Fórum - Zobrazit téma - Prosba o radu !!! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o radu !!!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o radu !!!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza000
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:36 pm    Předmět: Prosba o radu !!! Citovat

Zdravim,

odjel jsem do anglie se naucit aj a spis jsem "spadnul" do obrovskeho problemu s indickou rodinou.

Nevim, ale proste uz od prvniho dne tam byla obrovska neduverivost az nevrazivost. Vyustilo to, ze me napadl nozem.

Tezko clovek se zde muze branit, vse je proti nim rasismus a proste nevim, jak dal najit vychodisko, abych nasel to, pro co jsem sem vlastne jel.

Vim, tezko se radi, ale za kazdou radu budu nesmirne vdecny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 1:25 am    Předmět: Citovat

Honzo, jsi daleko a je pozdě, i když, v Anglii je posun jen o hodinku? Nenacítím přesně situaci, ale posílám Ti do ní svoji lásku a důvěru. Objímá M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 6:09 am    Předmět: x Citovat

A musíš proti něčemu bojovat? Nemůžeš změnit místo? Vzít nějakou improvizaci než si najdeš něco stálého nového? Nemáš tam někoho, kdo by ti mohl pomoct (čecháčků je tam jako maku)? Zařídila ti to místo nějaká agentura? Prostě začít od obyčejných praktických věcí, pak se zamyslet jestli takové situace nepřitahuješ nebo jestli se ti neopakují a proč.
Je to jen pár nápadů pro začátek. Tvůj příběh je stručný a nevím jaké máš možnosti, ale bylo by dobré jednat, zvlášt když se situace až tak vyhrotila.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 7:32 am    Předmět: Citovat

Malo informaci na nejakou radu.

Jedna se o muslimy nebo hinduisty?

Co si mysli, zes jim provedl?

Zvladnes se s nima vubec domluvit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Honza000
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Nejprve dekuji za pomoc!

S dorozumenim je to spatny, ale snazim se.

Vse me zaridila sestra, ktera je tady asi uz 3-ti rok.

Problem mozna bude i v tom, ze ona jim strasne pomohla s hlidani ditete a s jeho manzelkou. Tam mozna je problem. Ona je silene, teda alespon jak jsem zatim mohl videt, histericka. Sestra me rikala, ze kdyz za nim prijela, tak mela silene problemy se vsemi s kterymi nejak kamaradila, tim myslim i s krajany z Indie. Na vsem neco videla, ze jsou takovy a ne podle jejim. Mela pry i nejake zachvaty, ze chtela skakat z mostu apd. Na me dela dojem, s prominutim, jako jsou u nas takovy ty romky, co porad krici a litaji s kupou deti po meste. Proste herecka, ktery se vse veri. Nikde nemohla byt sama, porad manzelovi telefonovala, tak ji sestra vzala k sobe a bydleli u ni asi mesic. Oni proste tak nejak si mysli, ze jim asi sestra patrila nebo co a ted, kdyz jsem tady ja, tak uz se s nimi moc nestyka, proste nema cas. Oni si mysli, ze ji asi jim chci sebrat nebo co.

Mozna to bute i tim, ze sestra mu hodne pomahala, proste ho "podrzela" v nesnazich, kdyz on prijel a tak nejak on si myslel, ze bude mezi nima i neco vic.
Je dost na zensky, ale oni si delali z neho srandu pro jeho vysku. Teda alespon ty, co s nim delali v praci.


Problem taky muze byt, podle sestry, ze jsou strasne maly a ja vysoky oproti nim. Ze jeji manzel ma nejaky s tim problem, "mindrak", nevim ....

Nakonec, uz po prijezdu me zacali otravovat, ze me nosili neco k piti apd.
Jednou jsem to vzal, ale podruhy jsem nemel cas. Oni varili nejakou ryzi.
Sestra me pak rikala, ze si ji stezovali. Ja ji rekl, ze nepotrebuju, aby se o me starali. Ja nevim, mozna si to spatne vylozili, ale na nove vylozeni uz asi neni cas. Z neho je videt evidentne zast, nevrazivost, ....

Asi bude proste nejlepsi zmenit ubytovani, ale limituje me cena za nej. Proste tohle byla celkem dobra nabidka.

A stejne se snim budu muset stykat, pracujeme oba na stejnem miste.

Myslim, ze jsou hinduisti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 10:54 am    Předmět: x Citovat

Hmmm to už je jiná situace, když byste se viděli jen v práci.
Jenže když došlo na násilí, tak to už není žádná legrace. Co když dojde na téma žárlivost a on tě znovu napadne. ˇˇRekla bych neřešit ani jeho rodinu ani jeho náboženské přesvědčení, ale bleskem prchat jinam.
Můžeš se zkusit zkontaktovat s někým, kdo je v tomtéž místě, na různých internetových chatech jsou přece i místnosti nebo rubriky - hledám kontakt v zahraničí, třeba bys mohl dostat i dobrý typ od lidí co už jsou tam déle nebo poblíž.
Lepší živý, zdravý v dražším bydlení (však nemusíš napořád) než s kudlou v zádech.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Honza000
Nováček
Nováček


Registrace: 3.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

Abych jeste doupresnil, co mezi nama vlastne je nebo proc to vse vzniklo:

Posleni kapkou bylo to, ze to jejich dite (tak asi 4 roky) me zacalo "curat" u dveri. tak jsem slusne rekl ty idnce o tom (ona ho videla, vim to). Na coz ona silene vylitla, neco mumlala, moc jsem toho nerozumel.

Takze asi fakt jiny ubytovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jo asi se prestehuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Jo, jo. Jak je psáno: buď to tu situaci zkus nějak vyřešit-změnit (to si asi zkusil) nebo odtamtud odejdi a nebo se s tím ještě můžeš smířit a přijmout to jako fakt a naučit se s tím žít.
Já osobně bych asi vzal kramle Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,jsem zde nová,jsem Aya.Píšeš,že jsou hinduisti.Byla jsem v Indii,m.j. zde čtu nick ,,bráhmán",takže TAM...Ale hinduisti nejsou násilní,celý budhismus je velmi nenásilný.Mám v sobě 4 krve,v tomto životě...A někdy převládne temperament,který u někoho vyústí v afekt.Můj dojem je,že jsi je nechtěně urazil... Crying or Very sad Ale neviděla bych to tak tragicky.Tito lidé jsou velmi emotivní,takže,když dáš najevo Ty naopak své emoce,které budou pozitivní,může dojít k urovnání situace.Udělej nějaký pěkný,smířlivý krok...Přines květinu,kup něco malého,ale jen tehdy,zda to cítíš!!!Ne jen z povinnosti.Takoví lidé mají v sobě hodně primitivního,myšleno v dobrém!Ukaž dobrou vůli a podej nejen ruku,ale srdce ke smíření.To není slabost,ale Síla...Hodně štěstí a klidu...OM SHANTI...Aya.
Návrat nahoru
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj Honzo, mozna ma Aya pravdu, ale... na tvem miste bych to neresila a odesla. Proste jste si "nesedli" a pro tebe je to vyzva udelat novy krok, novy zacatek nekde jinde. Nebylo to to prave a i kdyz vim, ze ubytovani neni levne, zkus dat vice energie do hledani nejakeho noveho a uvidis, neco urcite najdes Smile

Pokud se nekde (a hlavne doma) nebudes citit dobre, negativni energii poneses s sebou vsude - do prace, vztahu, atd... a to urcite nechces, ze?

Hodne stesti! Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Zdravím,milá Lylko! Very Happy Ano,vše je v rukou Honzy.Někdy utíkáme před něčím,co se nám zdá těžké a zdánlivě neřešitelné,ale v zápětí se můžeme dopustit stejné chyby.Znám to i u sebe,mnohem více a klidněji se dívám ,,seshora" ,s nadhledem na dávno proběhlé situace,které jsem pokládala za fatální,krizové apod.Byly to ,,jen" zkoušky.Mé...mého selhání nebo naopak.Pochopit i toho,kdo nám ,,ublíží" je moc těžké,v každém věku,v každém životě...Nikdy nevíme,jak málo stačí k tomu,vše napravit.Co když i my zraníme,aniž bychom chtěli...?To vše musí Honza zvážit.Nemyslím,aby se ponížil či měl obavy...Vše je tak,jak má být.Věřím a myslím na něho,aby zvolil to nejsprávnější řešení.Odejde-li,atˇodchází jako přítel,s klidem a mírem v duši...Srdečně Aya.
Návrat nahoru
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

ahoj Ayo, mas pravdu... Vacsina z nas uteka.. ale niekedy je to nevyhnutne. Je pravda, ze najprv by sme mali skusit vsetky moznosti a az tak utiect, to som si neuvedomila... Chyby sa opakuju dovtedy, kym ich nevyriesime, o tom to vsetko je! Ale je na to potrebna odvaha, sila a niekto, kto nas popostrci Smile Verim, ze Honza tu spravnu cestu najde! Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá... a není to tak, že když se nám nedaří, nejsme na správné cestě? Někdo mi kdysi řekl, že každý člověk si zaslouží být šťastný... Pokud se Honzovi něco takto nedaří, spíš by měl podniknout kroky, které udělají šťastného jak jeho, tak danou rodinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 8:38 pm    Předmět: prosba o pomoc Citovat

Víš,Ami,myslím, že zaslouží...Byla bych ráda,kdyby to tak bylo.Ale z druhé strany,kolik my uděláme pro štěstí druhých i svoje?Nezapřičiníme často sami ,že jedno špatné ,gesto,slovo,pohled,rozjede další lavinu událostí...?Poslední roky jsem musela přehodnotit hodnoty a pocity štěstí...Vždytˇ jeden vedle druhého má nastaven jiné priority,které nazývá ,,štěstím"...Je to vlastně také ,,jen" chemie,limbický systém produkuje hormony štěstí,na základě našeho smyslového vnímání...Měla jsem čest poznat lidi,kteří snad málokdy byli štˇastni ,z hlediska druhých.Ale oni uměli žít s tím,co jim bylo napsáno do této cesty,tohoto života.Vždy máme možnost volby.Bude-li správná,ukáže čas...Je-li v souladu s nejvyššími zákony , naším vědomím a svědomím,nemůžeme jednat špatně...Můj názor soukromý je,že štěstí či prožitky,které zažíváme,jsou ovlivněny karmou...A to z dlouhého řetězce životů...Aya.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund