Fórum - Zobrazit téma - Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ipin
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 5:52 pm    Předmět: Reiki Citovat

Ahoj,všichni,
jsem tady nová a tento webík mě zaujal z toho důvodu,že tady probíráte životní situace a zároveň hledáte odpovědi.
Nacházím se v dost obtížné životní situaci - konflikty, pracovní vyhoření, nezájem až odpor k lidem a začínám chápat,že problém je ve mně,že mám potíže s vlastní energií, s postojem k tomuto světu.Prošla jsem konstalacemi(nějak extra to nepomohlo),používám SRT (to pomáhá) a podle návodu na tomto webu jsem začala harmonizovat a čistit čakry,ale nějaký posun nevidím,jako kdybych byla v nějakém kokonu,ze kterého se nemůžu dostat.Proč píši sem?Protože ,když mi někdo nabízí zasvěcení do Reiki,tak cítím mrazení po těle a doslova vidím tu kudlu,co se mi při tom otevírá v kapse.Prožívám pocity odporu a nechuti.Můžete mi někdo říct,co se to děje,kde mám hledat pomoc?Díky moc Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Ipin,
porozuměla jsem,že jsi ještě na zasvěcení reiki nebyla,jak si tedy harmonizuješ čakry?

Mam s tvého psaní pocit,jakoby jsi se bránila harmonickému.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ipin
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
na zasvěcení jsem nebyla a harmonizuji je 1-6,2-5,3-4
cítím teplo a uvolňuji tím tlaky ,které cítím v místech čaker - obruč kolem krku,bolesti v solaru,atd.Jsem asi hodně zablokovaná, ale nedaří se mi vytáhnout události,které tyto bloky způsobily, a zpracovat je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 7:44 pm    Předmět: Re: Reiki Citovat

ipin napsal:
Protože ,když mi někdo nabízí zasvěcení do Reiki,tak cítím mrazení po těle a doslova vidím tu kudlu,co se mi při tom otevírá v kapse.Prožívám pocity odporu a nechuti.

Mé kamarádce se při slově Reiki také "otvírá kudla v kapse".
Pracuje na sobě jinak než pomocí Reiki. Pokud si mohu troufnout hodnotit, tak velmi úspěšně. Já Reiki používám, více však jako cestu duchovního rozvoje pro sebe/až na výjimky neléčím druhé/. Také však používám i jiné metody.
A s tou kamarádkou, co nemá "ráda" reiki(konkrétně reiki léčitele) vycházím velmi dobře. Takže závěr z mé zkušenosti je ten, že nejdůležitější je záměr-pracovat se sebou-ke kterému jsme často jaksi dostrkáni/jako např. ty teď. Takže podle mě nerozebírej, proč cítíš odpor k Reiki, možná si na to časem přijdeš/jako má kamarádka/ a věnuj se více tomu, co v tobě vzbudí zájem o poznání.
Dzarmi,
co se týká harmonizace čaker, harmonizovat čakry si můžeš i bez reiki, například mentálně, vizualizací apod. A určitě funguje záměr harmonizace+pokládání rukou na čakry i když člověk není zasvěcen do reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 2:39 pm    Předmět: Re: Reiki Citovat

blankas napsal:

Dzarmi,
co se týká harmonizace čaker, harmonizovat čakry si můžeš i bez reiki, například mentálně, vizualizací apod. A určitě funguje záměr harmonizace+pokládání rukou na čakry i když člověk není zasvěcen do reiki.


Jop,vím,že způsobů je více.Já třeba aj cvičím jógu v tomto směru.
Jen mi nešlo dohromady to,že technika byla vzatá odsuď,pak se tedy mění nějaké náležitosti a ty jsem chtěla mít jasné.
Což teď mám.Děkuji

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Někdy to takto přijde, aby člověk na sobě začal vědomě pracovat. Proč nejsi spokojená v práci? Uspokojuje tě ta práce? Co ty osobně můžeš dělat proto, aby se to zlepšilo? Změnit svůj přístup? Najít si jinou, vhodnější? Současně se podívej sama do sebe - nalezneš tam všechny odpovědi na tvé otázky. Např. ten člověk mi vadí. Většinou nám na ostatních nejvíce vadí to, co máme i my sami v sobě. Je dobré, aby změny vycházeli i z tebe, z tvého osobního přesvědčení a za tvého přispění. Je dobré se také zastavit a prociťovat, co cítím?

Nicméně pro začátek bych se začala ladit. Zákon přitažlivosti říká, že na co myslíme, tomu dodáváme energii a to se nám vrací zpět (to zhmotňujeme). Vesmír je úžasný, co chceme, to nám dá. Jestli myslíš na to, jak všechno stojí za prd, tak bude. Já jsem si říkala: "Věřím, že se mi vše podaří." atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ipin
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Polgara1,
já jsem ty problémy s lidma měla vždycky,ale nejvíc vlastně tak rok po nastěhování do současného domu se to začalo zvyšovat.Žiju v rodině,kde starší prezentují smysl svého života nemocemi a předváděním utrpení a to je to ,co mě deptá.A udržet se pozitivní je strašně těžký,když to máš denodenně na očích a když nemáš od ostatních alespoň trošku pozitivní zpětnou vazbu.Tak jsem se stáhla a ona mi začala docházet energie a tak nějak se nemůžu nabudit ani od ostatních lidí ,když jsou veselí ,pozitivní a rozesmátí.Jako by mě to míjelo.Jakoby to šlo mimo mě.
Ale zkusím to,jak si psala.Zkusím jenom myslet na to , co chci, ne na to ,co nechci,proč ty negativa se mě tak dotýkají.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:22 am    Předmět: Re: Reiki Citovat

ipin napsal:
Nacházím se v dost obtížné životní situaci - konflikty, pracovní vyhoření, nezájem až odpor k lidem a začínám chápat,že problém je ve mně,že mám potíže s vlastní energií, s postojem k tomuto světu.Prošla jsem konstalacemi(nějak extra to nepomohlo),používám SRT (to pomáhá) a podle návodu na tomto webu jsem začala harmonizovat a čistit čakry,ale nějaký posun nevidím,jako kdybych byla v nějakém kokonu,ze kterého se nemůžu dostat.Proč píši sem?Protože ,když mi někdo nabízí zasvěcení do Reiki,tak cítím mrazení po těle a doslova vidím tu kudlu,co se mi při tom otevírá v kapse.Prožívám pocity odporu a nechuti.

Víš, negativní psychické stavy se prostě jen zasvěcením Reiki řešit nedají. Nemůžeš čekat, že to za Tebe udělá někdo jiný: zasvětí Tě s hotovo...!
Stejně tak nevyřešíš problémy, o kterých píšeš pouze máváním kyvadlem. Spíše bych Ti doporučil začít terapií u zkušeného terapeuta, kterému důvěřuješ. Najdi si něokoho, komu věříš a kdo Tě povede, nebo "půjde s Tebou", dokud to nezvládneš postavit se na vlastní nohy.
Léčení znamená pochopení a k pochopení vede mnoho cest, jenže vždycky nakonec musíš pochopit Ty. To žádná technika, duchovní cvičení nebo léčebná terapie za nikoho neudělá. To, co ses naučila, třeba i v SRT, Tě může vhodně podpořit, dodat Ti sebedůvěry. Nic víc nečekej. Ani od Reiki ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ipin
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Teď padla kosa na ká men.
Milý Damao,
až při čtení tvé odpovědi jsem si uvědomila,že čekám pořád na něco nebo někoho,kdo mě vezme za ručičku a všechno ukáže a ze všeho vyvede a pak to bude dobré a krásné a já budu nejšťastnější človíček na světě.Že to prostě někdo udělá za mě.

Děkuji ti za odpověď i všem ostatním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund