Fórum - Zobrazit téma - reiki 3 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki 3
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki 3

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alonsinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.11. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:43 pm    Předmět: reiki 3 Citovat

Ahojda,můžete mi napsat kolik tak stojí zasvěcení do R3?Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

no to asi záleží na tom, ke komu jdeš Very Happy
je to v řádu několika tisíc

spíš než cenou bych se řídila rozsahem a náplní kurzu, osobností mistra atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Záleží na tom, co si chceš "dopřát" a podle toho se odvíjí i cena.

Můžeš si vybrat - zasvěcení na dálku, zasvěcení v jednom dni, za víkend anebo několikatýdenní seminář.
Liší se to cenou a obsahem.

Já absolvovala 9-ti týdenní (vždy 1 víkend v měsíci ) seminář a určitě bych neměnila. Cena byla 12 000, což mi přišlo naprosto přiměřené.
Myslím si, že to byla nejlepší věc, kterou jsem pro sbe udělala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:47 pm    Předmět: x Citovat

R3 už snad nikdo na dálku nedělá, nebo ano?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
alonsinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.11. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

no já se ptám proto,že tedˇ jsem v sobotu byla na opakování jedničky a moje Mistr reiki(jestli to sklonuju správně) nám říkala,že R3 u ní stojí 40 000 přiznám se ale že nevím kolik dní to trvá.Ona říkala,že tím si aspon člověk rozmyslí,jestli se tomu chce skutečně věnovat a jít do toho,nebo je to jen rozmar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

ano, Reiki 3 u Damaa 12tis za 9 vikendu (bez ubytovani) mi prijde dobre vyvazene po vsech strankach - clovek investuje cas, penize a soucasne ma pomocnou ruku na dosah. Uz se moc tesim Shocked !

40tis mi prijde opravdu hodne, ale rozumim i tomuto pristupu, i kdyz to neni cesta pro me.

Ceny se tu diskutovaly jiz mnohokrat a asi si to kazdy musi vybalancovat sam..... kdyz mi nechutnaj hrusky, tak je necham viset a natrham si jabka z vedelejsiho stromu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

no koůkám co se člověk nedozví opakování 1 stupně za trojku 40000 atd...
lidi nebudte blázni opakování prvního stupně je nesmisl jak mile jednou zjískáš reiki tak ho už nestratíš je to jen tahání peněz z klientů co jsem slišel tak v praze je to běžný 40 000 to samé tahání peněz
já reiki 3 stupeň dělal výkendově za 3000 ze známosti a jednoů za 14 dní chodim na konzultace a ty už mám z darma jinak ze známích nikdo neplatil víc jak 3300kč mohu doporučit pani z loůn která to dělá za 3300 reiki
http://www.filipi-reiki.cz/ niní jsem apsoloval kurz učitele ,ale na iniciaci bich si ještě netroůf do toho člověk musí dozrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Přidám se k Polgaře,trojka u Damaa rozhodně nejsou vyhozené peníze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
agni
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.1. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

alonsinka napsal:
no já se ptám proto,že tedˇ jsem v sobotu byla na opakování jedničky a moje Mistr reiki(jestli to sklonuju správně) nám říkala,že R3 u ní stojí 40 000 přiznám se ale že nevím kolik dní to trvá.Ona říkala,že tím si aspon člověk rozmyslí,jestli se tomu chce skutečně věnovat a jít do toho,nebo je to jen rozmar.



Za R3 to není vůbec možné chtít tolik peněz.Slyšela jsem,že někteří učitelé nerozdělují R3 a R4lektor, ale spojují to v jednom.Není to tento případ,že po absolvolání by jsi byla Reiki lektor?Asi by jsi se jí měla na toto zeptat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

alonsinka napsal:
no já se ptám proto,že tedˇ jsem v sobotu byla na opakování jedničky a moje Mistr reiki(jestli to sklonuju správně) nám říkala,že R3 u ní stojí 40 000 přiznám se ale že nevím kolik dní to trvá.Ona říkala,že tím si aspon člověk rozmyslí,jestli se tomu chce skutečně věnovat a jít do toho,nebo je to jen rozmar.


Myslím,že určující hodnoty by se měli odvíjet trochu odjinud.
Hlavně by mě zajímalo,jak je třetí stupeň přínosný,jaká je náplň a časové rozvržení.
Osobně se příští rok chystám k Damaovi.Moc si cením jeho ZKUŠENOSTI a ZNALOSTI.Znám pár lidí,kteří prošli jeho seminářem reiki III. a viděla jsem kus velké práce .Byli velmi dobře vedeni.A cena?Myslím,že úžasná.Myslím,že bych byla ochotná za jeho učitelství zaplatit i více.
U Damaa je to taková vysoká škola reiki.

Very Happy Cool

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

Ty nechutné ceny v řádech desítek tisíc jsou ještě historické zbytky po Hawayo Takata a možná Reiki Alliance její vnučky stále tenhle nesmysl šíří. Hawayo Takata na tom slušně vydělávala a šířila učení o tom, že co si Amík nezaplatí, toho si neváží.

Když už velké peníze, tak za dobře odvedenou a delší práci, viz Damaům kurz, není jediný, dělá to tak více lidí. Myslím, že tenhle přístup a koncept hodně razila Mari Hall.
Z mého pohledu těch setkání nutně ani nemusí být tolik (v Damaově případě to má ale důležitý smysl), ale chce to i určitou přípravu, trénink. Mě se hodně líbí koncept Reiki Dojo co razí David King, pravidelná setkávání, pravidelná praxe, v podstatě i postupná a hlavně praktická výuka. Stupně v Reiki beru hodně spíš jako technické (co na tom stupni mají lidi zvládat, co nového se mají naučit), ne jako hodnocení úrovně energie. Leckterý zkušený praktik prvního stupně strčí do kapsy instantního Reiki mistra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toux
Nováček
Nováček


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 12:35 pm    Předmět: mistři Citovat

možná mnoho z vás si občas klade otázku, jestli váš mistr, je skutečně zasvěcen, nebo se za mistra vydává a mastí si kapsu? nikde není žádný oficiální seznam, zkoušel jsem na netu hledat všude a nic. u mě je to hlavně otázka důvěry, nechci slepě věřit jen tomu co mi kdo řekne.takový špatných zkušeností mám víc, než dost. dalo by se namítat, že když nevěříš, tak nevěř. ale když tu je něco takového skvělého, chci to skutečně dostat, a ne někoho finančně živit.a když jsem chtěl po mém mistru jeho linii, tak mi odpověděla, že jí má někde doma a musí jí pohledat a dodnes nic. proto se chci zeptat, zda je tu nějaký mistr, který jí zasvětil, nebo někdo kdo mi nějakým věrohodným způsobem může potvrdit, že je zasvěcená mistr-učitel. ať to zní jakkoliv blbě, zkuste mě porozumět a pomoct. jedná se o paní z fulneku M. Ševčíková , předem díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund