Fórum - Zobrazit téma - Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

falcon_ napsal:

P.S.: Omlouvam se Houbikovi, ze jsem ho, jak jsme s Mrtvym broukem prisli, tak trochu vylekal. Njn, nove tvare Very Happy


Ahoj Falcone ,
já nějáč vylekaný nebyl, jen jsem se divil, kdo další to přišel.
Nu a potom jsem byl příjemně překvapen o vás, podobné mému věku.

Pro mě byly všechny tváře (krom Šamanky) nové, jako pro tebe (ikdyž trošku jsem předtím pokoukal na fotečky ze srazu v Praze), takže tak nějak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bell
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.11. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Také zdravím.
díky Evíku za pozvání na tento sraz. Bylo to příjemné setkání ve Vaší společnosti I když jsem tam nikoho neznal. Bohužel není možné za tak krátký čas se vzájemně poznat. Zaznělo tam hodně zajímavéhého. Námětů, co by si zasloužily delší diskuzi tam bylo mnoho, jen ten čas. Mrzelo mě , že jsem musel odejít. To co tam zaznělo o rodinných konstalacích a nenarozených dětech mě zaujalo, samotného se mě to týká, škoda ,že jsem musel odejít a nemohl jsem to vyslechnout do konce.

S pozdravem Martin/Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Bell napsal:
To co tam zaznělo o rodinných konstalacích a nenarozených dětech mě zaujalo, samotného se mě to týká, škoda ,že jsem musel odejít a nemohl jsem to vyslechnout do konce.

S pozdravem Martin/Bell


Dopovíme si to všechno na dalším srazu, neboj Very Happy .
Jsem ráda, že jsi mezi nás přišel. Nevím, zda jsi slyšel úvodní slovo Lva, že v Arše se pravidelně pořádají reiki večery. Myslím, že to nemáš zase až tak daleko. Určitě osobní kontakt je k nezaplacení. Ale pokud bys potřeboval od někoho radu, se kterou nechceš jít do diskuze, existují i soukromé zprávy. Určitě se najde někdo, kdo Ti rád odpoví na Tvé případné otázky. Jsem o tom přesvědčená.

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Bohužel není možné za tak krátký čas se vzájemně poznat.

Ahojky Martine,
na těchto srazech je půvabné právě to, že se mnozí neznají vůbec, někteří ano, avšak podle písemných příspěvků-a to je také trochu jiné poznání, než když znáš někoho naživo, pár lidí se potkalo vzájemně vícekrát, ale s tím není třeba si lámat hlavu. Proto se ty srazy dělají, aby se lidi seznámili Smile Věřím že na dalším srazu budou vedle známých zase další "noví" ať přispívají či pouze čtou, na tom přece nezáleží.
Jde o to, že se na takovém srazu můžeš volně vyjadřovat o tom, co tě zajímá z oblasti mezi nebem a zemí, což normálně člověk nedělá na potkání.
TO ALL:
Kdo není z Prahy/Zlínská sekce Very Happy/ a nezná "galerii Cesty ke světlu" na Chodově, tak pro ty dávám sem odkaz (přišla na to řeč v Brně):
http://www.cestykesvetlu.cz/
určitě ji stojí za to navštívit, pokud budete mít někdy cestu do Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem co byli na srazu i všem ostatním. Bylo to velmi příjemné setkání. Na těchto setkáních není důležité kdo má jaké zkušenosti ani věk. Každý něčím přispěje k obohacení ostatních. Jen drobná technická poznámka - v Brně to bylo aspoň co já vím podruhé, tam jsem se setkal se Šamankou. A galerii Zdeňka Hajného chválím kudy chodím. Pořádáme tam už několik let "hromadné" výlety. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 4:24 pm    Předmět: x Citovat

Lev: ano máš pravdu, už bylo jedno setkání snad před několika lety v Chajovně, kde si pamatuju Naryu, Morfejka a další lidičky, kteří už na web nechodí. I ty paní, které tam tenkrát přiběhly, seřvaly nás, že jsme málo duchovní a tudíž v naší společnosti nehodlají setrvat a zase zmizely. Docela by mě zajímalo, jestli to byl někdo, kdo sem dneska ještě chodí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat



Tak tady je pro představu fotka z galerie Zdeňka Hajného o které se zmiňovala Blankas a také Lev. Je to opravdu oáza klidu, kde můžete zharmonizovat tělo, mysl i duši.



Součástí galerie je i Křišťálová čajovna. Zde jsme měli větší štěstí než v Brně . Bylo nám ctí setkat se zde s Mirkem ( Sunnyim) a jeho přítelkyní Lenkou.

Galerie je asi 10 minut chůze od stanice metra Chodov ( přes dálnici ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund