Fórum - Zobrazit téma - EFT - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - EFT
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

EFT
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:00 pm    Předmět: EFT Citovat

Máte někdo zkušenost s touto metodou? Objednala jsem se na sezení, ale mám trochu obavu, jestli to je k něčemu a co tam budeme dělat. Moc bych ocenila, kdyby mi někdo popsal průběh sezení a hlavně, zda to mělo VÝSLEDKY. Děkuji všem, Rigi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:26 pm    Předmět: Re: EFT Citovat

Rigi napsal:
Máte někdo zkušenost s touto metodou? Objednala jsem se na sezení, ale mám trochu obavu, jestli to je k něčemu a co tam budeme dělat. Moc bych ocenila, kdyby mi někdo popsal průběh sezení a hlavně, zda to mělo VÝSLEDKY. Děkuji všem, Rigi


ahoj rigi Smile

nemám zkušenost přímo se sezením, ale metoda EFT dokáže dost pomoct v oblasti např. emocí... dokáže uvolnit emoce a vlastně pracuje na energetické úrovni a to i v případě, kdy je člověk skeptik a nevěří na podobné záležitosti...

určo do toho jdi, ale nevím teda čeho konkrétně se tvůj problém týká... ale jak už jsem napsal, jde-li o emoce a následné problémy (a že jich je), tak neváhej... akorát bych si ověřil, zda to dotyčný opravdu ovládá...

klidně doporučuju kouknout na stránky www.eft.cz

měj se sluníčkově Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:38 pm    Předmět: Problém Citovat

Můj problém se může zdát lidem, kteří hovoří o duchovních bytostech, energiích a andělech povrchní, ale trápí mě stejně, jako deset přisoslých temňáků. Nedokážu zhubnout, i když aspoň 3x týdně cvičím (1 hodinu), piju carnitin na hubnutí, nejím sladké, nejím sušenky, piju neslazený čaj. Před jídlem jím tabletky s vlákninou, takže ho sním méně.
Občas samozřejmě udělám trošku kiks, ale o to víc cvičím, chodím ven...Tělo jakoby šlo proti mně, směje se mi do očí, přibírám, cítím se ukrutně neatraktivní, skoro žádné dřívější oblečení mi nesedne...Dostala jsem radu na EFT, žeby to mohly být bloky v emocionální oblasti. Prožila jsem dost hnusot, třeba to dělá některá z nich. Nemám ponětí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Jeste jedny stranky: Marta Nosková je akreditovaným EFT praktikem ADv. při asociaci AAMET - Velká Británie,

http://www.eft-ahc.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Citace:
.Dostala jsem radu na EFT, žeby to mohly být bloky v emocionální oblasti. Prožila jsem dost hnusot, třeba to dělá některá z nich. Nemám ponětí.


Tady je EFT stoprocentně na správné cestě.
Aby těžké emoce neohrožovaly neustále ego, tělo je zabaluje do tuku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
linea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 11:12 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji vybrat si praktika ze stránek Marty Noskové. A protože vím o EFT myslím že dost, promiň Annako, ale to co píšeš, je hodně mimo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Mno, možná je to mimo, možná ne.

Tělo je jedna obrana proti přílišnému návalu nevědomí
a čím je nevědomí bolestnější, tím větší má mysl potřebu si zvětšovat obranu.

Jestli s tím nesouhlasíš, nebo to nesouhlasí s teorií EFT,
to je možné.

Já jsem přikyvovala k tomu, že tloušťka souvisí s emocemi.
Jak se to potom vysvětlí v teorii, v tom se samozřejmě můžeme lišit,
neboť samotnou teorii ETF neznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 7:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Anaako, mohu se mýlit, ale mám jeden z možných dalších názorů. Že tlouška je jen věcí( samozřejmně jen některé příčiny obezity, ale dnes nejčastější) špatných stravovacích návyků,ale spíše neosvěta a informovanosti veřejnosti o nezdravém způsobu fasfoodů.Je pěkné říci oni to mohli vědět. Z dianetiky vím, že model rodiny si neseme celý život v podvědomí.A kolik malých dětí rodiče táhnou k Mec Donaldu. Kolik lidí stále tvrdí, že bez masa a konkrétně hovězího si nedokáží představit život. A neví a nechtějí vědět a zámněrně jsou uzavřeni informaci,že USA a Francie skrmí přes 80 % své produkce kukuřice krávám,aby bylo dostatek hovězího.Kdyby to nedělali,zmizel by hlad ne zemi.Otřesné viď. Ale hamburger by nebyl.A co přehnaná konzumace bílé mouky a pečiva z bílé mouky. A co nadmněrná konzumace bílé rýže a brambor.A to nemluvím o tom,že cukr vůbec nepotřebujeme a kakao je jeden ze spouštěčů alergií.Ale na druhou stranu se kakaa musím zastat.Dokáže za nás vyřešit ve formně čokolády další náš nešvar a to je strádání v oblasti citů.lásky.Čokoládá vyvolává v mozku podobný líbiví pocit jako zamilovanost.Je to endorfínová závislost. Teď slovo do pranice.Není názor že obalené nervy lépe snášejí stres jen berlička,výmluva.Já jen potřebuji vyvolat v mozku slastný pocit a proto se jdu najíst.Je to stejné,jako tvrzení a dokonce i lékařů,že tlutý člověk má vysoký krevní tlak.A co mi hubení,od čeho ho máme.Já třeba taky a na svoji výšku 176až 178 mám váhu kolem 68 kg.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj Šamane,

víš, samozřejmě, že pokud člověk moc jí, tak, že pravděpodobně bude tlustý.
A ještě víc pravděpodobně, pokud jí špatně.
Ale problém je v tom, že někdo jí málo a celkem dobře a přesto je tlustý a někdo hodně a ne tak dobře a mohl by se převlékat za plotem.

Ten problém ještě umoc'nuje otázka PROČ ti lidé jí tolik a právě nezdravého jídla.
Otázka těla to není.

Je to nepochybně otázka emocí.

Říká se, že tlustí lidé jsou veselí a hubení nervozní,
samozřejmě, to je zobecnění,
ale nemohlo by to mít něco společného s tím, o čem jsem mluvila
předtím a tedy, že si silní schovají ty nepříjemné emoce do tuku
a nemusí se s nimi prát a proto jsou veselejší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 12:59 pm    Předmět: Tloustnutí Citovat

Musím se zastat Annaky a ostatních, kteří řeší přibírání z duchovního pohledu. Tyto názory jsou rozhodně k věci a řeší to, co potřebuji vyřešit. Cítím se lépe, když vím, že mám naději na pomoc od EFT. Díky všem!
Jediný, kdo je dost mimo mísu, je Šaman. Z jeho odpovědi to vypadá, že nedělám nic jiného, než se od rána do večera cpu jídlem z fastfoodu, bílou rýží, čokoládou a brambory.
Šaman proklamuje věci, které jsou normálním inteligentním lidem - a tudíž i mně - běžně známy. Kdo chce, stravuje se špatně, kdo chce, stravuje se dobře, ale jsou i lidi mezi tím.
Šamane, zklamu tě. Nejím ve fastfoodech, čokoládu jsem neměla hodně dlouho, čaj si nesladím, rýži si vařím tmavou. Pravda, jím brambory, ale ne v takovém množství, abych dospěla do takového stavu, v němž jsem teď.
Ptala jsem se na to, jak vypadá a jaké výsledky má terapie EFT, nestojím o poučování o tom, jak mám jíst, to vím, pokud bych si potřebovala v tomto směru rozšířit znalost, koupím si knížku nebo to najdu na Netu. Často platí, že kdo nemá co říct, měl by raději mlčet.


Naposledy upravil Rigi dne so únor 07, 2009 1:09 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 1:01 pm    Předmět: Tlak Citovat

A pokud tě to zajímá, mám velice nízký tlak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rigi,

před časem jsem měla úplně opačný problém, jedla jsem stále stejně a váha šla dolů, k tomu třes, vlčí hlad a další příjemnůstky. Na internetu jsem si podle příznaků našla možnou příčinu mých potíží, hyperfunkci štítky, obvoďačka mi po jednoduchém vyšetření diagnózu potvrdila Confused . Pokud jsi to už neudělala, nech si štítnou žlázu taky vyšetřit, mohl by tam být zakopaný pes. Mě vlastně tato porucha dovedla až k reiki a dalším metodám samoléčení, nechtělo se mi být stále na práškách. Hledala jsem samozřejmě příčinu této nerovnováhy, co mi má říct, byla v emocích jak jinak Crying or Very sad. Dnes jsem skoro rok bez léků, objevila jsem díky tomu hodně věcí o sobě a jsem za to vděčná. Uzdravila se dušička a s ní i tělo Laughing
Všechno zlé je k něčemu dobré, přeju ti hodně štěstí na cestě za uzdravením.
Draka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 3:29 pm    Předmět: Citovat

Rigi...Rozumiem Ti...sama nemam problem s vahou, ale ma ho moja maminka...ona je odmalicka "pri tele", po porodoch sa to este zhorsilo...

Mam taky pocit, ze si uz asi vyskusala vsetko mozne, tym myslim aj kontroly hladiny hormonov...Ani neviem, aky mas vek, ale rozhodne to moze suvisiet s celkovym pomalsim metabolizmom...a stitnou zlazou...mozno to lekari ani nezistia (ako kopu inach veci), pretoze to este nesieme "len" v emocionalnom telicku...rozhodne ti EFT pomoct moze, skuseny praktik s tebou poriesi mnoho veci a do hlbky...mozno to nebude cisto len EFT...co bude treba...

Hlavne mam pocit, ze si na seba privelmi prisna, chcelo by to popracovat na svojom sebavedomi a sebalaske...napriek tomu, aka som...mat sa rada a vediet sa pochvalit...podla toho, co pises, doslova telicko "trapis" neprijimanim sladkeho...tak ho skus ocenit...Mile telo, dakujem ti, ze mi pomahas v kazdodennych cinnostiach...dakujem, ze s tebou mozem travit tento krasny den...znie to sialene, ale mne to pomaha (mam ine zdravotne problemy, ale tiez je to vzorec neprijatia svojho tela...)...mozno si vteleny anjelik a vela starosti (aj cudzich) si beries prilis k srdcu, trapis sa nimi a telo sa brani ukladanim tuku...mozno to ani nie je tym, ze by si bola nejaka "vadna" (s prepacenim, vsak vies asi, ako to myslim:)), mozno vela pomahas inym...a nemas vypestovane ine obrany...psychicke...je to problem stanovenia si hranic...

Moja maminka robi vsetko mozne, aj ked ju o to nikto neziada...aj by sa rozdala...velakrat jej poviem, ze netreba, oddychni si, venuj sa sebe...len pomaly ju to ucime:)...mozno strielam vedla...neviem Wink

EFT ti podla mna len pomoze...ale priklanam sa tiez k tomu, ze si treba vybrat skuseneho terapeuta...a pri vybere sa riadit aj svojim srdieckom...ti spravni ludia sa k sebe pritiahnu... Wink vela stastia...papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Rigi...este ma napadlo k tomu nizkemu tlaku...

Mam dojem, ze uz rezignujes...stale bojujes so sebou a ziadne vysledky...sama asi tusis, ze nejdes spravnou cestou, tak sa ti uz vlastne ani nechce...akasi apatia a nezaujem angazovat sa vo svete...boj s vahou ta vycerpal...

Myslim, ze tlak sa ti tiez upravi, ked zapracujes na poznavani sama seba, ked objavis svoju "pravu" cestu...nebude to boj, ktory vycerpava (i ked netvrdim, ze to bude lahke), ale cesta sebapoznavania a sebaprijimania...
Zacnes sa na svet pozerat viac optimisticky, nebudu ta kvarit porazenecke nalady...mam z toho taky pocit...venuj sa s LASKOU sebe...neprikazuj si nic, snaz sa komunikovat so svojim telom...dopraj si LASKU a uzivaj si ju...pohladenie, pritulenie...lasku v akejkolvek forme...vdacnost za vsetko...je to trnista cesta, ale na konci caka tvoja silna osobnost, verim tomu...zvladnes to... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:17 pm    Předmět: Zdravím Draka i Sanaya Citovat

Moc Vás obě zdravím, díky za Vaše moudrá slova. Je to, jako byste byly zde, u mě, a mluvily se mnou. Mám moc ráda lidi. Pro ty, které znám, a vážím si jich, jsem ochotna udělat hodně moc. Často i pro ty, které neznám. Smile O lidech píšu povídky, s lidmi mluvím. Navazují se mnou kontakt sami, často ve vlaku, nebo v tramvaji, nebo na zastávce. Prostě jen sedím, nebo stojím, a paní nebo pán vedle mně, kteří vypadali zpočátku nepřístupně, si začnou povídat. Za chvíli zjistíme, že si vlastně báječně rozumíme. Sdělují mi i hodně osobní věci, až mě to samotnou zaráží a nechápu, jak ke mně můžou mít takovou důvěru, když mě neznají...
Pracuji ve svém zaměstnání s dětmi, je to báječná práce, i když mě hodně energeticky vyčerpává. První tři roky jsem jen přišla domů, několik hodin si dělala přípravy na druhý den a pak usnula jak zařezaná. Příšerná únava...
Jsem na sebe přísná. To je fakt. Co se týče znalostí, nikdy nic pro mě není definitivní. Vzdělání mi nestačilo, chci stále víc a víc. Nepovažuju se za dokonalou v ničem, stále je v čem se vzdělávat. Vím toho hodně a chci ještě. Bohužel, tělo je mimo. Nikdy nebylo ani střípkem blízké dokonalosti. Vždycky jsem ho nesnášela, bylo tlusté, neforemné, nehezké. Zažít aspoň jednu část života štíhlost! To jsem si vždycky přála...Nikdy se mi to nesplnilo. Usiluju o to teď, ale děje se pravý opak. Už jsem byla na dvou kurzech o hubnutí, zapisuju si vše, co jím, sportuju...nic. Tělo je zcela proti mým přáním, a jakoby mi chtělo dokázat, že má větší moc, přibírám. Zdravotní problém to není, v posledních 2 letech mi dělali 2x vyšetření krve, mj. na štítnou žlázu, ale nic nezjistili. Doktor pak moje přibírání pustil k vodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund