Fórum - Zobrazit téma - reiki příběhy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki příběhy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki příběhy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Mozna, kdybys tu klavesnici proplachla cistou vodou, ze by se po vysuseni vzpamatovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Violet
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Paráda! Konečně jsme se tady trochu odvázali !!! Very Happy
Ráda si čtu vaše příspěvky, jen hrňte svoje zážitky z každodenního života, moc mě to zajímááá Shocked Wink

... povídejte dál.. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 2:26 am    Předmět: Citovat

Dámy a pánové,
dnes jsem úspěšně složila obávanou zkoušku z angličtiny,při které mi reiki velice pomohla. Cool
Nervozita a strach zmizeli jak pára nad hrncem,ba se skoro ani pořádně neobjevili.Vše klapalo jak po másle a já jsem skoro všemu rozuměla,ačkoli ráno jsem na tom byla s anglickým poslechem velice špatně.Nu a den procvičování a reiki do situace a mam to vesele za sebou.

Papáček Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:37 am    Předmět: Citovat

Dzarmi - kdyz zijes v Irsku a mluvis Anglicky, tak to asi taky melo na tu zkousku vliv, ne Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 7:44 am    Předmět: Citovat

Moje posledni zkušnost možná není jen o reiki ale o cestě, na které mi reiki pomáhá.
Vždycky jsem se bála létat letadlem, opravdu mi z toho bylo vnitřně špatně a trpěla jsem i několik dní předem. Příležitostně jsem se s tím pokoušela vyrovnat, míra strachu kolísala ale vždy tam nezanedbatelně byla.
V pondělí jsem letěla na služebku do vzdálenější a méně létané destinace a byla zvědavá, jestli a jak se to s reki změní. Hned při nastupování mě potěšilo, že lidem přede mnou letišní letuška přála "na shledanou" a mě řekla "pěkný let". Asi drobnost, možná náhoda, ale mě fakt potěšila.
Makala jsem na tom, abych si "nedělala starosti". Své běžné pocity strachu jsem opravdu neměla, spíš napětí a očekávání, co bude, trochu nedůvěra. I když jsem se ještě musela soustředit, abych se nevrátila ke starým obavám, poprvé jsem si let užila. Pořád s sebou tahám různé texty, které mám stažené z i-netu a ve volných chvílích to louskám. No a večer jsem narazila na následující:

Bože,
nemodlím se, abys mě chránil před nebezpečím,
ale abych v nebezpečí nepoznal strach.
Nevadí, že neutěšuješ mou mysl ztrápenou myslí,
chci dokázat nad žalem zvítězit.
Nechceš-li mi přijít na pomoc,
dej, at se nezhroutí má vlastní síla,
a dojdu-li ve svete ztráty a budu-li oklamán,
necht má mysl žádnou ztrátu neuzná.
Nemodlím se, abys mě chránil,
nýbrž abych měl sílu přeplout.
Nevadí, že mě neutěšuješ, abys ulehčil mé břímě,
dej, abych je sám unesl.
Ve dnech štěstí se sklopenou havou poznávám tvou tvář,
dej, abych ani za nosí žalu, kdy celá země klame,
o tobě nezapochyboval.

(z www.medo.cz, Jiří Nykl, Uvahy)

Musela jsem to přečíst několikrát, poprvý mě to trochu pobouřilo, rychle jsem to vzala za své a pokusila posunout svou prosbu z "neposílej na mě těžké věci" na "dej mi sílu" a při zpátečním letu jsem měla takový klid v duši, který si sama závidím.

Cítím, že s Reiki mám víc energie, nepříjemný časový posun jsem zvládla hravě a budila jsem se přesně o 2 hodiny dřív, než jsem zvyklá. 3 minuty před budíkem Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

No jasně,že jo Zbultrane,v Čechách bych nikdy nic takovýho nesložila ani s desetkrát oreikovanou zkouškou. Laughing
Jen že poslech nepatří mezi moje silné stránky,líp mi jde mluvení,tak jsem si myslela,že ani omylem tuhle část zkoušky nedám. Confused A dala...

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Taky přidám jednu historku o počasí.

V létě jsme vyrazili celá rodinka na túru po Jizerkách. Ten den měla být jen nějaká "malá" odpočinková. Ráno jsme pocourali po náměstí v Jablonci nad Nisou, pak si popojeli autem na rozhlednu Petřín a otamtud se vydali pěšky na další rozhlednu Černou Studnici, šest kilometrů tam a šest zpátky jinou trasou.
Vycházeli jsme za sluníčka, na obloze se honily mraky, ale nic hrozného, asi v půli cesty to už tak pěkně nevypadalo, museli jsme přidat do kroku a jen jsme v hospodě dosedli na židle, spustila se taková průtrž, že nebylo vidět na pár metrů. V tu ránu byla hospoda narvaná k prasknutí, hostinská si jistě mnula ruce nad tím návalem. To bude lejt celej den, libovala si nahlas. Ani po hodině, to už jsme byli najedení, déšť nepolevoval, provazy deště, k tomu vítr a auto šest kilometrů daleko Sad . Manžel se obětavě nabízel, že pro auto "doběhne" a my ať počkáme v suchu, to jsme odmítli s tím, že nejsme z cukru.
V ten moment jsem si vzpoměla na reiki a i když mám jen R1 a nikdy jsem o nic nežádala, řekla jsem si, že za pokus nic nedám. Ani nevím jak, ale vysílala jsem vroucí přání a prosbu, aby jsme mohli projít lesem bez těch vodopádů deště. Ruce mi žhnuly, vší silou vůle jsem se soustředila na to přání, ochránit svoje děti před nepřízní počasí. Nevím kdo a jak rozhrnul nahoře ty šedivé mraky, ale asi za půl hodinky déšť ustal a my si zmáčeli jen boty od trávy. Pršet znova začalo ještě než jsme dojeli zpátky na chalupu.
Manžel na mně koukal podezřívavě, co jsem to prý v té hospodě čarovala.
A já na to, že jsem jen chránila naše děti před rýmou, i když jak ho znám, ve skutečnosti by to určitě nejvíce odstonal on Smile

Díky za ten dar!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

Pro mne je to normální.Sednu do autobusu a na několik hodin jsemv něm zavřený a najednou vždy zjistím,že celý svět je snad z reikistů.Vždy se tam s Mirkou dáme s někým do řeči a ejhle reikista.Je to vše jen náhoda.
Taky jsem to zkoušel abyla to prča.14 dni jsem jezdil do práce na kole a více méně celou tu dobu pršelo.Ale když jsem jel domů,ani jednou jsem nezmokl.Ženský se mi nejdříve smáli,ale pak mi nadávalí,že šli z práce a byl strašnéj sléjvák.A já se jen smál a říkám,že ten den jsem mněl přesčas, a když jsem šel domů já,tak jsem zase na kole nezmokl.Pak jsem toho nechal.Jo,jo,musíme se učit skromnosti a né poroučet větru dešti.
Já mám raději obyčejný příběhy ze života.Když jsem šel jednou zahrádkáskou kolonií,tak předemnou šli manželé a nesli si úrodu.Už byla tma a za nimi šla jejich asi čtyřletá dcerka a nesla v náručí koženou bundu asi tatíka.Sotva ji nesla,trochu jí brouzdala po zemi a ještě silně klopýtala přez vyježděné koleje od aut.Já ji dohonil a říkám.Déj mi ruku a já tu bundu vezmu.A ona tomu cizímu pánovi svěřila celý svůj svět.A nebo aspoň já to tak cítil.Prostě přijala podávanou ruku úplně samozřejmně.Ale dodnes na tu obyčejnou věc nemůžu zapomenout.Proč už jsme to zapomněli my dospělí.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Tak, tak....pokory je nám více třeba. Však jsem taky měla trošku provinilý pocit, že se míchám do něčeho, co se nemá. Od té doby jsem si na rosničku už nehrála Embarassed
Děti jsou úžasné bytosti, tedy než je my dospělí přetvoříme k obrazu svému. Už je slyším, ty škarohlídy a cyniky, jak komentují ruku podanou cizím člověkem malému štvrněti, úchyl by asi bylo to nejněžnější označení Crying or Very sad .
Přesto by to měla být ta nejpřirozenější věc na světě, bohužel v tom dnešním to tak není . Proto nás podobné zážitky zasáhnou rovnou do srdíčka, pro svou vzácnost a neobvyklost. Proto máme pořád rádi pohádky a vánoce s jejich zázraky a dobrými konci. Kdo má ale srdíčko naplněné láskou a ruku připravenou vždy pomoci, prožívá si svoje zázraky a svoje pohádky. Dávat je mnohem víc než dostávat, třeba jen dobré a hřejivé slovo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Takové „obyčejné“ setkání: Nedávno jsem si byl zaplavat na místním bazénu, přičemž když jsem se chystal odejít, přistoupil ke mně mladý klučina a chvíli jsme spolu s úsměvem prohazovali pár slov. Bylo mi jasné, že se jedná pravděpodobně o autistu a když si uvědomil, že jsem na odchodu postavil se a z celého srdce mi řekl něco ve smyslu:“ Tak vám tedy pane přeji krásný den….“ bylo v tom tolik srdce, že mi vytryskly slzy a celý den jsem byl z tohoto setkání doslova na vlně euforie a v duchu jsem děkoval, že mi bylo ctí, alespoň na chvíli hovořit s tímto člověkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund