Fórum - Zobrazit téma - Rýma u dítěte - jak řešit - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rýma u dítěte - jak řešit
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rýma u dítěte - jak řešit
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tobe
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:48 pm    Předmět: Rýma u dítěte - jak řešit Citovat

Potřebovala bych poradit s rýmou mladšího syna. Budou mu 3, do podzimu to bylo zdravé dítě, rýmu měl max. 2x, ale poslední dobou je v podstatě pořád nachlazený, teď byl týden zdravý a zase chudák nemůže dýchat. Denně ho reikuju, ale nevidím žádné zlepšení Sad.
Asi před měsícem jsem mu nechala dělat SRT, o rýmě se nic nezjistilo, taky má na tvářičce ekzém, neví se z čeho, ale ten už má delší dobu. Příčinu možná tuším, ale nevím co s tím. Co byste mi poradili, konstelace, kinezku nebo něco jiného? A doporučili byste mi někoho v Brně nebo okolí? Na konstelace bych chtěla jít i sama se sebou, ale nějak mě tu zatím nikdo neoslovil... Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

A co resit sama sebe? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tobe
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Sebe řeším, postupně Wink. Na konstelace jdu zase v dubnu, ale tu rýmu bych chtěla co nejdřív, už to trvá moc dlouho, navíc jde malý na jaře do školky a já do práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:15 pm    Předmět: taky typ, Tobě Citovat

Mám dobrou zkušenost s produkty TČM.

Zboží je možno objednat na dobírku, doručeno je většinou druhý den po objednání.

Namátkou např.:
http://www.tcmbohemia.cz/produkty/produkt.php?kod=007&ctg=91&page=0&sort=&zs=12

http://www.tcmbohemia.cz/produkty/produkt.php?kod=186&all&sort=&ctg=54

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tobe
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

toora, díky, ale tohle jsem na mysli neměla. Sama mám dobrou zkušenost s produkty Energy, ale teď nepomáhají ani ty, hledám duchovní příčinu, neděje se to tak dlouho jen tak.

Teď mě napadlo - na podzim jsem se nechala zasvětit do I. stupně reiki Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:34 pm    Předmět: Citovat

U takto malých dětí je jeich zdravotní stav zrcadlem psychiky jejich matky. Vždy u malých dětí hledám příčinu jejich potíží v tom, co se děje s matkou. Popisované projevy související - potíže při dýchání - jsou spojeny s pocitem nedostatku lásky - zvyšuje se úzkost a objevují se pocity selhání nebo strachu z budoucnosti. Čich je spojen s tématy první čakry - zejména s pocitem sebejistoty a bezpečí - rýma vyjadřuje úzkostlivou otázku typu: "Co se mnou (s námi) bude?"
Hlen = neodbytné a často depresivní myšlenky, pochybnosti a úzkosti.
Co se děje v Tvém partnerství?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Tobe
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Damao, taky jsem četla, že rýma = zmatek. Jak jsem psala, příčinu tuším, v té době se manžel vrátil z dlouhodobé práce domů a vztah není moc růžový, to nebyl ani předtím, jen jsme se tak často neviděli. Nechci to tu ale rozebírat, chci to řešit, asi konstelací, ale nevím u koho, ráda bych doporučení. Mám jednu výbornou zkušenost, ale paní tu bude zase až v dubnu, teď bych chtěla buď individuální (i když moc nevím jak to vlastně probíhá, četla jsem jen o tvé metodě, ale tu tady asi nikdo nedělá) nebo mě napadla ta kinezka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že můžeš použít ty metody, které jsi popsala, nebo prostě si najít terapeuta, který se tím zabývá. Kdybys tolik nespěchala, nabídl bych Ti svůj terapeutický týden pro vnitřního muže a vnitřní ženu - terapii partnerství, které budu mít v Koutech nad Desnou začátkem srpna - viz www.centrumkruh.cz - letní kurzy. Ochutnávku na tento kurz dělám už v květnu - taky v Koutech: TAO mysli
Bývám pravidelně každé úterý od 15 hodin v Modré bráně v Praze na Smíchově. Je možné se domluvit - mám volno do večerního programu - tak do 17 hodin. Můžu Ti taky doporučit skvělou astroložku, kdybys chtěla.


Naposledy upravil Damao dne st únor 25, 2009 11:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Tobe napsal:
toora, díky, ale tohle jsem na mysli neměla. Sama mám dobrou zkušenost s produkty Energy, ale teď nepomáhají ani ty, hledám duchovní příčinu, neděje se to tak dlouho jen tak.


Někdy jistá bylinka, kvítek, jeho působení otevírá nám cestu….
třeba zrovna k tomu, co jsme neviděli, nemohli vidět, v době, kdy jsme zrovna tak moc „chtěli“…vše je neustále propojené.

Tobě, máš zkušenost s přípravky Enegy, tak víš, že právě tyto výrobky jsou známy tím, že jsou zaměřeny na příčinu (alespoň to v průvodních letácích deklaruje jejich výrobce), nikoli následek.
Že synovi nepomohly, to už je věc další.

Tobě, pokud by jsi se zde mohla podělit o konkrétní dobrou zkušenost s výrobky Energy, byla bych ráda. Zajímá mne, jak a kde pomohly.
Děkuju.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tobe
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Damao, no spěchám, jednak pořád nemocné dítě není nic příjemného a pak nastupuju do práce, chci to řešit co nejdřív. Ale děkuju za nabídku.
Astroložka - jak mi může pomoct? Žiju v přesvědčení že se zabývají "hvězdama", dělají horoskopy, zatím mě tohle moc neoslovuje, ale ráda si nechám poradit.

toora, můj nick je Tobe, bez háčku Wink Smile. A musím říct že jsem v tomto případě na tu příčinu nějak pozapomněla Embarassed, díky.
Jinak Energy používáme několik let, nejvíc právě na nachlazení, chřipky. A asi před 4 lety jsem začala být víc unavená, usínala jsem v autobusu, no bylo toho víc, taky psychika. Začala jsem chodit k paní která s nimi tady v Brně pracuje, postupně jsem brala různé věci, podle toho co mi doporučila, něco testuje kyvadlem a má nějaký přístroj (ne supertronic, s tím zkušenost nemám), taky mi dělala reflexní terapii. Moc mi to pomáhalo, začala jsem se cítit líp, taky jsem bez problému zhubla a asi po půl roce jsem neplánovaně otěhotněla. Měli jsme už docela velkého kluka, na druhé dítě jsme rezignovali, nijak se nechránili a vůbec to nečekali Very Happy.
Ale po porodu se mi problémy vrátily, po skončení kojení jsem to začala řešit, ale nějak mi to nepomáhalo nebo aspoň ne tak jak jsem si přestavovala. Takže jsem začala hledat i jiné cesty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Tobe napsal:

Astroložka - jak mi může pomoct? Žiju v přesvědčení že se zabývají "hvězdama", dělají horoskopy, zatím mě tohle moc neoslovuje, ale ráda si nechám poradit.

Ona je jedna astrologie, která se prezentuje třeba těmi trapnými předpověďmi z časopisů. Pak je jiná, která pomáhá lidem nacházet sebe sama a odpovědi na otázky, které rozum najít nemůže. Psal jsem o tom druhém typu astrologů.
Pokud spěcháš, můžeme se domluvit na osobní terapii. Možnosti jsou tyto:
Cheb, Praha, Chomutov, Plzeň (omezeně), Krnov (omezeně), Opava, Lipová-lázně. Možná i jinde. Napiš, kde by se to nejvíce hodilo Tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Citace:
U takto malých dětí je jeich zdravotní stav zrcadlem psychiky jejich matky. Vždy u malých dětí hledám příčinu jejich potíží v tom, co se děje s matkou. Popisované projevy související - potíže při dýchání - jsou spojeny s pocitem nedostatku lásky - zvyšuje se úzkost a objevují se pocity selhání nebo strachu z budoucnosti. Čich je spojen s tématy první čakry - zejména s pocitem sebejistoty a bezpečí - rýma vyjadřuje úzkostlivou otázku typu: "Co se mnou (s námi) bude?"
Hlen = neodbytné a často depresivní myšlenky, pochybnosti a úzkosti.
Co se děje v Tvém partnerství?


Uz rozumis me vcerejsi odpovedi Tobe? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

Tobe,
díky za odpověď.

S rýmou a nachlazením léčenou Energy nemám vlastní zkušenost.
Před lety, kdy se tinkturky Energy prvně objevili na trhu jsem jeden užívla a žádnou změnu jsem nezanamenala.
Nezanevřela jsem na ně, ale žádné další jsem neužívala, takže těžko říct...
Proto mne zajímalo, jaké máš s nimi osobní zkušenost.

Díky.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 4:54 pm    Předmět: Citovat

U svého mladšího syna mám v souvislosti s virovými nákazami a nachlazením dobrou zkušenost s aromaterapií. Namíchal jsem olej extra pro něj, poctivě několik dní vtíral do pokožky celého těla a výsledek se dostavil.
Pokud máš reiki, dokážeš si ten olej navíc i naprogramovat a tím zesílit jeho účinek. Ostatně na to snad reiki ani netřeba, stačí si to opravdu a upřímně přát.
Tudíž najdi si v okolí někoho, kdo se tím zabývá a zkus to. Anebo Ti pošlu složení toho mého a namícháš si to sama.
Už jen tím vtíráním uděláš pro jeho imunitu víc než zázraky z TV reklam.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

Zkusil bych makrobiotickou stravu, či se jí alespoň co nejvíce přiblížit.
Sám jsem měl se zahleněním velké, téměř bych řekl celoživotní problémy. Pomohla až makrobiotika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund