Fórum - Zobrazit téma - pocity při reikování druhého - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - pocity při reikování druhého
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

pocity při reikování druhého

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:30 pm    Předmět: pocity při reikování druhého Citovat

ahoj všem,
dovedli byste prosím vysvětlit, zda něco znamená, když při léčení druhého, který evidentně energii přijímá, pociťuju kromě tepla a proudění energie také BRNĚNÍ V NOHÁCH, především v chodidlech? Zřejmě jde jen o pocit při procházení energie reiki, ale napadlo mě, nemohlo by to znamenat třeba odchod případné negativní energie mým prostřednictvím - zprostředkovatelem reiki? Díky za vysvětlení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Báro,
myslím,že námi nic neodchází.Napadlo mě,jestli ta osoba nepotřebuje uzemnit.

Papáček Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

já podobné pocity cítím stále. Nedělal bych si z toho hlavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

určitě žádná negativní energie zkrz tebe neodchází
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Milá Báro,
tak mě napadlo, jestli jsi neměla, či nemáš nějaké problémy s nohama, nemusí to být nynější problém. A při předávání energie druhému se takto léčíš i Ty sama.
Question ........Dovolila jsem se na to podívat letmo automatickou kresbou a vyšlo mi, že to léčení není, ani se to nedotýká uzemění.
Vyzkoušej před předáváním energie, poprosit aby ti přebytková energie proudila dolů k matičce Zemi.
Wink Zkouším přispět i svojím náhledem, který může být v souledu s Tvými pocity, ale také nemusí.
Již jsem se totiž v dřívějšku setkala s tím, že jsem se obrátila na radu vyhlášené léčitelky, a její odpověď mi byla mým nitrem a intuicí odmýtána. A tak jsem myslela, že chyba je u mne, ale pak jsem časem zjistila, že máme se sice pídit, dotazovat ale hlavně poslouchat svou intuici a to, co je s naší Duši v souladu.
Proto ber můj příspěvek jako informaci, kterou můžeš ale také nemusíš přijmout. LEORA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bara
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

děkuju Vám všem.
Dovolím si ještě zeptat se LEORY, prosím, co znamená, že "to léčení není", myslíš tím, že energii posílám špatně, respektive neproudí?? Prosím prosím, Leoro, o malinké přivysvětlení, možná jsem si tvou odpověď jen špatně vyložila - dělám něco nedobře? Moc děkuju a klidný den vám všem Very Happy , B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 8:27 pm    Předmět: Bara Citovat

Ahoj Báro,
promiň špatně jsem se Ti to osvětlila.
Samodřejmě, probíhá od Tebe léčení, vždyť jsi to pociťovala, že ten druhý " evidentně "jak píšeš, přijímá.
I to brnění je známka proudící energie, a to nikoliv špatné.
Když jsem namalovala, líp načmárala v rychlosti na kousek papíru co jsem měla u počítače, tak mi vyšlo velké energetické seskupení u nohou. A tak jsem se dotazovala, co to je. ...je to bolest-ne, uzemění-ne,má poskytovat - propouštět energii dál ? Tady mi to dalo ano. A v myšlence mi šlo dál do země. Možná že se zdržuje energie v chodidlech a tak tam narůstá přetlak a nohy Tě brní. Ale jak píši, chce to vyzkoušet. Možná je to jen má pravda a Tvoje může být jiná. A tak je to na Tobě, zda to vyzkoušíš poprosit o průchodnost Matce zemi.
Taky nevím jak se před léčením napojuješ na uzemění. já to činím tak, že nechám pprorůst své nohy jako kořeny do matky země, a červenou nití z první čakry se napojím na energetické jádro Matky Země.
Pokud se mi to podaří, tak ti přepošlu ten obrázek-no jak říkám spíš čmáranici. Ale mám s tím trochu problém, dostat obrázek na stránky.
Doufám, že Ti má odpověď stačila.
Přeji úspěšné a hlavně nádherné pokračování v pomoci druhým.
Razz LEORA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bara
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Leoro, děkuju za Tvůj úžasný pohled. A za to, že sis dala tu práci s automatickým kreslením. Když se Ti podaří obrázek "propašovat" do mejlu, budu šťastná, ale pokud ne, úplně mi postačí Tvá milá odpověď uvedená výše Very Happy . Moc díky Tobě a všem ostatním.
Pěkné dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 1:30 am    Předmět: Re: pocity při reikování druhého Citovat

Bara napsal:
ahoj všem,
dovedli byste prosím vysvětlit, zda něco znamená, když při léčení druhého, který evidentně energii přijímá, pociťuju kromě tepla a proudění energie také BRNĚNÍ V NOHÁCH, především v chodidlech? Zřejmě jde jen o pocit při procházení energie reiki, ale napadlo mě, nemohlo by to znamenat třeba odchod případné negativní energie mým prostřednictvím - zprostředkovatelem reiki? Díky za vysvětlení

Žádná negativní energie Tebou neodchází, to je mylná představa. Chodidla se někdy aktivují při Reikování prostě proto, že je to s nimi jako s dlaněmi - najdeš tu obrazy hlavních čaker - na prstech, na patě i ve středu chodidla.
V těchto bodech vnímáme všichni zvýšené víření prániské energie - někdo je vnímavější a všimne si toho, jiný to tak nepostřehl.
Při působení Reiki pak můžeš cítit ruce až nad lokty a na nohou hlavně oblast kolem kolen a kotníků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

krásný večer všem, měla bych otázečku. Jak byste mi vysvětlili,že když posílám energii na dálku jiné osobě,tak po ukončení a poděkování mnou prochází zima a tělo se pokryje "husí kůží"??Děje se mi to asi 4 měsíce, R2 budu mít již rok a s reiki pracuji denně.Můj Mistr mi řekl,že jsem se možná dostala na nějaký psychcký blok a zima je průvodní jev sebeléčení. Mohu tomu věřit?? Pokud to tak je,jak se dopátrám,jaký že to psychický blok vyplouvá na povrch,když zasílám reiki jiné osobě? Děkuji za případné odpovědi hanika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ahojky lidičky.
Mám otázku. Včera jsem použila Reiki na svého manžela. V oblasti pravého boku - slabiny jsem cítila zvýšený průtok energie. Tok se zvyšoval až mě začala bolet dlaň na levé ruce. Intuitivně jsem ji odtáhla a nechala chvíli bolest odeznít. Mezi tím jsem tam měla přiloženou tu druhou ruku. Tam jsem cítila po chvíli také bolest, ale ne už nesnesitelnou. Pak jsem obě ruce zase vrátila na pozici "V". Manžel mi potvrdil, že ho to tam asi 4 dny občas bolí.
Je teď nademnou otazník, co se to dělo? Tohle se mi stalo poprvé. Připadalo mi to, jako působení na něco před zánikem - sebedestrukcí. Takováhle reakce nebyla ani při působení na človíčka s rakovinou. Strach naštěstí nemám a Reiki plně důvěřuji. Jsem spíše překvapená. Uvidíme dnes, co budu cítit.

Nechci přerušit vlákno, Hanika tu má také dotaz.
Haniko, já bych zkusila se zeptat svého Já, energie Reiki nebo jemnohmotných bytostí na příčinu. Ono to vypluje na povrch až to bude aktuální. Domnívám se, to je pouze domněnka, že při práci s energií pracuješ s teplem. Tudíž po ukončení práce s Reiki se může dostavit chlad. Reiki pro toho kdo vysílá je navíc samopročišťující. No, zkrátka důvěřuj tomu, že se děje to, co je pro tebe momentálně nejlepší. Vysvětlení určitě přijde samo až k tobě.
Nějaký význam to má, jinak by ses neptala.
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 1:25 pm    Předmět: x Citovat

hanika napsal:
krásný večer všem, měla bych otázečku. Jak byste mi vysvětlili,že když posílám energii na dálku jiné osobě,tak po ukončení a poděkování mnou prochází zima a tělo se pokryje "husí kůží"??Děje se mi to asi 4 měsíce, R2 budu mít již rok a s reiki pracuji denně.Můj Mistr mi řekl,že jsem se možná dostala na nějaký psychcký blok a zima je průvodní jev sebeléčení. Mohu tomu věřit?? Pokud to tak je,jak se dopátrám,jaký že to psychický blok vyplouvá na povrch,když zasílám reiki jiné osobě? Děkuji za případné odpovědi hanika Smile


To myslíš posílání té jedné a samé osobě? Pokud ano, pak bych se zamyslela nad celou akcí "posílání", co cítíš před tím než začneš nebo požádáš a vůbec bych zvážila co, proč a komu... Možná není odpověď v posílání, ale té osobě nebo problému nebo obojím.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

hanika

pokud máš u toho dobrý pocit, že jsi právě léčila a podařilo se ti to, pak je to, čemu říkám velké ANO. Projede mnou obrovská energie s mražením po celém těle a husinou. Největší energie teče korunní čakrou brní celá hlava a jde to dál dolů po páteři a ven přes nohy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

ahoj, stává se mi to při posílání různým osobám a je to téměř vždy stejné - požádám,zkoncentruji se a posílám , pak poděkuji a přestanu, vše je do té doby příjemné a ničím neobvyklé,ale pak mnou právě projede ta zima, pouze mě to zarazilo,dříve se mi to nestávalo. Taky to třeba lze brát,že mě to nabádá k nějakému rozvoji?? Na samotném aktu zasílání energie se tím nic nemění .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:53 pm    Předmět: Citovat

pro Edy
já také mívám podobné pocity při tlapkání na jiné a kolikrát mi bolest vystupuje až k loktům a to skutečně musím skončit nebo alespoň na chvíli přerušit tok energie. Nyní se mi stává,asi konečně!!,že začínám vidět toho druhého,jako bych se na něj napojila a vidím v jeho těle nerovnováhu . Také se mi to daří při zasílání energie na dálku. Ale nikdy jsem nepřemýšlela nad tím,zda za tou bolestíá je něco konečného nebo destruktivního,možná si to jen nechci připustit kdo ví. Také mě zajímá názor zkušenějších na tvůj zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund