Fórum - Zobrazit téma - Přivtělené duše a pod.- jak na ně? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Přivtělené duše a pod.- jak na ně?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Přivtělené duše a pod.- jak na ně?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 11:15 pm    Předmět: Přivtělené duše a pod.- jak na ně? Citovat

Milí spoludušičkové, prosím o Vaše zkušenosti, názory a postřehy, zkrátka o vše, co se týče přivtělených duší a jiných struktur, které na nás občas sednou a berou nám energie a činí nás nevrlými, či ospalými. Dle známých to není problém, protože oni to neřeší. My to řešíme, neb se nám to často stává. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 12:28 am    Předmět: Citovat

Milá plamen,

z mojí zkušenosti je na tohle nejpraktičtější a nejsnazší použít metodu SRT. Podobně, jak tady již někteří psali, funguje LSVJ. V SRT je tabulka 5, kde jsou uvedeni jednak diskarnáti, ale i různé disharmonické entity. Lze to dělat i jinak, ale myslím, že je to zbytečně složité a často nad naše síly.

Jen tak mimochodem, alkohol a drogy narušují auru, takže jejich užívání nás vystavuje daleko většímu riziku, že se nějaké nevítané návštěvy dočkáme.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Mirku, děkuji. LSVJ používám, ale někdy mám pocit, že bych musela čistit celý den. Už mě to štve. Jiní léčitelé říkají, že to na ně nejde, tak proč na nás v takovém množství? Kolikrát sotva otevřu oči, tak už cítím mrazení v zádech (první příznak "útoku"), následuje podrážděnost, začnou "blbnout" zbývající členové rodiny včetně dětí. Někdy je takový úbytek energie, že to s člověkem praští. Drogy ani alkohol neberu. Náš mistr nás učil duše vyhánět několikrát denně, ale to jsem opustila, protože bych pod tím padla. O ochranné obaly prosím. Vážně nevím, co a jak dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Nic se nesmí přehánět a asi ani to odvádění. Kdesi jsem četl, že když diskarnáti zjistí, že je tu někdo, kdo jim dokáže pomoct (odvést do světla) tak se k němu začnou stahovat, aby jim "pomohl". Jsou totiž zmatení, že již nejsou v těle a neví co mají dělat, tak hledají příležitost.
Nemám s tím zkušenosti, pouze jsem to četl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

Ano, na to jsem byla také upozorněna, takže je odvádí mé Vyšší Já a prosím o ochrany, přesto "lezou".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Navrhuju přestat se na ně soustředit. Byl mi předán tento postup:
-vyber si nějaké opuštěné místo, kam nechodí lidé a které dobře znáš.
-pokaždé když ucítíš duše, rozhodně je pošli na toto místo s myšlenkou, kterou si sama zformuluješ-něco v tom smyslu: odejděte tam a tam a čekejte tam do té doby, až přijde správný čas, požádám své VJ a anděly, a oni vám ukážou cestu. Prostě je tam odešli
příkazem, nepřipusť žádnou komunikaci, oni chtějí službu od tebe, ne ty od nich!
-jednou týdně a časem třeba pouze jednou měsíčně je pak tou technikou, kterou používáš/SRT či LSVJ/ předáš těm, kteří je odvedou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 4:07 pm    Předmět: x Citovat

Staré známé: čeho se bojíme to přitahujeme?
Jestli se celá rodina už budíte s tím, že "to" na vás skočí, tak to se divím, že ještě nejste na práškách...
Co takhle vyčistit místnosti a začít se věnovat něčemu jinému než jsou jakési potvory odkudsi na vás útočící? Třeba jak zaměstnat ty zlobící děti něčím smysluplným? Myslet víc na sebe dovnitř než navenek? Pořád nečíhat a nespojovat všechny nepříjemné pocity s tím - už je to tady!
Takový malý nápad.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

-Díky za tip s tím místem, jen ho ještě musím najít. Zní to dobře.
-Nesouhlasím s tím, že se budím s hrůzou, že to na mě vleze. To vůbec ne. Ale přichází to kdykoliv a kdekoliv a to v době, kdy pozornost věnuji něčemu úplně jinému, takže si je nepřitahuji tím, že bych na ně myslela. Drsně řečeno- tvař se, že se nic neděje, když tě znásilňují- to taky nejde. Tady je asi hlubší důvod, protože spousta duchovních lidí vůbec takovéhle zkušenosti nemá. Ty asi taky ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

plamen napsal:
... Tady je asi hlubší důvod, protože spousta duchovních lidí vůbec takovéhle zkušenosti nemá. Ty asi taky ne.

Tady jsi nepochybně správně uhodila hřebík na hlavičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 2:07 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Třeba jak zaměstnat ty zlobící děti něčím smysluplným? Myslet víc na sebe dovnitř než navenek?


Milá Šamanko

že ty by jsi ráda, aby se přestali bát a vzali vše za správný konec, viď? Wink

To by sice bylo fajn, jenže….

Ono je jaksi v lidské povaze hledat viníka vlastních trablí kdesi mimo sebe. A když už je jeden tzv. „duchovní“, odnesou to holt diskarnáti, nebo jíné nekalé síly, a rodina se potom v tom duchaření veze jaksi automaticky. Háček je tak trochu v tom, že v tomto případě se na dlouho neuleví, protože by tu sice viník označen byl, ale nějak se nedaří si to s ním definitivně „vyřídit“. Cool

Když ještě nejsme připraveni nahlídnout do sebe sama (neboli dostatečně naštváni sami na sebe), tak nás podobné výzvy spíš nakrknou, nebo se stáhneme do ublíženecké ulity, s tím, že ten druhý to všechno jen bagatelizuje, protože přece nemá tu správnou zkušenost, neboli…
„…jen já vím jak mi je“.

Tak ti Šamanko nevím…. Embarassed

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ipin
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

V noci jsem nemohla spát , ráno zase vstát,energie žádná a pořád naštvaná a tak jsem čistila a čistila a odváděla(SRT).Na chvíli to pomohlo a pak zase nanovo.Jenže ne nadarmo se říká,že se nemá nic přehánět.
Ale já těch dušiček a různých bytostí na sobě měla pořád dost a dost.
A pak jsem někde četla,že auru si můžeme proděravět svými negativními myšlenkami a těmito dírami se k nám dostávají různí diskarnáti,přivtělené duše nebo bytosti,které parazitují na naší energii,protože když je aura celistvá,tak neproniknou.
Je hodně těžký zbavit se zlozvyku a zvlášť neg.pohledu na svět.Jenomže já pořád ve svý mysli s někým bojovala a tak se snažím přestat.Někdy to jde,někdy prostě do toho spadnu, ale všimla jsem si,že dny ,kdy "nebojuju",tak ani nemusím čistit,protože Vyšší já řekne,že to není potřeba.A cítím se líp a doma je to také lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Plamen,

znám lidi, kteří měli podobné problémy, jako Ty. Jedna moje známá se bála chodit spát. Trvalo to asi 6 let. Vždycky v noci začal "rej". Ona je hodně senzibilní, tak to všechno i viděla. Ráno chodila do práce nevyspalá, s kruhy pod očima a večer se bála, co zase přijde. Pomohla jí terapie u nás, to že se našla a vyčistila příčina a to, že se naučila pracovat právě s SRT. Dnes už sama sebevědomě pomáhá druhým.

Z Tvého příspěvku mám pocit, že by bylo vhodné změnit postoj. Nepřistupovat k tomu tak, proč mě zase otravují, ale, znovu, zeptat se na to, proč za mnou chodí, co ode mne chtějí a jak bych jim mohla pomoci. Přistupovat k těm duším nebo i jiným bytostem s empatií. Bojem tohle nevyřešíš. Pokud bys s tím chtěla pomoci, stačí říct. S těmito věcmi máme hodně zkušeností, neměl by to být žádný velký problém.

Jinak, vím, že například nad Brnem je několik světelných sloupů, kam můžeme zbloudilé duše odkázat a tam je jim pomoženo do Světla. A takových míst je jistě hodně po celé republice. Snad i tohle by mohlo pomoci.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 6:27 am    Předmět: x Citovat

omylem vytištěno 2x

Naposledy upravil samanka dne po listopad 24, 2008 10:54 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 6:27 am    Předmět: x Citovat

plamen: nemám potřebu se tímhle zabývat. Potkala jsem spoustu lidí, kteří tohle řeší pořád, něco odvádějí, přitahují si sami spoustu strachů, které vyvolávají potřebu... a pořád dokola.

Mám takovou čerstvou zkušenost, kdy jsem si našla vedlejšák v místě, kde straší. Jenže pokud se v tom budu pořád nimrat a čekat co odkud vyskočí, tak se tam večer strachem zblázním nebo musím odsud pryč.

Pochopitelně nechci podcenovat tvoje zkušenosti, jen jsem vyjádřila svůj názor a koukám, jak se k takovým věcem staví někteří moji známí.
Zažila jsem takovou situaci, kdy podobným způsobem vznikla davová panika z jistého místa, všechno co se tam dělo normálního se hned přisuzovalo tajemným jevům podobného typu (i věci, které se ukázaly jako záležitosti naprosto lidské) a účastníci byli v hrůze a tranzu, zatímco ti co zůstali nad věcí nepocitovali nic vyjimečného.
Možná proto jsem dost skeptická k tomu, jestli jsou tyhle zkušenosti víc přiživovány různými lidskými příčinami, než tím co by se dělo za normálních okolnosti.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 9:59 am    Předmět: SVĚŘIT SE ODBORNÍKŮM Citovat

Pokud si s čímkoli sama neporadím, obrátím se na odborníky.
Ať už se jedná o kapající kohoutek, nebo je to cosi mezi nebem a zemí.

Mirek zde nabízí pomoc, má určité zkušenosti a výsledky, obrátila bych se tedy na něj, popř. na někoho v místě, kdo se zabývá touto technikou.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund