne... Ale je to poučný, co??? Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 5:09 pm    Předmět: Citovat

Mno jo, ne nadarmo se říká.. Buď vůle Tvá

a nebo se může dodat..pokud to tak bude nejlepší pro všechny zůčastněné

o.O.o
Hehehe..kolikrát jsme se my všichni do této pasti chytli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 5:29 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: přesně. Ano, obvykle někteří dodávají, to co je pro mě v danou chvíli nejlepší a jiné.
Jenže jestlipak "to co je pro ně nejlepší" taky patřičně ocení? Laughing
Protože to může být jako naschvál to,pocitově nejhorší.
Hmmmm

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

Přání se mi krásně plní už od dětství - přání všeho druhu. Po Reiki 1 se začali plnit i ty tajné týkající se mého osobního života, jako postavení ve společnosti, zaměstnání, doplnění vzdělání, materiální zabezpečení, ......
Pocity méně cenosti vymyzeli, srovnal se mi osobní život a já jsem spokojená. Můžu se věnovat tomu co mě baví, léčit, rozvíjet se a taky jen krááásně být. Afirmace jsem nepoužívala. Jen jsem si přála. Byla to škola, že vše jde. Přečetla jsem si nějaké knihy o afirmacích. Myslím, že od Murfyho (tak nějak se jmenuje). Občas afirmaci zkusím, ale to není má myšlenka. Mám raději své vlastní, ze srdce. Je v nich má energie. Ale poznání z těchto knih mi stejně bylo přínosem. Kdybych měla splněno přání tak nějak částečně, snažím se to sama napravit po svém nebo své přání dotáhnu do konce.
Je to krásná zkušenost, jsem za ni vděčná a děkuji za ně.
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:09 am    Předmět: ... Citovat

Tedy Edy,
trochu ti závidím, ale jen docela maličko.... Wink

Já zas celý život musím o všechno bojovat!!!
Taky je to poučný. To zjistíš o sobě věcí. Kolik toho vydržíš, kolik máš síly a tak. Já teda nemám nic zadarmo.
Ale už se to lepší. Protože i když mi ten život pořád trochu skřípe, s Reiki mi to jde tak nějak líp od ruky nebo co... Laughing Laughing Laughing

Jo a já vlastně do dneška pořádně nevím, co jsou to ty afirmace. Embarassed
Nikdy jsem zatím nepotřebovala zjišťovat, jak se to vlastně jako dělá.
Já se vlastně v duchu modlím při večerním "reikování se" a akorát vím, že ta svoje přání formuluji v pozitivních obratech. Jako že nepoužívám slůvko NE.....

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:11 am    Předmět: Citovat

Neberte mě teď za slovo. Píši jen to, jak to cítím. Přání je projev, že něco nemám a chtěla bych to - tudíž nedostatek. Abych mohla růst v duchovním, osobním a reálném životě (obrazně - jinak vše souvisí se vším - celek), nemám nedostatku. Tudíž odstraním nedostatek. Nejdřív si uvědomím, zda-li je to konkrétní pro mne důležité, potřebné, nedůležité. Je-li to snadno dosažitelné, zapracuji na tom. Není-li, pokusím se o to a zároveň vyslovím přání. Pak si ho hezky sformuluji a vyšlu. Dále na té své snaze pracuji. U těžko dosažitelných věcí jsem vyzkoušela představu, že už je mám. Funguje to. Nezůstanu jen u toho, že něco chci. To je jen chtění. Nemám pocit, že vše mám zadarmo. Nic mi nespadlo do klína. Je fakt, že jsem dítě štěstěny v mnoha ohledech. Uvědomuji si to a neustále se o tom přesvědčuji. Jsem za to nesmírně vděčná, přijímám to s vděčností a radostí.
Když to tak po sobě čtu, co to tu smolím, moje poslední 4 věty by mohli být afirmací.
Přesto zjišťuji, jak ty slova mnohdy člověka omezují, aby popsal své pocity nebo myšlenky. Nikdy, opravdu nikdy jsem neměla se psaním problém. Tady na Reikiwebíku je to těžší, ale ne nemožné. Člověk se tu svléká ze svých pocitů a prožitků. Pokud by to nepsal opravdově, byl by to podivný blábol a nesmysl. Slova jsou jen zvuky. Mnohdy se dokážou ale tak krásně rozeznít a pomohou vyvolat i pocit. No, ale to už píši o něčem jiném.
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Teď tak přemýšlým, co když to čte někdo, .... a klade si otázku, jestli pak ta má vilu, dvě auta, šťastnou rodinu, vysokoškolské vzdělání, dost peněz......... ?
Žiji obyčejně neobyčejný život. Vilu nemám. Bydlím v paneláku. Vyhovoval by mi domek na samotě, ale není nikdo, kdo by ten domek opečovával. Můj manžel kutil neni a já mám také jiné zájmy. Dotyčný by argumentoval: přej si víc peněz, najmi si firmu a ta ti domek bude udržovat. Domek momentálně není mou prioritou. Zjišťuji sama, že to zatím není mým přáním. Co se týče těch dvou a více aut? Ne, ne. Mám jedno úžasné. Jmenuje se Máňa. Je to jedno z mých přání. Krásná nová modrá Fabie. Přála jsem si ji, abych mohla dělat práci, která byla mým dalším přáním. Ta naše Máňa, není rozmar a materiální uspokojení. Je to společník a pomocník. Jsem díky ní nezávislá a mobilní. A vysokoškolák nejsem. Dálkově jsem si dodělala střední školu. Nevidím problém, proč bych v případě potřeby nešla dál. Zatím tu potřebu nemám. Takhle bych mohla pokračovat.
Mám vše co potřebuji. Žiji krááááásný obyčejně neobyčejný život a pomalu se připravuji na Reiki 3 a vychutnávám si toto nádherné období přípravy. Je to období rozkětu, do toho to jaro,.....
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:18 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:
Neberte mě teď za slovo. Píši jen to, jak to cítím. Přání je projev, že něco nemám a chtěla bych to - tudíž nedostatek. Abych mohla růst v duchovním, osobním a reálném životě (obrazně - jinak vše souvisí se vším - celek), nemám nedostatku. Tudíž odstraním nedostatek. Nejdřív si uvědomím, zda-li je to konkrétní pro mne důležité, potřebné, nedůležité. Je-li to snadno dosažitelné, zapracuji na tom. Není-li, pokusím se o to a zároveň vyslovím přání. Pak si ho hezky sformuluji a vyšlu. Dále na té své snaze pracuji. U těžko dosažitelných věcí jsem vyzkoušela představu, že už je mám. Funguje to. Nezůstanu jen u toho, že něco chci. To je jen chtění. Nemám pocit, že vše mám zadarmo. Nic mi nespadlo do klína. Je fakt, že jsem dítě štěstěny v mnoha ohledech. Uvědomuji si to a neustále se o tom přesvědčuji. Jsem za to nesmírně vděčná, přijímám to s vděčností a radostí.



Jop,mam to podobně Edý,velice podobně,krásná to cesta.A mívala jsem to jako Lendulka.Únavná to cesta.
Takže Leni,musím bojovat jsi si naprogramovala sama.Nemusíš.Můžeš v klídku cokoliv chceš.Toť vše. Very Happy

Krásný voňavý den přeji

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 1:10 am    Předmět: Citovat

Citace:
[quote="Dzarmi"]

Jop,mam to podobně Edý,velice podobně,krásná to cesta.A mívala jsem to jako Lendulka.Únavná to cesta.
Takže Leni,musím bojovat jsi si naprogramovala sama.Nemusíš.Můžeš v klídku cokoliv chceš.Toť vše. Very Happy




Hezkyyyyy, pěkněěěě. Děkuju ti Jarmilko, za tuhle strunku, na kterou jsi brnkla....... Embarassed

No, donutilo mě to přemýšlet, proč to mám zrovna takhle. Přišla jsem na pár věcí. Shocked Ale ta nejpodstatnější asi je, že jak si tak jako celej život pěkně bojuju, tak já to mám asi proto, abych se pak mohla jako pěkně pochválit, jak jsem to jako všechno pěkně zvládla.....


Tyjoooo. No hezky. Takže teď teda jinak a lépe.

Pro jistotu se pochválím pěkně dopředu a jdu si to přeprogramovat. Nevím, jak dlouho mi to bude trvat (to asi nebude hnedle, co?) a jak přesně na to, ale jdu začít. Je nejvyšší čas......!!!!! Ještě jednou děkuju.....
Pusu do dálky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund