Fórum - Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 8:17 pm    Předmět: Re: Modrá alfa Citovat

Rigi napsal:
Reakce na alfu - také jsem byla na semináři, bohužel se mi to vůbec nelíbilo. Nejhorší snad bylo, když jsme si měli vzájemně nacházet nemoci (ve dvojicích), měli jsme si představovat jakési svítící body, k tomu jsem měla takový odpor, že jsem to odmítla dělat.

Chápu to. Co člověk, to názor. Diagnostikování ale nebyla hlavní náplň. I když mi to třeba nebude k ničemu, beru to jako procvičování citlivosti a vnímavosti v rukách. Podařilo se mi určit astma, onemocnění štítné žlázy a šroub v noze po úrazu.
Také mi alfa pomohla při vizualizaci.
Možná, že se mi to líbilo jen proto, že jsem začátečník. Možná, že nejsem až tak duchovně založená. Byl to seminář pro širší veřejnost.

Pro Okenko:
Ano, byl to něčí prožitek. Netušila jsem, že něco takového existuje. Proto jsem to zkopírovala . Pro představu. Okenko, to je v Praze ? Kdy a kde ?
Docela by mě to lákalo, i když momentálně bych dala přednost nadstavbovému semináři MA ,,Jak na emoce". S těmi se stále potýkám a budu. Ale potřebuju nad nimi nějak vyzrát. Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 12:49 pm    Předmět: Re: Modrá alfa Citovat

Termíny Modré alfy na rok 2008 jsou zde.

Co si tak nějak pamatuju, podmínkou pro účast na nadstavbových seminářích by měla být buďto účast na základním semináři nebo schopnost umět se dostat do hladiny alfa, protože na to se v dalších seminářích navazuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Evik: ne , je to mezi Plzní a Karlovými Vary, teď si nevzpomenu na název, byť jsem tam již několikrát byla. To je na LECITHIN! Very Happy Very Happy Very Happy

emoce - RUŠ, Cesta, EFT. Tudy to zkoušívám na emoce. Zjistila jsem, že emoční tělo, když zjistí, že jej pozoruji, tak si přivolá klidně nemoc - aby se tzv. ¨¨nažralo¨¨. Tak jsem si řekla, že emoce jsou mými průvodci až do konce - možná vlastně do začátku - tuto větu dokončím až po zmíněném semináři. Papa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Když zhodnotím zpětně semináře, kterými jsem prošla já, tak každý byl něčím pro mě přínosný, zážitky byly hezké, než někam jdu, tak si to vždycky oťukám, abych věděla kam jdu. Těžko je vyzvednout nějaký kurzík a navíc pouze podle zážitků na kurzíku.

I když jeden druh seminářů bych možná upřednostnila pro ženy, které dlouho potlačovaly intuici, snažily se vždy řídit logikou a rozumem a "veřejným míněním" tj. neustálé ohledy k druhým: jako já odmala Sad až přestaly vnímat samy sebe...
Orientální tanec (a věřím, že i některé jiné typy tanců, já chodila 3 roky na orientální) mě naučil vnímat své tělo, skutečně vnímat, všímat si pocitů, a propojení fyzických pocitů s emocemi, prostě orientální tanec mě vrátil vnímání těla na úrovni, o které jsem dříve neměla ponětí. Doslova a do písmene. Probíhalo to nenápadně, postupně, a uvědomila jsem si to až mnohem později, že jsem jiná než předtím..a to, co se mi dřív nedařilo, začlo jít samo...
No, určitě různé druhy cvičení jako taiči a kung fu a jiná práce s tělem by udělala to samé/možná lépe, jenže ne každého zablokovaného tahle cvičení zaujmou natolik, že u nich vydrží. Kdežto u toho tance jsem vydržela, to mě bavilo a baví dodnes...a ta krásná muzika...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:36 pm    Předmět: For Blankas Citovat

Jaké semináře pro ženy máš na mysli? Kdo je vede, organizuje? Tvoje charakteristika sedí na mě Smile Hodně se řídím rozumem a když nemám důkaz, odmítám jen tak něčemu věřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 3:38 pm    Předmět: Re: For Blankas Citovat

Rigi napsal:
Jaké semináře pro ženy máš na mysli? Kdo je vede, organizuje? Tvoje charakteristika sedí na mě Smile Hodně se řídím rozumem a když nemám důkaz, odmítám jen tak něčemu věřit.

Jestli tohle byla otázka na mě: tak já jsem psala o kurzech orientálních tanců. Ovšem na to jsem nepřišla hned Twisted Evil prostě jsem před lety začala chodit na kurzy orientálního tance, a byl to jediný druh pravidelného pohybu/práce s tělem/ u kterého jsem vydržela. Jiná cvičení mě prostě neoslovila, zkusila jsem, párkrát šla a pak jsem si našla výmluvu, proč nejít Evil or Very Mad
Když jsem uslyšela speciální muziku na orient.tanec, tak jsem v tu chvíli zapomněla na případné nepříjemnosti,starosti či "blbou náladu" a hodinu jsem se tak soustředila pouze nasvé tělo, na prožívání svého těla. A bavilo mě trénovat doma, takže jsem se svým tělem/tancem zabývala každý den. Protože jsem se takto svým tělem nezabývala do té doby nikdy, tak pro mě bylo překvapením, jak krásně se dá prociťovat každý kousek těla a protože jsem to vše prožívala na vlastní kůži, tak mě to měnilo. Doma jsem měla také půjčeno pár pěkných videokazet s orient.tancem, které byly provázeny i zajímavým povídáním. Lektorky orient.tanců s tím neměly nic moc společného, ty nás prostě na hodinách učily nové prvky a figury. To jsem si "udělala" já sama, tím, že jsem se o tanec zajímala, našla si povídání a historii tohoto tance na netu...a tím, že jsem pravidelně tančila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 8:19 pm    Předmět: Tance Citovat

Ano, vím, o čem mluvíš, chodila jsem na orientální tance 2 roky. Teď bych chtěla zkusit indický, úplně mě fascinuje. Při tanci jsem se ale moc nepoznávala, spíš mě to bavilo. Přestala jsem chodit, když jsme se začaly učit kroky, připadala jsem si spoutaná, svázaná. Potřebuju volnost. No, ale zpět k tématu. Abych přidala něco zajímavého: nedávno jsem byla na přednášce p. Hvolkové. Měli jsme meditaci, zažila jsem zajímavý zážitek: prý to byl vhled do minulého života. Do kontaktu s "Vyšším Já" se mi vloudil tento obraz: pole v hornaté krajině, všude zeleň. Vietnamci (?) sekají asi třtinu, je to vysoké a suché. Mají kalhoty vyhrnuté nad kolena a slamáky. Poblíž jsou Američané, ale vím, že to MUSÍME sklidit.
Prý jsem někdy zažila vietnamsko-americkou válku, hmmm, fakt je, že se momentálně o tuto část dějin naprosto nezajímám, nemyslím na ní a ani jsem neviděla žádný dokument. Kde se to v hlavě vzalo, fakt netuším.
A co ostatní, svěříte se se zážitky? Prosím prosím, Smile
Rigi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem,

zúčastnila jsem se víkendového semináře Cesta - kurz je inspirovaný knihou Brandon Bays, více na www.centrum-harmonie.cz.

Velice účinná metoda k vydolování starých bloků snad až z morku kostí, doporučuji s sebou několik balíčků kapesníků, možná rovnou prostěradlo Laughing

Vkládám úryvek textu ze zmíněných stránek:

Každý z nás má v sobě ukrytou sílu tvořit svůj život, odkrýt a vyřešit emocionální a fyzické problémy, zbavit se potlačených emocí, které mohou způsobovat nemoc, osvobodit své tělo a svou duši od bolesti, zranění, ublížení a pocitů viny. Nezáleží na tom, jak vážný je náš problém, ani na tom, jak dlouho se s ním potýkáme. Ve své podstatě jsme čistým a nádherným diamantem.

Bohužel jsem před kurzem nečetla knihu, podle níž je seminář veden, mám jí už objednanou, ale lepší je obrácené pořadí.

Draka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:40 pm    Předmět: EFT Citovat

Účastnila jsem se spousty různých seminářů i přednášek, ale zatím jediné, co mi z toho opravdu fungovalo, bylo EFT, kterým mě provedla jedna paní z Plzně. Myslím, že na terapeutovi hodně záleží. Všude jsou šarlatáni a ti "opravdoví."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Jedni jsou "zaklínači" a druzí zase "odklínači".....! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 12:12 pm    Předmět: Odklínači Citovat

Ráda bych v této diskusi měla co nejvíce těch, co něco umí. Bohužel na ezoterice se živí velké množství parazitů, co umí jen žvanit o pomoci, ale nepomáhají, jen pomáhají člověku od peněz.
Copak nikdo další už nemá pozitivní zkušenost, se kterou by se chtěl svěřit? Lidi, nebuďte lakomí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

... je to více terapie než kurz a je to pro odvážné Cool

Čas pro vnitřní dítě s Karlem Daňkem (Damao) a Evou Hruškovou

...skvělá souhra lektorů, slzy i cukr


Naposledy upravil smart dne ne červenec 26, 2009 11:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 12:40 am    Předmět: Re: Odklínači Citovat

Rigi napsal:
Ráda bych v této diskusi měla co nejvíce těch, co něco umí. Bohužel na ezoterice se živí velké množství parazitů, co umí jen žvanit o pomoci, ale nepomáhají, jen pomáhají člověku od peněz.
Copak nikdo další už nemá pozitivní zkušenost, se kterou by se chtěl svěřit? Lidi, nebuďte lakomí!


Rigi, ráda bys tu měla lidi, co něco umí......... Rolling Eyes .........Hm, tak to já ti nenabídnu, ale aspoň nebudu lakomá a připojím se ke Smart.
Vnitřní dítě pod vedením Karla Daňka a Evy Hruškové byl pro mě nádhernou zkušeností.

Jak jsem zhodnotila už tam na závěr semináře, pokud se mě někdo zeptá na tip na dovolenou, řeknu mu ať rozhodně nejezdí na Vnitřní dítě. Tam si teda neodpočine. Ale pokud někdo z mého okolí bude chtít něco udělat pro sebe a pohnout se svým životem aspoň o kousek, (někdo o kus Wink ), rozhodně mu tento seminář velice a moc ráda doporučím.

Děkuji Karle i všichni, se kterými jsem měla tu čest ten týden prožít.

Už teď po pár dnech cítím změny. Citelné, viditelné a příjemné............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Je dobré, jak se kvalitní zboží hezky chválí.
Loni jsem na rw psala já a doporučovala Vnitřní dítě. Mimo jiné Lendulce a dalším a letos to zde chválí oni. Very Happy

Loni jsem byla absolventkou a letos jsem tam jela na zasvěcení kamarádky do Reiki-učitel a ty lidi jsem tam viděla. Páni - já k nim pocítila tak neskutečnou pokoru, obdivovala jsem je a neskutečně.
Tenhle seminář je o tomhle: kdo se chce poléčit, tak tam jede.
Je to o DOVOLENÍ SI se uzdravit.
To není jen nějaký další terapeutický seminář, to je opravdu kvantový skok v životě, neskutečná očista, nikdo z nich opravdu nikdo neodjel stejný. Stejně jako my. Tam se dozvíte spoustu informací a v kruhu těch lidí otevřete takové hluboké věci a získáte podporu a pochopení a pomoc abyste je vyřešili zpracovali a očistili se. A pak přijedete domů a vidíte jak ti lidé okolo vás září - jak jste přinesli do rodu očistu.
Je to opravdu síla - jde o práci na sobě -jede se od 9 - 23 hod s přestávkou na oběd a večeři. Náplň kurzu je hooodně obsáhlá a kvalitní.

Musela jsem se smát, protože když vám něco pomůže tak to doporučíte a tak a loni jsem se tam seznámila s Vlastou a letos jsem tam poznala jeho manželku a sestru..... možná se tam zase přinachomejtnu příští rok a poznám další členy dalších rodin...hihihi.

No a teď se vlastně dostávám k tomu co chci napsat. Vnitřní dítě jsem absolvovala a teď jedu na vnitřní žena-muž (od 2.8.). Kdyby jste se chtěl někdo přidat, bylo by to fajn. Byli by jste v samé "dobré" společnosti - hihi - Dzarmi, Smart, Aika .... Už se tam moc těším, je pro mě hodně důležité být na terapeutickém semináři, kde je podporující prostředí. Energie lidí pohromadě, kteří chtějí spoustu věcí změnit a s tím do toho jdou. Energii semináře už určuje i učitel a Karel - Damao s Evičkou do toho jdou se vším co mají, aby nám pomohli, otevřeli pro nás co je v nich nejlepší a to takové - že ne lítací - "vynést nás" ale krásné ze života a pro život. Lidem se tam moc líbí a současně se i těší domů. Takové všeobsažné.

Pokud to někoho zajímá, tak zde je odkaz: http://www.centrumkruh.cz/kurz/3/21/vnitrni-muz-vnitrni-zena-a-terapie-partnerstvi

Ty joo, já už se tak těším.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Ano,seminář Vnitřní dítě je jeden z nejúžasnějších příležitostí v mém životě ,které mě potkaly a pravda, můj život je zcela převrácen.
Z mého postoje k mé mamince,který byl plný zloby,smutku a zášti,jsem to přetavila na semináři na postoj plný čisté lásky.Zní to ohromně,že?A ono to i ohromné je.Je to ten nej poklad na světě,který mi mohl být dán.
Pak se život ubírá celkově jiným směrem,včetně toho,že jsem zase o krok blíže ke spokojenému partnerství,které je pro mne tak důležité.
Vyhojme si vztah k sobě,rodičům,rodu a partnerům.

Moc děkuji Kájovi - Damaovi a Evičce Hruškové za jejich úžasné průvodcovství.Jsem vděčná,že jsem je našla a mohu být součástí jejich cesty.

Krásný letní den Jarmila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund