Fórum - Zobrazit téma - Léčba akné?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčba akné??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčba akné??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honzza
Nováček
Nováček


Registrace: 13.2. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:25 am    Předmět: Léčba akné?? Citovat

Přeji pěkný den,
měl bych ještě jednu otázku a týkala by se léčby akné u ženy v dospělosti. Pokud někdo nevíte nějaký zaručený postup. děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:30 am    Předmět: Citovat

Vsadím se, že moc nepije.

Alespoň 3 litry vody denně, v létě klidně i více....s trochou jablečného octa.
Omezit kávu, čokoládu a ozdravit stravování všeobecně.

Více vegetariánské stravy a ryb.

Oplachovat obličej po umytí vodou s citronem či jablečným octem.

Multivitamíny, minerály, vit. C.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

Jak tak pozoruji lidi okolo a sama sebe,mam pocit,že akné v určité části obličeje či těla souvisí s našimi určitými myšlenkovými vzorci,rozumění života,naší mentalitou.
Mě se občas dělá akné na bradě ,mojí mamince také,nedávno jsem se setkala s paní,která měla akné na samých místech.Všimla jsem si našeho jednoho společného tématu a to bylo ,,nepřijaté ženství'',nu ale může to být cokoliv,nemam v pátrání po příčinách mnoho zkušeností.
Takže si myslím,že by bylo rozhodně zajímavé se dopátrat psychosomatické příčiny.Tak to alespoň řeším já,protože bez ohledu na to,co na to aplikuju,je to občas horší,občas lepší.Od té doby,co se tomu snažím přijít na kloub pomocí reiki,mi přijde,že se mi akné zhoršilo,něco se ventiluje,otvírá bych řekla.Přechodné zhoršení vedoucí k zlepšení -> uzdravení mého vnímání sebe a života.

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Bylo mi řečeno, že velmi zaručeně zabírá makrobiotika, instruktoři většinou říkají, že člověk má poté tvář jak děťátko. Slyšel jsem, ale o jednom případu, kdy to nepomohlo... nic není stoprocentní no.... příčin může být mnoho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:59 pm    Předmět: akné Citovat

Určitě to souvisí s tím, že něco, co je vevnitř chce ven. Ať postoje, myšlenky, pocity, které si dotyčný nechává pro sebe a tzv. je v sobě dusí.

Jinak, mojí kamarádce pomohla změna životosprávy (jak psala Annaka - chce to hodně pít), stravy (Psychedelic je odborník přes to jídlo Very Happy ) a pravidelná návštěva kosmetičky, která ty beďáky odborně ošetřila a oni se rychleji a líp hojily bez dalšího zanícení. Lidi si to rádí "nípaj" sami a při tom si tam do té narušené kůže zanesou spousty nečistot a beďárky bují vesele dál.
Po roce měla pokoj a kdyby neměla pár jizviček po těch původních obr uhrech, nikdo by nepoznal, že jí někdy něco takovýho trápilo.

Přeju hodně trpělivosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund