Fórum - Zobrazit téma - Reiki - vědecky ověřeno? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki - vědecky ověřeno?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki - vědecky ověřeno?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 1:02 am    Předmět: Reiki - vědecky ověřeno? Citovat

Od svého mistra jsem dostal několik informací, podle kterých je prokázáno, že je reiki vědecky ověřeno. Souvisí to se sjednocením pulsu s elektromagnetickým polem Země. Máte o tom ještě nějaké informace? Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 2:25 am    Předmět: Citovat

Víš, je to asi tak, že buď víš a pak nepotřebuješ, aby oficiální věda něco ověřovala. Nebo nevíš ještě jistě - a pak Ti ani ověření vědou nepomůže.
Praktikuj Reiki, důvěřuj Reiki a prociťuj Reiki - a najednou budeš VĚDĚT.
Co vlastně by měla věda ověřovat? Že Vesmír má schopnost obnovovat harmonii? To už se ví dávno. Možná to, že se člověk dokáže na tento proces naladit a využít ho - pro sebe i pro své bližní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 7:28 am    Předmět: Citovat

Jak píše Damao Very Happy .

Jinak reiki vědecky ověřeno není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Víš, je to asi tak, že buď víš a pak nepotřebuješ, aby oficiální věda něco ověřovala. Nebo nevíš ještě jistě - a pak Ti ani ověření vědou nepomůže.
Praktikuj Reiki, důvěřuj Reiki a prociťuj Reiki - a najednou budeš VĚDĚT.
Co vlastně by měla věda ověřovat? Že Vesmír má schopnost obnovovat harmonii? To už se ví dávno. Možná to, že se člověk dokáže na tento proces naladit a využít ho - pro sebe i pro své bližní.


Máš pravdu: nevím jistě. Ale denně reiki praktikuji a jistě se dostanu tak daleko, že budu VĚDĚT... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 12:29 am    Předmět: Citovat

Rád připojím:
A k tomu Ti dopomáhej Bůh...! Hihihi
Určitě se to stane. O tom nemám pochyb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 6:22 am    Předmět: x Citovat

Ano, tuším, že se dělali pokusy s měřením energie, teploty či čeho.
Ale to je docela šumák, protože o tom to není a to o čem to je, se změřit prostě nedá...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

To, co změřit šlo - a měřili jsme to kdysi - je vliv Reiki na energii těla.
Při zasvěcení: mizí všechny blokády na meridianech - je to na určitou dobu, podle toho, co v konkrétním případě blokády způsobuje (životní postoje.... prostě psychosomatika). Toto měření podpořilo využití zasvěcení jako terapeutického zásahu - představuji si takovou situaci, že se někdo topí a vy mu pomůžete, aby se znovu nadechl. Pak samozřejmě jde o to, zda se ten člověk rozhodl uzdravit, nebo utopit - v tom případě mu jen prodloužíte agonii.
Při působení Reiki: podle toho, s jakou motivací přichází člověk na ošetření Reiki, jak daleko postoupil v přijetí své nemoci a v rozhodnutí uzdravit se - dojde k vnitřní harmonizaci. Účinek je méně efektní jako u zasvěcení, ale může být lépe integrován (přijat tělem).
Důležitý rozdíl: u zasvěcení jde o "náhlé" uvolnění blokád a u vážnějších případů byl zaznamenán výrazný pokles potence životní energie (byly naměřeny dosti nižší hodnoty než při měření před zasvěcením) - to může u lidí např. z nízkým tlakem způsobit krátkodobou nevolnost. Faktem je, že jsem se i v praxi setkal s tím, že po prvním zasvěcení měli občas (tak jeden případ ze sta) žáci nepříjemné pocity - točila se jim hlava atp.
Při působení Reiki se změny odehrávají plynule a nejsou tak výrazné. Jedinou výjimkou je působení na krkavici (speciální poloha rukou pro harmonizaci krevního tlaku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 12:28 am    Předmět: Citovat

Nevím, JAK reiki funguje, ale vím, že FUNGUJE!!! Shocked Shocked Shocked

Pomáhalo mi při mém léčení a to jsem toho moc nevěděla a tak jsem se rozhodla "udelat" si reiki I. Při zasvěcení do Reiki I se mi vrátil čich, který jsem ztratila 6 měsíců před tím v důsledku operace a až tehdy jsem si uvědomila, jak důležitý je to smysl. Embarassed A když se mi čich vrátil, chodila jsem jak "prdlá" Laughing a ke všemu čmuchala. Voněli mi jahody, mýdlo, děti a konečně jsem přestala být nervozní, jestli sama nejsem cítit potem, když jsem vlastně necítila ani sebe!!!
Nevím, co a jak se kde nastartuje, ale placebo to není. Čich mi zůstal zachován doteď - 9 měsíců po "jedničce".

A to nemluvím o jiných změnách, které reiki do mého života přinesla!!!


Zkrátka - funguje to a i kdyby vědci tvrdili opak - já vím své...............

Mějte se báječně

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund