Fórum - Zobrazit téma - Kdy to přijde? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kdy to přijde?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy to přijde?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

Musím podotknouti,že tu na reikiwebu vidím jedince s krásnou jemnou duší,kteří se stávají velmi moudrými,zkušenými,sebevědomými a milými reikisty.Sami určitě vidíte sami. Cool Cool Cool

Myslím,že to jsou hlavně lidé,kteří si nic nenalhávají v rámci vztahů.Nesnaží se za každou cenu vytvořit něco,co by být mělo,nevstupují do vztahů jen aby nějaké byly.Krásně se na své vztahy dívají,včetně vztahu sám k sobě,a činí a činí.Na nikoho se nečertí,když je kritizuje,protože ví,že jim to přináší možnost,jak se na své vztahy podívat ještě čistěji.

Blahopřeji reikiwebařští Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:


PS: JC, včera jsem ti poslala zprávu, ale ještě k tobě nedorazila.........


ahoj lendulku, nedorazila, asi se někde mrška toulá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:39 pm    Předmět: Re: Kdy to přijde? Citovat

Annaka napsal:
Evik napsal:


Všichni děláme chyby, abychom se z nich poučili. Zrovna dnes jsem jich udělala bezpočet. Teorii bych zvládla, ale jinak bych potřebovala ,,pár facek", abych se vrátila zase na zem. Připadá mi to jako perpetum mobile Crying or Very sad .


Bůh vidí snahu.




Snaha je mi houby platná.


Citace:
Tím třením se kinetická energie změní na teplo,
zažehne ti srdce a celkové schéma se změní.

Ale KDY se srdce zažehne, to není na člověku.


Konečně jsem pochopila Sunnyi Tvoje slova z jiné diskuze.

Citace:
"Jestliže je srdce ušmudlané, tak to není žádná výhra, když se na ně plně spoléháme." Protože svět kolem nás vnímáme skrze to ušmudlané srdce."


Poznala jsem se v tom. Sice pozdě, ale poznala. Dnes jsem se přihlásila na R2, která je v polovině dubna. Do té doby ale to srdce nevyčistím. Nevím si s tím rady. Včera se mi při reikování otevřelo nové téma k zpracování. Přešla mě chuť na všechno a do všeho. A nevím, jestli se vrátí. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Eviku, prosím, teď mě moc pozorně poslouchej, ano?

V Bohu nejsou jen "čisté věci" a světlo a vysoké vibrace.
Bůh je i to, co považujeme za svůj stín, tma i nízké vibrace.
Když si vybíráš jen jednu část reality, nevidíš obrovskou hloubku sebe a Boha.

Přestaň soudit.

Jak jdou 4 dohody?

První dohoda: Nehřešte slovem. Hovořte jako osobnost. Říkejte jen to, co si myslíte. Vyhýbejte se užívání slova proti sobě nebo k pomlouvání druhých. Užívejte sílu slova ve jménu pravdy a lásky.

Měj pro sebe jen slova lásky.


Druhá dohoda: Neberte si nic osobně. Nikdo nedělá nic kvůli vám. Co druzí říkají a dělají je projevem jejich vlastní situace a snů. Když budete imunní proti názorům a činům druhých, nestanete se obětí zbytečného utrpení.

Neber si osobně ani slova svojí mysli.
Tvůj soudce mluví proti Tobě, ale on neví vše, on umí jen soudit, tak ho prostě ignoruj.

Třetí dohoda: Nevytvářejte si žádné domněnky. Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně, jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete zcela změnit svůj život.

Nevytvářej si domněnku, že Tvé srdce není dost čisté.
Srdce je vždy čisté, jen někdy není otevřené.

Čtvrtá dohoda: Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete. Vaše činnost se mění od okamžiku k okamžiku; bude vypadat jinak, když jste nemocní, než když jste zdraví. Dělejte však za všech okolností vše, jak nejlépe dovedete, a vyhnete se zbytečným soudům a lítosti.


Dělala jsi vše, jak jsi nejlépe dovedla?
Vsadím se, že ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Ti, Annako.
Bořím se do toho všeho od včerejška. Je to všechno v mé mysli. Za svůj stav , ve kterém se momentálně nacházím jsem si zodpovědná jen já sama. A jen já sama to můžu změnit. Můžu to vidět z té lepší stránky a nebo z té horší. Záleží na mě pro kterou se rozhodnu.

Citace:
Srdce je vždy čisté, jen někdy není otevřené.


Tady mám ten problém. Ale nechci teď už nic řešit, protože v emoci se nic řešit nemá. Jedna lekce už mi stačila.
Může se stát, že ráno vstanu a bude po problému Rolling Eyes . Tak to bych si moc přála.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:22 pm    Předmět: Re: Kdy to přijde? Citovat

Evik napsal:

Do té doby ale to srdce nevyčistím. Nevím si s tím rady. Včera se mi při reikování otevřelo nové téma k zpracování. Přešla mě chuť na všechno a do všeho. A nevím, jestli se vrátí. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Evíku, tvé srdce čisté je. Možná to, co ti navozuje pocit nečistého, je jen tvá mysl.
Do ničeho se nenuť, ani s dobrým úmyslem ne. Nemělo by to smysl a ten ošklivý pocit by se jen prohluboval. Nech věci plynout a snad ani nic neřeš. Jen buď a pozoruj.

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

Evik:
Citace:
Konečně jsem pochopila Sunnyi Tvoje slova z jiné diskuze.

Citace:
"Jestliže je srdce ušmudlané, tak to není žádná výhra, když se na ně plně spoléháme." Protože svět kolem nás vnímáme skrze to ušmudlané srdce."


Poznala jsem se v tom. Sice pozdě, ale poznala. Dnes jsem se přihlásila na R2, která je v polovině dubna. Do té doby ale to srdce nevyčistím. Nevím si s tím rady. Včera se mi při reikování otevřelo nové téma k zpracování. Přešla mě chuť na všechno a do všeho. A nevím, jestli se vrátí.

Ty vidíš svoji nedokonalost - ale například já jí u tebe nevidím.Jistě,můžeš namítnout,že je to jen zdání.Ale čtu to tady poctivě,i když spisovatelka zrovna nejsem a kdyby to bylo jen zdání,nikdo ho nedokáže udrřovat déle,než pár měsíců.
Teď třeba nedokonalost vidíš hodně a v šedočerných barvičkách.Už jen proto mám dojem,že tvoje srdce čisté je.Vidí svoje šmouhy a trápí se tím...Kdyby čisté nebylo,tak by přece nevidělo nic!!!
A už vůbec by si nevynadalo a nesnažilo by se o nápravu.
Dopřej si odpočinek a svůj klid.To jde ve vlnách - nahoru,dolu.
Ta chuť se vrátí,tím jsem si jistá na 100%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit Evi, že máš na sebe přehnané nároky. Já Tě taky vnímám jako čistou bytůstku, jak jen člověk může být. Všichni si s sebou nosíme nějakou zátěž, ale o to přece nejde. Důležité je to, jestli jsme schopni si to uvědomit, přiznat a řešit.

A ten proces může být radostný. Nemusíme se trápit pocity viny. Chybil jsem, třeba proto, že tehdy jsem nebyl ještě zralý, že jsem nevěděl, co vím dnes, nebyl jsem schopen některé věci vidět, slyšet, cítit... Teď už si to ale uvědomuji a řeším to a mám radost, jak se bloky, které jsem v sobě nosil dlouhá léta nebo i celý život postupně rozpouštějí, jak jsem každým dnem vědomější, svobodnější... Je to radost rozvíjet se, růst, když jsme na to již připraveni, když pochopíme, jak je to důležité. A reiki je v tomto našem úsilí nádherný pomocník. Stačí jen otevřít mu své srdce.

Ráno je moudřejší večera. Přeji Ti, ať se ráno probudíš s úsměvem, ať Tě provází radost.

Cool

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 3:30 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Musím podotknouti,že tu na reikiwebu vidím jedince s krásnou jemnou duší,kteří se stávají velmi moudrými,zkušenými,sebevědomými a milými reikisty.Sami určitě vidíte sami. Cool Cool Cool

Myslím,že to jsou hlavně lidé,kteří si nic nenalhávají v rámci vztahů.Nesnaží se za každou cenu vytvořit něco,co by být mělo,nevstupují do vztahů jen aby nějaké byly.Krásně se na své vztahy dívají,včetně vztahu sám k sobě,a činí a činí.Na nikoho se nečertí,když je kritizuje,protože ví,že jim to přináší možnost,jak se na své vztahy podívat ještě čistěji.

Blahopřeji reikiwebařští Razz


Eviku,tebe jsem měla zrovna na mysli,když jsem psala tento text.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 9:09 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

Ráno je moudřejší večera. Přeji Ti, ať se ráno probudíš s úsměvem, ať Tě provází radost.

Cool

Mirek


Teprve teď jsem si četla vaše moudré příspěvky a moc děkuju. Ráno ve 3 jsem se vzbudila a řekla jsem si, že to zkusím s odpouštěním. Odpouštíme přeci proto, když máme pocit, že nám někdo ublížil. Začala jsem tedy odpouštět sama sobě. Za to, že dovolím svým myšlenkám, aby mě takhle dusily. Za to, že jiným radím a sama sobě nedokážu. Za to , že jsem nerespektovala ani jednu ze čtyř dohod. Taky za to, že jsem v myšlenkách začala pochybovat o lidech mě blízkých.Bude toho ještě hodně.
Děkuju vám za podporu. Nevím, co to do mě vjelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 10:22 am    Předmět: Evikovi Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 9:00 am    Předmět: Re: Kdy to přijde? Citovat

Evik napsal:

Poznala jsem se v tom. Sice pozdě, ale poznala. Dnes jsem se přihlásila na R2, která je v polovině dubna. Do té doby ale to srdce nevyčistím. Nevím si s tím rady. Včera se mi při reikování otevřelo nové téma k zpracování. Přešla mě chuť na všechno a do všeho. A nevím, jestli se vrátí. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


evíku, evíku. neber žádná témata osobně. ber je jako školu, něco, co potřebuješ prozkoumata a něco se u toho naučit. v takovém případě nenší žádné téma špatné a na škodu. naopak. vždy se něco naučíme. takže každé téma je pak dobré. i to tvoje nové je určitě zajímavé, vzrušující a bude zajímavé ho probádat. uvidíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Teprve teď jsem si četla vaše moudré příspěvky a moc děkuju. Ráno ve 3 jsem se vzbudila a řekla jsem si, že to zkusím s odpouštěním. Odpouštíme přeci proto, když máme pocit, že nám někdo ublížil. Začala jsem tedy odpouštět sama sobě. Za to, že dovolím svým myšlenkám, aby mě takhle dusily. Za to, že jiným radím a sama sobě nedokážu. Za to , že jsem nerespektovala ani jednu ze čtyř dohod. Taky za to, že jsem v myšlenkách začala pochybovat o lidech mě blízkých.Bude toho ještě hodně.
Děkuju vám za podporu. Nevím, co to do mě vjelo.


evíku, vždyť ty přeci víš, že každý, kdo je učitelem je hlavně žákem. učitel, který se stále neučí, tak neroste a nemůže být pak ani dobrým učitelem. kdybych se přestal učit v den, kdy jsem začal učit jiné, tak bych dnes vůbec nevěděl jak jiným pomoci. učím se sám, učím se od druhých. vždyť to znáš. děláš to také tak. možná tě teď zaskočila ta intenzita té věci, její síla. ale hurá. vždyť víš, že nás v životě potkávají jen takové překážky, na které máme a umíme je už překonat. takže přepadla-li tě takováto síla, tak je to důkaz toho, že ty jsi sama silnější, než ta věc sama. takže pro tebe je to skvělé znamení. znamení toho, jak moc jsi již silná. tvá síle roste. tak se raduj a přijímej výzvy. znamená to, že život ti věří, že je zvládneš. proto je kalde na tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

jc napsal:

evíku, vždyť ty přeci víš, že každý, kdo je učitelem je hlavně žákem.


Ano. A taky vím, že nejrychleji a nejlíp se učí učitel, protože tím, že něco učí, se to učí sám Rolling Eyes .

Citace:
. možná tě teď zaskočila ta intenzita té věci, její síla.


To také. A hlavně nová situace, kterou jsem neznala a dostala jsem strach. Na čas jsem si přestala věřit.

Citace:
vždyť víš, že nás v životě potkávají jen takové překážky, na které máme a umíme je už překonat.


a že přicházejí v tu nejlepší dobu pro nás. V čas, kdy jsme připraveni tu věc přijmout a pracovat s ní. Ano, vím to.

Citace:
tak se raduj a přijímej výzvy. znamená to, že život ti věří


A já věřím životu.

Citace:
život ti věří, že je zvládneš



Chci je zvládnout a vím, že je zvládnu.

Děkuji Ti Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

no a je to Very Happy
takže CARPE DIEM Laughing a to pořád
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund