Fórum - Zobrazit téma - sdílení Reiki, hledání přátel, skupiny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - sdílení Reiki, hledání přátel, skupiny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

sdílení Reiki, hledání přátel, skupiny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bell
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.11. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 4:23 pm    Předmět: sdílení Reiki, hledání přátel, skupiny Citovat

Zdravím Vás. Začínám s Reiki a záhy jsem zjistil, že mi schází někdo s kým bych mohl sdílet pocity a někam patřit. Reiki jsem si vybral jako duchovní cestu, oslovila mě Karuna Ki. Chtěl bych se Vás zeptat iestli existuje v kraji Olomouckém skupina, zabývající se duchovním růstem, pravidelně se scházející, plánující společné výlety apod, prostě se radující ze života. Rád bych někoho našel, protože samota je pro mě už neúnosná. A po zasvěcení do Reiki to cítím dvojnásob. Chtěl bych se intenzivně zabývat reiki - duchovním vývojem a rád bych našel podobně smýšlející přátele. Budu moc rád pokud mi poradíte, jaké jsou v tomto kraji možnosti. Snad nejsou dnes všichni individualisté. Děkuji za radu.
Hledající Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bell Very Happy ,

tak tě tady na Reikiwebíku vítám. Nevím, jak to funguje v Olomouckém kraji ani v jiném kraji, ale jestli chceš, tak přijeď 7.12. do Brna, kde chystáme takový mini srazík. Z Olomouce to není snad tak daleko. Bližší informace najdeš na PELMEL - Houbík v Brně - minisrazík. Tak se jukni Rolling Eyes , rozmysli a ozvi se. Rádi tě poznáme.

Ahoj Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund