Fórum - Zobrazit téma - Pomoc pro mého kocourka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pomoc pro mého kocourka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc pro mého kocourka
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 1:16 pm    Předmět: Pomoc pro mého kocourka Citovat

Prosím o pomoc pro mého kocourka Orinka. Je to můj věrný druh, duchovní rádce a nejlepší kamarád přes 10 let.

Bohužel mu začaly vypovídat službu játra a zjistilo se, že má minimum bílých krvinek. Můj kocourek nejspíš umírá. Velmi bojujeme, oba dva, i když přiznám se on to zvládá lépe než já. Je moc statečný a neuvěřitelně hodný u veterináře, a já vím, že to dělá pro mě.

Jsem s ním třetí den doma, dávám mu infuze a snažím se ho maximálně podporovat v jeho utrpení. Taky se ho snažím reikovat, ale v psychickém stavu, v jakém jsem teď, mi to jde velmi těžce.

Prosím vás tedy o jakoukoliv pomoc. Malinká naděje stále existuje. A pokud má Orinek odejít, tak ať netrpí a odejde v poklidu. Taky budu potřebovat sílu, abych to zvládla. Každý máme v životě nějaké naše sluníčko, tím mým je právě on.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat



Vše se mění, nic nezůstává věčně.

Andělé se osvobozují z těl a putují domů.

Nechť je pouť Tvého kocourka lehká a pokud se rozhodne tady ještě
chvíli zůstat, posílám vám oběma sílu lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ameria.
Mne ten moj pomaha tak, ze vzdy mu dam pri reikovani 1 ruku na hlavicku a druhou pomaly idem cez telo a kde citim vacsie prudenie energie, drzim tam ruku. Pozicia na hlave je na ukludnenie a on sa potom otaca tak, ako mu to vyhovuje a kde tu energiu "potrebuje". Ale nesmies byt nervozna, inak od teba odide. Predavaj mu energiu s laskou a s vedomim, ze mu to pomoze. Nic viac robit nemozes, len sa o nho starat, on citi, ze mu pomahas a si snim Smile

Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 2:59 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Amerijko,
jejky, to je mi líto.
Nejsem zrovna znalec koček, ale 10let je hodně,že?
Třeba již nastává jeho čas na odpočinek. Nechci ti však tímto nic podsouvat.

Posílám ti Sluníčko do duše, avšak tvé tam také sídlí,
najdeš ho uvnitř zcela jistě
Nechť se nebojí a krásně se rozzáří do daleka.
Vše co se stane, stane se jak nejlépe má ..

Papá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,jsem Aya a před chvílí jsem se zaregistrovala.Náhody neexistují.A první,na co kliknu,je Tvůj příspěvek.Dovol,abych připojila nejen útěchu,ale i pár dotazů.Měla jsem nádherného,perského šampiona-kocoura,12 kg,dožil se 17,5 roků!!.Bohužel odešel na mozkovou příhodu,což veterinář nepoznal,já ano,ale tělesná teplota klesala pod 37 st rychle....Prosím Tě,jak došlo k selhávání jater?Jak píšeš,vysoký počet leukocytů napovídá na kočičí infekci,ale byl jistě očkován vakcínami (3 vakcína ,hl. kočičí mor...)?10 let není vysoký věk,ale jakoby měl podlomenou imunitu.Je venku,nemohl se otrávit,apod.?Nebo je pouze doma...?Nechci Ti zatím psát o tom,jak boj je těžký.o tom,zda pustíš jeho duši či ne...Mně se 3krát vrátil již z beznadějného stavu,ale to bylo jiné...Máš-li zájem,napiš více,mezi zvířaty jsem od svých 2 let.Srdečně Aya.
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Moc děkuji za vaši podporu a srdečné reakce. Kocourkovi se ulevilo, dokonce mi začal jíst a mít chuť k jídlu. Je to zcela jistě díky infuzím, které mu dávám. Nikdy bych si nepomyslela, že by zrovna on byl tak statečný a silný bojovník.

Ayo, veterinářka se domnívá, že trpí nejspíš nějakým druhem viru (virus FIV, FeLV - neměla jsem o nich ani tušení - např. zde: http://www.kocky-online.cz/clanky/fiv-felv-a-fip-ve-zkratce ), ale nechápeme, jak by pak mohl tak dlouho přežít, protože kočky s touto nemocí se nedožívají skoro 11 let.

Očkován byl, a žil pouze v bytě. Je to ale nalezenec, takže nevím, čím byl zatížen jako kotě. Našla jsem ho, když jeho maminka umírala. Byla strašně slabá a umírala pomalu. Byla to divoká kočka. Chodila jsem za nimi několik dní a slíbila jí, že se jí o koťátko postarám. Další den jsem přišla a ona už byla mrtvá. Tak si říkám, jestli jeho maminka nezemřela na něco podobného...

Ted si z Ořkem hodně povídám a řekla jsem mu, že jestli je jeho čas, nechám ho jít. Jestli ale existuje nějaká naděje, ať bojuje. On opravdu hodně bojuje a já vím, že to dělá pro mě. Budeme teď dva dny doma na infuzích a pak v pátek uvidíme na krevních testech, jestli se něco změnilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:35 am    Předmět: Citovat

Milá Ami, Very Happy nějak mě tahle zkratka napadla,ve francouzštině je to přítel,amie=přítelkyně!!! Razz Mám radost.Vím,co to je,musí se očkovat již jako kotě,což jsi nemohla vědět!Ale mohu Tě potěšit,v 1.případě jde o selhávání imunity,ale to kočky umírají již v mladém věku nebo jako kotˇata,takže On přežil.Jedná-li se o tzv. kočičí mor,to je 2.případ,silný kocour má šanci přežít!Mého kocoura ,,tatínek",jmenoval se Cromwell z Podlesí,můj kocour se jmenoval ,,oficiálně" Geoffrey de Saphari,ale pro nás Nussi nebo Nussíček... Laughing ,tak černý Cromwell přežil v dospělosti kočičí mor.Dostal sice vakcínu,ale prošlou!!!A svůj zápas o život vyhrál!!!Jamile se chytí,už nemluvte o odchodu,má vůli být s Vámi či s Tebou!Nějak jsem nemohla spát a myslela na vás oba...Začal jíst,to bude ,doufám,dobré...Výborné jsou kapačky s vitamíny ESSENTIALE FORTE,regenerace jaterních membrán...Myslím na vás oba,jsem dost ,,velký závislák "na zvířatech,tedˇ mám pejska z útulku,cca 13 let,přišel v hrozném stavu,zatím velmi dobrý!!!Jmenuje se Toník... Very Happy Srdečně Aya.
P.S.Omlouvám se za tykání,ale klidně mně tykej,nevadí-li to...
Návrat nahoru
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Jéé, děkuji Ayo za krásný příspěvek.
Stále se přesvědčuji, nemluv do toho, co moc neznáš (třeba věk koček) a neprogramuj ostatním ...
Jsem moc rád, že jsem se mýlil

Tvá Láska k tomu tvorečku dělá zázraky, možná větší, než si dovedeš představit, já tedy u sebe stále zjišťuji, že se dá jít stále dál a dál, v záření našeho srdíčka. Cítím v tvých myšlenkách Pokoru, Lásku a Oddání se bezezbytku. Je to nejkrásnější věc, kterou můžeš kocourkovi dát.

Vím, že někteří lidé dovedou vidět energetické i fyzické orgány třetím okem,
a dovedou pomoci. Není to samozřejmě samospasitelné, nu prostě mě napadla další cesta pomoci ....
Jediného človíčka, kterého znám,, že to umí, je v Pardubicích, avšak bývá často někde mimo. Nu, kdyžtak písni SZ, pokud budeš chtít.

Papa, posílám ti Sluníčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Milý příteli, Very Happy děkuji!!! Embarassed V tomto životě a v tomto těle jsem prošla dost dlouhou část Cesty.Nebyla jednoduchá,klidná,ale dost ,,dramatická"...včetně mé klinické smrti.Nemůžu napsat,že bych předtím byla jiná,jak píší lidé...Jen vše,co mně bylo dáno,se více prohloubilo a já jen pochopila starou pravdu.Zůstáváš zde,v této dimenzi,nebotˇ máš určitá poslání,tím nemyslím ono patetické ,,Poslání",slovo,které je tak často brané do úst...je to i malý čin,kdy třeba sedneme a napíšeme...Protože ,,někdo" čeká na naši pomoc.Jistě,že nikdo z nás nemá moc manipulovat s životy druhých,také by to nebylo v souladu se zákony Přírody a Vesmíru...I pomoc malému tvorečkovi mě naplní radostí...Napíši třeba více v soukr. zprávě.Před 2 lety jsem byla v Indii a tam mně bylo řečeno o 3.oku...Je někdy velmi těžké s tím žít,ale to víte Vy sám...Co se týká toho,že se mýlíme,to známe všichni.A byla bych neupřímná a pyšná,kdybych řekla,že to neznám.Snažil jste se pomoci a to je to hlavní!!!Srdečně Aya. Exclamation
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Ayo, tvé slova působí jako balzám na moji duši. Díky. Very Happy

To neuvěříš, ale Orinek si tu teď hraje s provázkem a lítá po celém bytě jako kdysi. Mám z něho ohromnou radost. Je to silný a statečný bojovník a vidím, že mě neopustí jen tak lehce.

Víš, něco máme společného, a to obrovskou lásku ke zvířatům. Já už od mala přitahuju kočky, které potřebují pomoci. Už ani nespočítám, kolik nalezenců jsem někam umístila. To kočky vyhledávají mě, abych jim pomohla a já se snažím seč můžu. A pak už jen pozoruji výsledky mých činů... Např. jsem našla ubožačku vyhladovělou, která na mě čekala před našim vchodem... vzala jsem ji domů, ale protože jsme tam tehdy měli nalezence 3, nemohli jsme si ji nechat, a tak jsem ji na noc dala kamarádovi. On byl pejskař, ale o svého pejska přišel, stejně jako o svoji dceru. Kočička už u něj zůstala, naprosto se do ní zamiloval, dostala ho z velkých depresí. Je z nich neuvěřitelná dvojka a i on přiznává, že to bylo osudové setkání. Z takových věcí mám velkou radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Ami!!! Very Happy I já mám velkou radost!!!Věřím,že vydrží.Cítí Tvoji lásku a to je nejlepší lék!Zvířata velmi vycítí to,co opravdu vyzařujeme,co v nás je pravé,nefalšované,nedají se obelstít.Kočky mají výbornou schopnost zpracovat a upravit naši energii,to pejsci nedovedou eliminovat.Soucítí s námi,ale kočky odnímají i negativitu,kterou nevědomky někdy přineseme a ,,přemění" ji v pozitivní...Na svého kocourka také vzpomínám,jeho odchod byl spojen s východem Slunce,prvními paprsky na jaře a příletem malého poslíčka,ptáčka,který seděl na otevřeném okně...Od té doby se tento ptáček,skutečný tvoreček,objevuje vždy,když někdo odchází...A to jsem věděla,že nesmím jeho duši déle zdržovat.Odešel v klidu,s nádherným výrazem,jako když kotě usíná...Jeho tělesnou schránku jsem dala pod rozkvetlou třešen...A za pár dní jsem šla do útulku pro Toníčka,pejska,který byl na hranici ...Byl týraný,nemocný,nedůvěřivý.Dnes je z něho úžasný pejsek,senzitivní,milý,s velkou láskou ke mně...Až se někdy té jeho závoslosti lekám,nejí,nepije,kdybych šla pryč,nemohl by žít ani pár dní jinde.Steskem by odešel.Ano,zvířata si nás vyhledávají a vybírají.Nejsem ,,pán",jsem přítel...Moc na vás myslím! Very Happy Aya.
Návrat nahoru
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Trosku teraz odbocim, ale chcem sa opytat, ako "pomoct" kocurikom vyrovnat sa s tym, ze mame dcerku? Citam, ze mate vela skusenosti, mozno budete vediet poradit...Ten starsi ju odmietal snad do 6 mesiaca, teraz sa k nej sice priblizi, ale ked pride ona k nemu, zuteka... Ten mladsi sa sice necha pohladkat, ale vidim, ze to trpi len preto, ze musi.. Je to zvlastne, pred dcerkou to boli nasi mazlicci, je pravda, ze odkedy sa narodila, nemame na nich tolko casu.. Su nam verni, stahuju sa snami kazdy rok, ked dcerka spi, su pri nas... Je pravda, ze ked bola mensia, tak do nich nechtiac buchla, stupila na chvostik, ale co mi vraveli znami, tak vraj zvieratka su mile, nechavaju sa hladkat. U nas je to naopak. A pritom vidim, ako mala za nimi ide, robi mnau mnau a oni utecu. Su macicky ziarlive? teda, mame 2 kocurikov... Diky za kazde info Smile Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Este dodam, starsieho mame 5 rokov, mladsieho 4, dcerka ma 16 mesiacov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj Ayo, snad Ti nevadí tykání.
Mě prosím tykej, přijde mi to divné, jsem ještě takový mlíčnák a snad to vydrží i po kristových letech

Nu a s třetím okem, já bych tak rád tím očkem viděl, ale díky, že připomínáš: Někdy není lehké s tím žít. Proto se nebudu zaměřovat moc na to, "vidět hned", ale soustavným chtěním se více pochopit, jako celku a ne primárně jen Třetího oka, pak mi bude dáno, co má.

Nu, já si ze svého omylu nic hrozného nedělal. Bral jsem to jako milou lekci, která mi pomáhá, činit mě lepším. Avšak díky za to utvrzení.

Papá
Houbík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 11:05 am    Předmět: Pomoc pro kocourka Citovat

Milá Lylko, Very Happy nemusíš mít obavy.Soužití dcerky a kocourků se urovná.Není v tom žárlivost,to mají v sobě velmi často pejsci...Kočky mají svůj svět,ony si vyberou nás,pakliže jsou někde neštˇastné,prostě odejdou,třeba i na ulici...Ale u Tebe je pouze malý problém(jsem mezi zvířátky od 2 let...) v tom,že dcerka dělá prudší a rychlejší pohyby,jako každé,malé děcko.A kočky toto nesnáší.Nebojí se,dovedou se bránit,ale tady ,,moudře" odběhnou... Wink Dcerušku uč,až bude trošku větší,můžeš začít i hned,pomalejší chůzi kolem koček a tichému hlasu.Vím,že to je těžké!Ony se pohladit nechají,až si budou ,,jisté",že dcerka je pohladí(vím,že nechce ublížit,ale pohyby mají děti ještě trochu prudší...).Budˇ klidná,vše se srovná,chce to jen čas...Přeji klid a pohodu Tobě,rodině i kocourkům!Napiš,kdyby jsi potřebovala něco více,snad budu vědět... Very Happy Srdečně Aya.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund