Fórum - Zobrazit téma - tloustnutí - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - tloustnutí
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

tloustnutí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

Kapičky Fungilen (3x denně 20 kapiček) a minerály na odkyselení (piju ráno rozmíchané ve vlažné vodě).

Smart, můžeš mi prosím vysvětlit ty kapičky? Jsou spíš na potlačení mirkoorganismů??? A jaké minerály na odkyselení? Díky, J
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Jani,

o Fungilenu jsem se dočetla na jedněch stránkách, které tu někdo doporučoval (http://www.patakyovi.cz/index.php) a ještě víc se dočteš tady http://www.novyobzor.cz/hor2.html
není to drahá záležitost, stojí asi 150 kaček a vydrží cca měsíc. (v Praze se dají koupit na Pavláku anebo na Budějovický).
Píše se na nich sice, že
Citace:
příznivě působí při přemnožení nežádoucích mikroorganismů v těle, napomáhá upravovat vnitřní prostředí organismu

ale já se někde dočetla, že mají napomáhat k odstranění překyselení organismu. Už jsem si koupila druhé, protože mám opravdu pocit, že mi to teď jinak spaluje/tráví, zkrátka se cítím lépe po těle. Pravda také je, že se mi - jakmile jsem je začala užívat - pokazila pleť po celém těle, jako bych se čistila z vnitřku, takže pokračuji dál a čekám, jak se to bude vyvíjet.

Pokud jde o ty minerály, tak než jsem se dostala ke kapičkám (nejsem v Čechcách), koupila jsem si tu ve zdravém obchodě "BASENPULVER" což je bíý prášek, směs minerálů, které mají napomáhat k odkyselení organismu. Měli tam docela výběr, takže určitě jde něco podobného koupit i v Čechách. Dávám si to ráno do vlažné vody a piju hned jak vstanu. Když to zvládnu, vypiju ještě jednu sklenici vlažné vody s trochou citronu. I bez minerálů to má výborné účinky na koloběh.

Nedokážu ze dne na den změnit celý svůj dosavadní život, ale nahradila jsem černý čaj bylinkovým, snažím se jíst méně sladkostí, kafe jen opravdu hodně výjimečně a zejména ze společenských důvodů (ve Vídni prostě občas kafe odmítnout nejde Wink ). Občas si přečtu, které potraviny zakyselují a které ne a snažím se vybírat ty druhé.

Možná to bude něčím jiným ale mám pocit, že se mi trochu mění chutě, už mě tuhle napadlo, že mě to sladké tolik netáhne (a to si piš, že tady opravdu UMĚJÍ dobré sladkosti).

Zkrátka mi zatím přijde, že na tom překyselení něco může být.

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

Smart, děkuji, kapičky koupím, snad to má pleť přežije.... vodu s citronem jsem kdysi užívala, vrátím se k tomu...No sladké a kávu miluju....to je u mne těžké...černý čaj nepiji leta letoucí, miluju zelené čaje, bylinky, a ovocné čaje. Přehodnotím své návyky.
Díky za tolik informací, Jana
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund