Fórum - Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki 2 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki 2
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky kolem Reiki 2

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 1:33 pm    Předmět: Otázky kolem Reiki 2 Citovat

Dobrý den Všem!

Je to zhruba jeden měsíc a část od doby, co jsem byl na kurzu Reiki2. Jel jsem si pro něj jako malé dítě a moc jsem se těšil, protože to cítím jako návrat domů. Jsem moc šťastný, že můžu nad věcmi uvažovat jinak a mít takovou tu, pro mě častokrát i fyzicky zdatnou jistotu v tom, že je v tom vesmíru krásně rušno. Jsou chvíle v mém životě, kdy si plně uvědomuji za co pykám a dokážu rozeznat situaci, která mi dá vědět, že je to tak správně, cítím po každém trápení velikou sílu, která mě podporuje. Ta síla je stejně závislá na mě, jako já na ní..
Každopádně zjištění Vesmírné Lásky nesmí nikoho nechat spát na vavřínech a to už jenom z prostého důvodu. Vesmír nás bude chránit a milovat, budeme li to chtít, stejně tak nás dokáže zničit z pouhé Lásky, protože jsme to sami chtěli. Přeji Vám Všem takového Boha ve svém nitru, aby Vás ruku v ruce s Vesmírem udělal šťastným a svobodným člověkem.
Píšu to sem proto, že s tím v současné chvíli bojuji, ale vše se v dobré obrátí. Hledám se, vlastní já může občas překvapit. Pak jen rozhodnutí zůstat takový a jestli mě to dělá šťastným, nebo se změnit, ale zanechat v tom kus sebe..nenávratně...zabere tolik času..

Co Vy? Našli Jste své Já? Tak ale jako že opravdu? Očištěni?

Jak to ulehčit? Pochopit?

Děkuju za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 1:43 pm    Předmět: Citovat

Zapomněl jsem dodat, že mám trochu nejasné představy o životě a nenašel jsem takový ten bod - cíl. Ale mám jistý věci, které si držím a přeji, aby vydrželi. Nemusím vydělat peníze, ani mít nové auto, natož řidičák, ale chci být šťastný člověk, s člověkem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daniela
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.1. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Zapomněl jsem dodat, že mám trochu nejasné představy o životě a nenašel jsem takový ten bod - cíl. Ale mám jistý věci, které si držím a přeji, aby vydrželi. Nemusím vydělat peníze, ani mít nové auto, natož řidičák, ale chci být šťastný člověk, s člověkem


Po přečtení toho, co jsi napsal, si myslím, že jsi si odpověděl sám v poslední větě, co je tvým cílem Smile
Šťastný může člověk být bez pěněz,i s nimi, pokud on ovládá je a ne ony jeho. Ale být chudý neznamená být lepší než ostatní = neplatí, že chudoba je cnost.
Pamatuj, že Vesmír má pro Tebe připraveno vše, o co požádáš. Wink
Čím konkrétnější požadavek, tím lepší vyplněné přání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 8:00 am    Předmět: Re: Otázky kolem Reiki 2 Citovat

Frantishek napsal:
Pak jen rozhodnutí zůstat takový a jestli mě to dělá šťastným, nebo se změnit, ale zanechat v tom kus sebe..nenávratně...zabere tolik času..


Frantisku, ja si myslim, ze se kazdy porad meni i kdyz o tom treba nevi. Kazda myslenka, kazda akce nas meni ... takze zustat staticky, nemeny, podle mne asi nejde.

Nesnazil bych se asi menit priliz nasilne, snad to chapes, jak to myslim. Kdyz jako na tu zmenu musis pouzit velkou vuli, lepsi je kdyz to tak nejak vyplyne ... ze jako citis, ze to chces a najednou zjistujes, ze ti to nedela ani moc velke nasili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Je to zvláštní jak člověk stejně na všechno musí přijít sám. Stačí se zeptat a problém se vyřeší, najdeš odpověď. Musíš chtít a věřit a dokážeš to.. Smile Je to úžasný a krásný. Děkuju za indicie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Františku,

víc než chtít a věřit, musíš chtít a VĚDĚT , že to chceš. Co víš - to existuje.
Když chceš a víš, tak to uděláš a dál to neřešíš.

Evik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Asi je to tak, máš pravdu. Nepochybuji, možná vím, ale netroufale si stále říkám, že věřím a vnitřně vím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

zdravím všechny

znám ten pocit, o kterém píše františek. známe ho všichni. jen někteří si ho však uvědomíme a jen někteří z těch, kdo si ho uvědomí se jím zabývají. františek je velmi vnímavý a citlivý a úplně to z něj září. je to krása a já bych chtěl františkovi popřát, aby si tyto procity krásně užil a vychutnal. jsou to dny objevování a nalézání. v této fázi už nehledáme, ale nalézáme. je jen na nás, jak dalece jsem schopni čekat než najdeme. protože najdeme vždycky a vím, že najdeme jen to, co najít chceme. celý život dělám jen to, co chceme. nemůžete dělat něco co nechcete. to prostě nejde. nikdo to nemůže. když něco děláš, tak nemůžeš nechtít to dělat. to bys to prostě nedělal. takže vše, co se nám v životě děje je jen to, že to chceme. ano, ti, co trpí řeknou, že přeci nemůžou chtít trpět, být nemocní atd. ale no. oni to chtějí. jen si to nepřiznají. byli by totiž současným systémem považováni za blázny. kdo z nás by chtěl mít nádor? každý řekne nikdo. já říkám, že všichni ti, kdo ho mají.
evík mluví o tom chtít a vědět. to je přesně to chtění. děláme jen to, co chceme. vědět je naprostá jistota. zde již není prostor na dotazy, pochybnosti. když řekneme, že venku prší, tak to víme. a nemůžeme o tom pochybovat. a tak prší. a tak je to se vším. vím-li, že nekouřím, tak prostě nekouřím. takže si už nezapálím. proto těm, co chtějí přestat kouřit říkám: nepřestávejte. prostě nekuřte. přestávat kouřit můžete 20 let. ale nekouřit znamená hned teď. teď a tady. to je ten jediný okamžik, který opravdu prožíváme. nežijeme včera, ani zítra. ale teď a tady. a teď a tady rozhodujeme co budeme žít, užívat si, prožívat. když totiž žijete minulostí nebo budoucností, tak nežijete. ....no, ale to už jsme trošku od tématu.
jen podtrhnu: chtít a vědět. nic víc nepotřebujete k tomu, abyste dosáhli čehokoliv. hodně štěstí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Ahojtě Všici Reikiwebařští

stala se mi taková jedna reiki věc a nevím,co přesně se dělo a proč.

Posílala jsem na dálku reiki mé kamarádce,která prodělala zánět středního ucha.Můj záměr byl prostý.Prosím o reiki do příčiny nemoci ucha.
Stalo se to,že již skoro klidné a vyléčené ucho se znovu probralo a začalo bolet,až došlo na návštěvu doktora a div ne operaci.
Záměrně jsem se vyhnula posílání reiki přímo na ouško,aby se toto nestalo,ale koukám,že to mělo nějaký svůj jiný smysl,kterým si nejsem zas tak jistá.
Bylo třeba potřeba pořádného vyčistění ucha,nebo jen proces který by probíhal pár týdnu to vzal zkrátka během pár dnů a o to náruživěji?

Děkuji za odpovědi

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Ahojtě Všici Reikiwebařští

stala se mi taková jedna reiki věc a nevím,co přesně se dělo a proč.

Posílala jsem na dálku reiki mé kamarádce,která prodělala zánět středního ucha.Můj záměr byl prostý.Prosím o reiki do příčiny nemoci ucha.
Stalo se to,že již skoro klidné a vyléčené ucho se znovu probralo a začalo bolet,až došlo na návštěvu doktora a div ne operaci.
Záměrně jsem se vyhnula posílání reiki přímo na ouško,aby se toto nestalo,ale koukám,že to mělo nějaký svůj jiný smysl,kterým si nejsem zas tak jistá.
Bylo třeba potřeba pořádného vyčistění ucha,nebo jen proces který by probíhal pár týdnu to vzal zkrátka během pár dnů a o to náruživěji?

Děkuji za odpovědi

Džarmí Cool

Jarmilko, to byl úspěšně dokončený záměr - harmonizovala jsi vztah příčiny a následku. Nic není špatně. Když jsi to ale formulovala tak, jak píšeš, již téměř "zapouzdřený" a konzervovaný problém - "co mě bolí, kdež slyším a nechci slyšet" se znovu odpouzdřil - není tedy možné se jím nezabývat.
Nemoc není "nehoda" - je to informace o tom, že něco nezvládáme. Farmaceutický průmysl a také i "průmysl ezotrický" má dnes mnoho účinných prostředků, jak řešení životních témat obalit a odsunout, abychom mohli pokjračovat nasazeným tempem a směrem dál.
Kdyby jsi chtěla jen úlevu od bolesti - to je v pořádku, protože když něco mooooc bolí, tak ani nemáme sílu se tím zabývat jinak než tak, že hledáme rychle nějaká analgetika. Pak bys působila na dálku s tímto záměrem.
Když podporuješ vyléčení - jak často připomínám:
- léčením je, když pochopíme, proč nás tělo uvědomuje, že není něco v pořádku, že něco nezvládáme,
¨- vyléčení je, když toto pochopení dokážeme využít ke změně toho, jak a čím žijeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za odpověď Kájo.
Byly jme domluveny,že jde hlavně o nalezení a vyřešení příčiny.
Celkový průběh reiki posílání a následný rozhovor s kamarádkou byl pro mne zajímavý.
Během posílání jsem cítila,jak její vnitřní představa o harmonii odmítá zvenčí slyšet to,co nezapadá do jejího konceptu.Cítila jsem příčení,blokování a odpor.
Po chvilce jsem cítila,jak reiki ve vteřině proniká kompletně do celého těla,do každé buňky....Byl to zajímavé cítit,jak reiki kamarádku prostoupila najednou a všude.Překvapilo mě to,protože jsem si myslela či jsem slyšela,že někde začíná a pak pokračuje.Ne,že najednou prostě vše prostoupí.
Ke konci jsem mezi rukama cítila,jak její vnitřní světýlko sílí a sílí.Úplně mi to roztáhlo ruce až do rozpažení,že už neměli před tím kam ustupovat.Cítila jsem...hmmm,cítila jsem sílu,lásku,harmonii.Věděla jsem,že vše je na dobré cestě a kamarádka vše zvládne.
Poté,když jsme si druhý den volaly mi pověděla,že jí to vyvolalo ve chvilce začátku posílání reiki bolest v uchu a vyjevila se jí situace,myslím,že asi v jejím životě velice silná a zásadní,kdy právě došlo k tomu,že ,,slyšela'' něco jiného,než si přála a očekávala.
Též jí kmitaly před očky symboly,jaké,to netuší.Sama s reiki nepracuje.Naučila se používání energie na Havaji od místních šamanů,blíže k tomu moc nevím.
Sama měla ke konci též dobrý pocit a věděla,že už se zánět nevrátí.

Druhý den jsem jí ještě posílala reiki se záměrem na zklidnění bolesti,ale asi už vše bylo rozjeté a vyvrcholené,že to byl nejspíše nutný projev procesu uzdravení.

Včera zdravá odletěla na Nový Zéland a jsme obě moc rády,že už bez problému s uchem.

Páček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund