Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

souhlas tooro,
to je super myšlenka.
Musím se pochlubit, že mě to taky dříve napadlo, ale zároveň zastávám názor, že tohle téma na reikiwebík, který má být primárně o reiki, zas až tolik dopodrobna nepatří.
Spíš jsem přemýšlel nad novým diskuzním forem speciálně určeným pro reconnection, ale osobně bych na to neměl momentálně čas. Sem chodím teď taky spíš v takových nárazových vlnách, nic pravidelného.
Ale pokud vím, tak Václav něco obdobného má, takže kdo chce, si informace najít může.

Ahoj a pěkný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 3:01 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
... zároveň zastávám názor, že tohle téma na reikiwebík, který má být primárně o reiki, zas až tolik dopodrobna nepatří.


Soudě podle faktu, že má tohle vlákno 14549 přečtení a 451 příspěvků, tedy v poslední době má nejrekordnější čtenost i ohlas, tak sem patří až až. Wink



Zatm osobně nemám s Reconnection zkušenost žádnou, a pokud časem nějaká bude,
vznikne třeba i nějaké další vlákno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

jestli chceš Tooro, tak ti první zkušenost s reconnectivní energií můžu zajistit Wink

jinak to je velmi správný úhel pohledu a musím ti říct, že i dle mé schránky SZ je o reconnection velký zájem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Díky, Krabasi, za Tvoji nabídku.

Ozvala bych se, prozatím se příležitostně nejprv mrknu na knihu. Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

tooro,
jen pro info, ten email který jsem měl v době, když jsme si psali, již není aktuální. Můžu dát nový, když bude potřeba.
Přeju hodně zábavy při čtení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:30 pm    Předmět: x Citovat

Pokud je mi známo, tak tady nikdo nerozhoduje ani o tom, co kdo s kým může psát, dokonce ani o tématech, které se tu rozvíjí nebo nerozvíjí, je to jen na diskutujících, nanejvýš by do toho mohl zasahovat Broněk, jako správce.

Komu se to nelíbí může si skutečně založit vlastní webík.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

přesně tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:51 pm    Předmět: tvoje soudy jsou na mne nějak příliš rychlé, Šamanko Citovat

samanka napsal:
Pokud je mi známo, tak tady nikdo nerozhoduje ani o tom, co kdo s kým může psát, dokonce ani o tématech, které se tu rozvíjí nebo nerozvíjí, je to jen na diskutujících, nanejvýš by do toho mohl zasahovat Broněk, jako správce.


Šamanko,

samozřejmě, že je to na diskutujících a na tom, jestli budou respektovat přání toho, kdo konkrétní vlákno zakládá.
Nakonec, z toho, jak se vzájemně respektujeme se taky dá mnohé poznat.
Např. díky současně chápanému vzájemnému respektu mocnosti vyvíjejí zbraně hromadného ničení...

Tím, o co my šlo (alespoň v tomto konkr. případě), je jistá ohleduplnost k lidem, kteří se nechtějí pročítat metráky vaty a osobních konfrontací, tak aby z toho všeho vyabstrahovaly nějaké 3 věty informací, které se původně o uvedené technice chtěli dozvědět.

Asi jsem si špatně vyložila Tvoje slova, protože jsem měla za to,
že Ti původně šlo o něco podobného.
Omlouvám se za tuhle nedůvtipnost.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
linea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

ahoj Krabásku, jsem taky praktik a jen zírám, to je hukot, víš o čem to je a prostě to nejde nějak vysvětlit, ať už ostatní dělají co umí, když to chtějí vědět.
A k popukání se mi zdá, že nejvíce blábolí právě Václav. Jooo Václava mám nejradči, protože je kus Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berta
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:13 am    Předmět: Citovat

páni,vy jste tady na sebe tak zlí,lidi......Všude čtu,jak reiki a reconnection očišťuje a lidé se stávájí lepšími,klidnějšími a nevím co ještě,vy tady na sebe prskáte.měla jsem tolik otázek ohledně reconnection,ale tady aby se člověk bál,že se na něho slítnete jak supové.Tady vím,že se ptát raději nemám.Jeden člověk mi třeba odpoví a tři se pustí do mně i do toho,co mi odpověděl.Děkuji,nechci.určitě mi někdo odpoví,tak ať sem nechodím,ale já vám tím chci dát najevo,že odrazujete vážné zájemce o reconnection.Když se všude píše,jak je to úžasné,jak to léčí duši,emoce atd. a pak tady čtu od lidí,kteří mají nevím kolik stupňů reiki a praktikují reconnection takové věci,ze kterých je mi fakt smutno.Jste na sebe jako psi."Já mám svou pravdu a nikdo nesmí mít jiný názor".Tak na mně působíte.Více nadhledu,vážení.
Jestli duchovní růst vypadá takhle,tak to raději zůstanu bez zasvěcení,ale spokojená a neprskající kolem sebe.

Jak jsem se tuhle ptala,jestli reconnection souvisí s rokem 2012...tak kamarádka mi říkala,že v té knížce od E.Pearla to je.Že reconnection je příprava na Změnu,kterou předpověděli Nostradamus,Mayové a jiné kultury.
Tady mi neodpověděl až na jednoho člověka nikdo.Přitom spousta z vás tu knížku četlo.
Mějte se krásně,žijte si krásně,já jdu hledat jinou,přátelštější diskusi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:37 am    Předmět: Citovat

Berto sice tu fajn nejni, ale já bych to zase jen tak nevzdával. Co když právě o tohle někomu jde? Není lepší dokázat, že mu to nevyjde?

Lineo ano, asi oba moc dobře víme o co jde. Já jsem z příchodu Václava moc nadšenej nebyl, ale nekomentoval jsem to. Ono všechno je k něčemu dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 8:00 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Tak už i Václav Laughing Laughing Laughing

No možná by stálo za zamyšlení, jestli to i ten Pearl nedělá náhodou
špatně...

Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

Berta napsal:
Mějte se krásně,žijte si krásně,já jdu hledat jinou,přátelštější diskusi.



Ahoj Berto.

Jestliže věříš tomu, co jsi napsala, tj. že „jdeš hledat jinou, přátelštější diskusi“, pohybuješ se v oblasti sci-fi. Wink
Jistá naděje možná bude u diskusí mimo ty duchovní, takoví numismatici, či akvaristé, tam by možná ještě nějaká malá šance byla. Ale myslím, že i ti jsou schopni dát si po papuli kvůli názoru na ideální podmínky chovu skalárů.

Nakonec…každý máme tu svoji iluzi, taky věřím, že se tady občas s někým dá i normálně diskutovat.
Berti, až někde najdeš diskusi, která patří k takzv. „duchovním“, kde jsou k sobě lidé pouze přátelští, dej sem prosímtě nějaké krátké info.
Protože, když tuto zemi krále Miroslava najdeš, myslím, že to bude jasným signálem, že přichází konec světa. Idea

Hodně zdaru, milá Berto.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

tooro já znám jednu takovou diskuzi, kde se lidé nenapadají ale podporují a když se jim něco na té novince nezdá, tak chvilku počkají, co ukáže čas

je tam pár témat, s kterými nerezonuji ale těch si člověk všímat nemusí. Tady je zvykem kecat do všeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:12 am    Předmět: Ahoj Josífku. Citovat

Krabas napsal:
...tooro já znám jednu takovou diskuzi, kde se lidé nenapadají ale podporují.


Fakticky, Krabásku? Smile

Prozraď, prosím...

Díky. Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
Strana 31 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund