Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Moje zkušenost s rec.: Jsem -li hodně na krovkách - rychlé znovunapojení. Jsem - li si jen tak tak a dostanu - li rec, je to šrumec. Kamarád pravil: Porosteš chca nechca. Ať to třeba bolí. Takže - pro mě trošku tsunami, trošku pohlazení. Reiki je harmonie, rec. je pro povahy, které mají rádi razanstnější postupy.... To je má zkušenost, krásnou dobrou noc, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Mandarinko, tak pro to nevyuzit kdyz energii citis? Navod mas v knize....a dal si te reconnection povede samo. Nejdrive si hraj s pocity ve svych rukou, potom ji nabidni svym blizkym. Uvidis jak ji prijmou....
Pokud budes chtit poradit, klidne se ozvi na SZ (napis soukromou zpravu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Shari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 3:43 am    Předmět: Citovat

Tak já nevím....asi před rokem mi kolega v práci řekl o Rec,hned jsem sedla k internetu a hledala informace.Eric mně odradil na první pohled,něco mi na něm vadilo,mimo jiné mohutný prsten a řetěz kolem krku.Přesně jak psala zakladatelka tohoto tématu,chybělo mi tam nějaké duchovní vyzařování.Rok utekl jako voda,já začala po delší pauze opět reikovat /I. a II./ a potkala jsem stejného kolegu,který mi o Rec před rokem říkal...Já mu vyprávěla,že jsem se opět začala věnovat Reiki a on:"Zkus Recconnection" Smile.Domluvili jsme se,že pokud budu chtít,dáme si sezení.Tak jsem opět sedla k internetu a hledala informace.Jsem rozhodnutá koupit si knížku od Erica,ale je tam jedno ALE...do včerejška jsem byla nadšená,až pak jsem narazila na názor jednoho diskutujícího,že to je docela nebezpečné....už to,že ani sám Eric neví,odkud Rec pochází.A červíček pochybností začal hlodat.Chápu,že Reiki už má nějakou historii a je staletí ověřené,u Rec se neví,odkud pochází a to některé možné zájemce svým způsobem děsí..Mně osobně ale spíš zajímá,jestli to není nebezpečné v tom,že nemocný se zázračně uzdraví.Já si myslím,že nemoc nám něco říká:co děláme v životě špatně a dává nám lekci,kterou máme pochopit a pak i nemoc zmizí.Tak to funguje i u Reiki.Uzdravuje tím způsobem,že nás popostrkuje,vynořují se nám staré křivdy ,bloky a ty si prožíváme,různé věci si uvědomujeme a pokud to dobře pochopíme,uzdravíme se,zbavíme se fóbií,zlepší se vztahy atd.Proto by mně zajímal váš názor,jak je to v tomto případě u Rec.Zda to zázračné a rychlé uzdravování není na škodu pro duchovní růst. Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

Shari, já nepatřím mezi příznivce těch nový směrů, co se zde poslední dobou vyrojily a jsou vychvalovány do nebes pro svou výkonnost na entou.
Ale budiž.
Zhruba před půl rokem se zde vyskytoval jakýsi praktikant reiki i reconection, Václav Křemen, který podával smysluplné odpovědi na toto téma, pokud máš zájem, můžeš navštívit stránky, na kterých působí http://zivotni-energie.cz/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Shari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Díky Lindo,kouknu tam. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 12:39 am    Předmět: Pro Shari. Citovat

Shari napsal:
Díky Lindo,kouknu tam. Shocked


Díky, vice o Reconnection najdete spise na mych strankach

http://www.the-reconnection.cz/

,klidne napiste, nebo prijdte na jeden z povidacich veceru, kde se me muzete zeptat osobne a vnimat Reconnection osobne.

Jen mi dejte vcas vedet, aby bylo misto.

Peknou neděli,

Zdraví,

Václav. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Shari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:51 pm    Předmět: Pro Václava Citovat

Ahoj Václave,děkuji za nabídku.
Zítra si jdu koupit knížku od Erica a pak až dozraji Smile,ráda se přijdu podívat.U mně je jediný problém,a to ten,že když jsem se zajímala o Reiki,tak jsem neváhala a žádnou opatrnost či obavy jsem necítila.U Rec je tomu spíše naopak Sad Nicméně jsem znovu pozorně pročítala tuto diskusi a leccos jsem s odpovědí tvých a Krabase pochopila.
A to,jak jsem psala o Ericovi,že mi na něm vadí masivní prsten a řetěz kolem krku.....to zůstává,ale musela jsem se smát nad tím,že je Eric Plejáďan.....to je přesné.On opravdu nevypadá jako pozemšťan.

Měj se hezky a těším se na setkání.Může to být za týden,za měsíc,za půl roku....Všechno přichází,tak jak má,že Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Shari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

Václave,omlouvám se za tykání Embarassed .Jsem zvyklá na to,že si na podobných diskuzích lidé tykají,aniž by se osobně znali.

Jen jsem zapoměla v předešlém příspěvku dodat,že jsem si dnes odpoledne dala šlofíka a přiložila jsem si ruce na jedno místo,většinou tak před usnutím reikuju...Jenomže tentokrát jsem necítila v rukou teplo jako jindy,ale chlad.Přirovnala bych to k perličkové koupeli....Tak nevím,jestli jsem si to vsugerovala,nebo se začíná něco dít:-))).Hezký zbytek dne,Šárka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 7:46 pm    Předmět: x Citovat

Tož jaké jsou zkušenosti praktici? Hrozí skutečně takové bleskové vyléčení všeho na co si vzpomenete? Jak se tu bojí někdo přede mnou?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berta
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:19 am    Předmět: Citovat

Můžu se na něco zeptat?
Má reconnection něco společného s datem,které straší lidi a to je 21.12.2012?
A k těm plejáďanům-nemluví o nich stále Benda ze sekty Vesmírní lidé?!Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:34 am    Předmět: Citovat

Berto, tihle lidí pletou mimozemšťany do všeho. S tím, o čem referuje ve své knize Eric Pearl. to nemá nic společného. Možná to někdo z nich tak spojuje, to není důležité - v Plzni mají Vesmírní lidé i fotku s Václavem Klausem - dvě krásná děvčata v tričkách s nápisem Vesmírní lidé a uprostřed Václav Klaus. Nikdo asi nevěří, že by zrovna on takového něco podporoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
linea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:38 am    Předmět: Citovat

Šamanko, reconnection není o léčení všeho na co si kdo vzpomene. A zázračné uzdravení tam je i není. co je vlastně nemoc a co uzdravení?Je to jiné. Škatulkovat nelze. Nikdo v tomto procesu není ten chudák a ten chytrý.
A nemá nic společného s Bendou. A s rokem 2012? Kdo ví? Asi nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

Přítel byl přístupem Erica Pearla nadšen (loni jsme byli na jeho přednášce naživo na Esoterice), navštívil jeho seminář. Přišel s dvěma věcma 1. Ten markenting okolo si musíš odmyslet, pak je to fajn. 2. Je to Američan, musíš ho tak brát, je to šoumen. 3. ten přístup je dobrý.
Já si mezitím spíše opatrně brblala, dyť říká věci, který už o Reiki pár let tvrdim, dyť je to hodně to samý co dělám, dyť princip vyhledávání míst se v původním usuiho přístupu trénoval už od začátku (byosen, Reiji, buď jako dutý bambusový stonek, následuj energii), je v tom hroznej marketing a reklama, neříká tak nic novýho... ale zase jsem říkala no super, konečně někdo, kdo pracuje přímo, bez tuny zbytečností a matení lidí.

Po roce jsem se konečně dostala ke čtení knihy (v originále), a pořád si udržuju kritický odstup, pochybuju, ale snažím se i přemýšlet. Překvapující je, že autor asi tak 60 stran knížky věnuje svému do detailu rozpracovanému životopisu, co jak dělal, co kde bylo úžasného. Napadala mě velká otázka, proč o tom tak moc mluví, chce se chlubit? Má potřebu si to sám pro sebe nějak sepsat? Nebo mu jde, aby čtenáři postihli ten vývoj?
Občas mám pocit, že on sám si to chce nějak utřídit. To co dělá považuje za úžasné věci (a jsou, to bezpochyb), ale občas mi přijde, že spojuje věci co k sobě sedí tak divně (kapitola o urychlování času a jeho argumenty mi vyloženě nesedla), občas věci říká tak, že se dají vyložit více způsoby, ale sympatické je, že si na nic nehraje, řeší jak to má on, jak to on zažil, nepřikrášluje, nepřidává, nevnucuje. Pořád si ale říkám, kdoví ...

To že neříká co je zdroj, že nepojmenovává mi naopak přijde hodně sympatické. Myslím že z toho popisu se mezi řádky dá přečíst o zdroji hodně. Ale v tu chvili kdyby zdroj označil a pojmenoval, tak ho nenávratně zničí a recconenction skončí podobně jako Reiki. To, že nemá duchovní řeči okolo to vyplývá z jeho osobní cesty, šel přes zkušenosti, zážitky, ne přes knihy a teorie, k těm, co jsem pochopila má velkou nechuť. Takže v terminologii "njůejdžíí" (=nadšenec do new age) by to byl asi naprosto normální materialista, který dostal ohromně velký dar, ti závistivější by asi dodali, že ho naprosto neduchovně kazí. kdoví...

Ještě mi přítel řekl jednu věc, on je fakt v pohodě, ale ty lidi okolo jsou některý divný, on to neorganizuje, organizátor je jiná osoba a tam je to o obchodě.

Takže pro mě, dočíst knihu, zkusit si jeho přístup, srovnat to s tím jak já pracuju a přistupuju k Reiki no a velký červíček mi hlodá v hlavě, v létě má opět přijet do Čech, cena za první seminář, uff, 90% mého měsíčního platu, 150 míst, (vemte si kalkukačku), no solidní vejvar, i když něco potratí, koruna zeslábla, loni vyvařili víc. Zjevně se ve státech nosí velké ceny za semináře, jsme skromní Evropané, co si řeknou málo a neumí reklamu....Takže už abych začala na pracovat na ReiConnection:)

Přesto všechno mám pocit, že stojí za to poslouchat co říká a dělat to co dělá:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Shari
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

Naryo,zajímavý příspěvek.Já osobně se sama v sobě nevyznám...Jeden den jsem nadšená a říkám si,že do toho půjdu a druhý den o tom silně pochybuji.Sama sebe se ptám,proč u Reiki jsem žádné pochybnosti neměla a šla jsem na zasvěcení s vírou a bez obav a proč u Rec tomu tak není....A podotýkám,že to není otázka peněz.Někdo by mohl říct,že mně takto nahlodaly rozporuplné diskuze,ale já z toho měla divný pocit už před rokem,jakmile jsem začala hledat nějaké info a žádné diskuze jsem nečetla.
Na jedné straně mě to velmi přitahuje ,ale zároveń něco ve mně říká:Pozor,opatrně.
Ještě jsem přemýšlela o jedné věci....jak se všude píše,že Rec se může aktivovat po přečtení knížky nebo po Reintegračním léčení atd...to je sice hezké,ale tohle na mně působí jako:."Ať Rec chceš nebo nechceš,stejně ho dostaneš" .Myslím,že každý by měl mít svobodnou volbu.Aspoň u Reiki to tak funguje.Můžeš chodit na ošetření,ale to,zda-li chceš taky pracovat s touto energií,záleží jen a jen na tobě a ty sama se rozhodneš,necháš-li se zasvětit.
Aspoň já to tak cítím.Ano,chci si přečíst knížku od Erica,protože mně to opravdu zajímá,chci zkusit Reintegrační léčení,ale chci se pak sama rozhodnout,jestli do toho půjdu naplno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

Shari napsal:
Ještě jsem přemýšlela o jedné věci....jak se všude píše,že Rec se může aktivovat po přečtení knížky nebo po Reintegračním léčení atd...to je sice hezké,ale tohle na mně působí jako:."Ať Rec chceš nebo nechceš,stejně ho dostaneš".

Reintegrační léčení (najděte prosím lepší český výraz:), je název popis něčeho co se děje. Nestává se ti snad že tě "nakazí" člověk s dobrou náladou, který jen někam vstoupí hned lidem zvedne náladu? Tady bych to viděla na něco podobného, i Reiki zasvěcení je takové "nakažení se" něčím příjemným co mi prospívá umím li se na to naladit. Myslím, že tady jde o něco podobného, jednou ochutnáš a bude-li to dost intenzivní zkušenost, zanechá to v tobě stopu:)

Ps: Ještě mě tak napadlo. Dle myslím docela spolehlivých informací se o Usui sensei říká, že než dal své cestě (Usui Do) nějakou konkrétnější formu (a hlavně to po tom udělali jeho žáci), lidé se u něj učili tak a "byli zasvěcováni" prostým bytím s učitelem a více než léčením, se zabývali meditační praxí a seberozvojem. Prostě byli s ním, v jeho vlivu a rozvíjeli se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  Další
Strana 26 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund