Fórum - Zobrazit téma - PF 2009 - od šamanky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PF 2009 - od šamanky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PF 2009 - od šamanky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 2:01 pm    Předmět: PF 2009 - od šamanky Citovat



Jejda, jejda, copak mi to ta ženská dělá???

Ti lidi jsou nějací divní. Celý rok na sebe

vrčí, štěkají a málem by se pokousali

a najednou přijdou Vánoce a jsou

samé zlatíčko, samá pusinka.

Kdyby jim to tak vydrželo celý rok!

PF 2009

šamanka a Itchi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:49 am    Předmět: hafuša Citovat

Jéé, Šamaněnko, krásný psík

Krásný den všem duším, nejlépe po celý rok, každý rok.
Mucky muck
a je mi jedno, že vypadám jako žvatlající dítě, hihi.

Houbík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

všem lidem přeji hodně lásky, zdraví a štěstí!!! Proč je láska na prvním místě? Protože bez lásky nemůže být ani zdraví ani štěstí. Kdo má lásku, ten má obojí! Smile Ať se Vám v příštím roce 2009 daří tak, jak si to přejete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 11:51 pm    Předmět: Citovat

Blíží se rok s číslem
11

Držte si klobouky! Very Happy Shocked


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat




KRÁSNÉ A VOŇAVÉ VÁNOĆNÍ SVÁTKY VÁM VŠEM

Když se dívám na ty tři plamínky svíčky, napadá mě láska, soucit a vděčnost. Vděčnost za to, co mám. Lidé pořád mluví o tom, co je trápí, co je sužuje, s čím nejsou spokojeni a zapomínají být vděčni za to, co mají. To berou jako samozřejmost, ale neuvědomují si, že to mají jako dar, že i to mají od života jenom propůjčené.
Někdy se neubráním pocitu smutku. Vím, že ke mě přišla emoce, kterou si právě teď a tady potřebuji prožít. Že i tahle energie je pro mě nějak důležitá. Ale už vím, že nebude trvat dlouho. Vím, že se v ní už nebudu utápět a bořit se v ní.

V tomto okamžiku začnu projevovat vděčnost za všechno, co mám a na co tak ráda zapomínám. Jsem vděčná za zdraví a lásku svých nejbližších, za svůj život, za to, že mám práci a střechu nad hlavou. Jsem vděčná za to, že mám ještě hodnou maminku a krásné vnouče. Dále vyjadřuji vděčnost za to, že jsem našla svojí cestu, na které potkávám právě ty lidi, které potkat mám. Jsem vděčná za nová i stará přátelství. A když si to všechno uvědomím, když za to všechno co mám s vděčností poděkuji, tak se můj smutek začne rozplývat a nakonec úplně zmizí. Já se začnu usmívat, začnu myslet na hezké věci a do duše se mi navrátí klid a mír.

Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 1:25 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se, možná budu trochu nesvůj.Nemúžu spát.Vzbudila mne bolest zubů.Včera jsem si nechal vytrhnout 9 zubů, nahoře poslední 4 a zbytky dole vlevo a v pravo.
Krásně píšete o zapomínání na to co máme a bereme to jako samozřejmost.Tak i já vám všem přeji už vlastně do dnešního dne klid a pohodu v duši.Zastav se člověče a rozdéj trochu radosti aby jsi dostal plnou náruč štěstí z pohledu do rozářených očí.Přeji vám do nového roku jen ty nejobyčejnější věci,bez kterých nemůžeme žít.Čistý vzduch a čistou vodu,vítr do plachet a větrnýho kohouta,který nám vždy ukáže správný smněr naší cesty.Blízkého člověka vedle sebe,na kterého zapomínáme,že ho máme,sílu vydržet co vydržet se má a sílu vzdorovat když vzdorovat se má.Dlaň ve své dlani a lásku k rozdávání.Aby jsme nikdy nezapomněli, co jsme chtěli udělat už jak malé děti,protože nemáme zapomínat na své sny.Hodně těch snů splněných a žádná předsevzetí do nového roku,protože sliby chyby,ale vážně radost a štěstí protože i zamilovaný člověk odchází někdy ze světa.protože něvěděl jak velké štěstí ho potkalo.Abychom celý příští rok si uvědomovali,že to štěstí je v nás.To vám všem přeje Šaman a možná i za Mirku.Nevím jestli se dostane ke psaní a teď zrovna spí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 9:34 am    Předmět: x Citovat

Ahoj samane,
nevím, jestli to chceš raději protrpět, ale vřele doporučuju Arniku, pomůže ti na hojení i bolest, je to geniální bylinka i když jsem měla na mysli na tvoji situaci spíš v homeopatickém provedení.

Hezké svátky v klidu a s nadhledem

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Arniku mám také vyzkoušenou a pomáhá. Jako základ směsi na vyplachování ran v ústech doporučuji:
- jitrocel
- heřmánek
- hřebíček (tak 2 ks v celku)
- květ černého bezu
- trochu celíku zlatobýlu (lze vynechat)
- k tomu trochu arniky
Nepít ! Pouze vyplachovat a kloktat.
Pěkné svátky a pevné zdraví v roce 2009, pohodu a alespoň drobínek štěstí přeji všem.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

To nám to zase někam krásně uteklo Very Happy ...

Šamane, zkusila bych:

1. heřmánek
---------------
spařit asi 10 g do 1/4 l vody, nechat 10 min louhovat. Vyplachovat vlažným odvarem.

2. šalvěj
-----------
Také hojí a používá se na krvácející rány v ústech.Působí protizánětlivě a dezinfekčně.
spařit 10 g v 1/2 l vody, 10 min. louhovat.
Jo, v souvislosti se šalvějí mě ještě napadla aromaterapie.

A možná, Šamane, kdybys požádal Mirku a ona by Ti odvar s láskou uvařila, tak by bylo po bolesti. Mě by se líbilo, kdyby to tak fungovalo. Zkus to Wink . A dej nám vědět !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Děkuji za rady.Ale kovářova kobyla chodí bosa.Na teploty jsem si vzal do včerejška Dva paraleny a na bolest celkem dva ibuprofeny.Ne že by to nešlo vydržet,ale abych se vyspal.Čert vem bolest,ale spát se musí.Je nesmysl zbytečně trpět a být nevyspalí.Dnes dám na vaše rady a jdu si to uvařit.Zůstali mi vepředu 5 zubú dole,ale stále nevím jestli jsem se nedal ukacet moc lehce.Víte, ona mi je trhala začínající zubařka,stále mněla vetší strach než já, stále se mne ptala jestli chci skutečně vytrhnout těch 9 zubů a chodila se občas přes chodbu ptát svého dozorového zubaře na radu.Asi by nepochopila,že já se pří čekání na prohlídku,byl jsem u něj poprvé a čekal jsem hodinu,mněl tam jiného pacienta a ten tam občas zařval, tak já jsem se modlil,aby mne jen neprohlídl ale rovnou mi je vytrhl.Teda v době, kdy jsem zrovna nespal na lavičce.Navíc nemněla tam sestru a byla slabá a nemněla sílu na tý mý kořeny a navíc dva zuby byly podhnisaný.Aspoň jsem se naučil jak uvolnit tělo,soustředit se na klid svalů a pomodlit se otčenáš.Mněl jsem štěstí na mladou lékařku,protože jsem byl její první velký případ tak mne udělala poctivě a na konec mne ještě vzala na rengen,jestli mi tam nezůstali kořeny.Bůh ji za to žehnéj.Ještě jednou vám děkuji.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund