Fórum - Zobrazit téma - Hledam dobreho mistra pro Reiki I. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hledam dobreho mistra pro Reiki I.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hledam dobreho mistra pro Reiki I.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spuntik
Nováček
Nováček


Registrace: 10.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 5:39 pm    Předmět: Hledam dobreho mistra pro Reiki I. Citovat

Dobry den,

s Reiki teprve zacinam. Mela jsem uzasny zazitek spojeny s Reiki, ktery ve mne probudil hluboky zajem o studium teto sily. Zkusenost s Reiki mam zatim jen z pohledu pacienta, kdy mi bylo nabidnuto odstraneni bolesti zad, ktere me suzuji cely zivot. Po 30ti minutovem sezeni mi bolest zad uplne zmizela. Tohoto terapeuta jsem potkala uplnou nahodou pri sve navsteve Vidne a k teto lecebne procedure, a tedy i k sile Reiki, jsem prisla jak slepy k houslim, nasla si mne sama, a ja tak citim, ze je spravny okamzik, abych se ji zacala venovat.

Rada bych se prihlasila na kurz Reiki I. a prosila bych Vas, zda byste mi nemohl nekdo doporucit ucitele, ktery dokaze trpelive odpovidat na otazky zaku a soucasti kurzu je i prirucka, ktera mi umozni si pak vse doma opakovat. Terapeut, ktery mi od bolesti pomohl, je bohuzel, jak jsem jiz zminila, az ve Vidni, proto skolu, kterou mi doporucil ohledne Reiki, pro mne nebude mozne studovat.

Prohlizela jsem si toto forum a v nekterich prispevcich jsem narazila na zkusenosti lidi, kteri rikali, ze jejich mistri nebyli moc kvalitni, pokud se zak ptal, ucitel ho odbyl tim, ze zak nad vsim moc premysli atd.

Vim, ze kurzu v Praze a v cele CR je vypsano hodne, ale rada bych skutecne zasla ke kvalitnimu mistrovi. Pokud mi tedy nekdo z vas muze dat tip, budu moc vdecna! Taky bych se chtela zeptat, zda-li je lepsi studovat tradicni Reiki nebo zapadni?

Predem dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Víš, ono je otázkou, co to je "tradiční" Reiki. To, co je označováno jako tradiční, je dědictví po Hawayo Takatě a vzniklo (bylo sestaveno v určitý sled vyučovaných disciplín) na Západě, konkrétně v Texasu.
Mikao Usui vyučoval zdravý životní styl (řečeno z hlediska dnešního chápání) a dokonce se dnes má za to, že on sám jej ani Reiki nenazýval - to přišlo až po jeho smrti.
Jestli chceš, budu mít kurz v Praze koncem ledna v Modré bráně na Smíchově. (www.webspirit.cz, nebo stránky Modré brány). Možná najdeš i někoho dalšího, kdo Ti bude blízký. Vybírej srdcem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Konvalinka
Nováček
Nováček


Registrace: 1.5. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že nejdůležitější je řídit se svou intuicí. Prohlédni si nejprve informace na netu, stejně jak se ti do života dostala informace o Reiki, objeví se i tvůj mistr. Budeš prostě vědět, že je to on/ona. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 1:41 pm    Předmět: Re: Hledam dobreho mistra pro Reiki I. Citovat

spuntik napsal:
Vim, ze kurzu v Praze a v cele CR je vypsano hodne...


Ahoj.
A kde by to mělo být nejlépe ? Smile

Obecné doporučení pisatelům RW:
Je dobré mít v popisu (na své stránce RW) misto - nebo alespoň oblast současného bydliště, pouze tak můžeme být informováni rovnou,
tj. o někom z našeho bezprostředního okolí.
Nebo prostě dát vědět případnému tazateli, na koho se může obrátit přímo v místě svého bydliště.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
spuntik
Nováček
Nováček


Registrace: 10.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

Diky moc za odpovedi,

jsem z Prahy, takze nejlepe, pokud by seminar byl v Praze, ale nemam problem dojet kamkoliv.

S nazorem, ze bych si mela mistra zvolit srdcem, jsem se jiz setkala, ale tohle mi pripada jaksi technicky neproveditelne Smile. Pokud se nekomu ozvu a sejdu se s nim, abych zjistila, jestli mi sedne nebo ne, tak tim, ze ten clovek uz do me investoval cas, tak budu mit pocit, ze mu neco dluzim, a ze bych tedy na jeho kurz mela zajit.

Jak jinak vybirat mistry srdcem bez toho, aniz by tomu nutne predchazelo osobni setkani, kterym vlastne tem nevybranym budu akorat marnit cas?

Dekuji,

spuntik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že tohle nebude Damaův problém.
Mám za to, že se s ním ve zmíněné čajovně můžeš potkat zcela nezávazně.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

Také si myslím,že lidé,co pomáhají,navíc zkušení.Mistři,se jistě neurazí,když nejdříve přijdeš a třeba budeš jen naslouchat a pozorovat...Většinou naše intuice nás vede dobře.Mně se stalo několikrát,že jsem nemohla spolupracovat , o otevření nebylo vůbec možné uvažovat...A vinila jsem sebe.Bylo to zpočátku,před lety...myšlenky a úvahy:...,,Proč ostatní mohou a já ,,chci",ale..."V tom ,,ale" byla intuice,nakonec jsem našla,i když nemám zdaleka pročteno a úplně vstřebáno,že mnozí z vás mají či měli podobné pocity a zážitky.Bohužel se ukázalo,že ,,dotyčný" hrál pouze roli Mistra.Bylo to jen fyzické,úmorné cvičení,následovalo vybrání poplatků,někdy naopak se za sezením skrývala sekta,která s reiki neměla nic společného.Takže věřím,když navštívíš Damaa,osobně bych ho velmi ráda poznala taky,jeho příspěvky jsou opravdu hluboce lidské,ale odborné,nic neztratíš,ale ,,získáš"... Exclamation Aya.
Návrat nahoru
spuntik
Nováček
Nováček


Registrace: 10.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

Tak uz ted citim, ze by Damao mohl byt Mistr pro mne, ackoliv jsem ho nepotkala, ale na zaklade techto prispevku, tak nejak tusim, ze me cesta vede prave k nemu.

Jeste jednou dekuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

Damaa bohužel zatím neznám,jsem zaregistrována od 9.12.,ale jsou mně velmi blízké jeho příspěvky a úvahy... Smile Snad se nebude zlobit,ale věřím,že ne... Wink Aya.
Návrat nahoru
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Řekla bych, že tohle nebude Damaův problém.
Mám za to, že se s ním ve zmíněné čajovně můžeš potkat zcela nezávazně.
Smile

Ano, Toora to tuší nebo ví naprosto správně. Rád se setkávám s lidmi i zcela nezávazně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 11:36 pm    Předmět: Citovat

Nu já k Damaovi putuji brzy na reiki II. a moooc se těším.Takže si myslím,že rozhodnutí jíti ke Kájovi na seminář je převelice dobré.Vážím si Damaovi zkušenosti a znalosti věci.

Papáček všichni,objímám Džarmí Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

záleží od kud si v praze jich je hafo já znam osobně pani v Lůnech tu znám osobně a je dobrá jinak všude jich je dost musíš třeba do jiného města http://www.filipi-reiki.cz/
www.reikiseznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund