Fórum - Zobrazit téma - pomožte mi prosím - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - pomožte mi prosím
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

pomožte mi prosím
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

P.S. Mně osobně pomohlo si spoustu věcí uvědomit a ujasnit jednak toto fórum, a jednak knížka, kterou mi doporučila má paní doktorka a to od Brandon Bays: Cesta

Extrasmall Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj extrasmaile nebo ko.Tak tak máš pravdu.Ale někdy člověk sám nic nezmůže.Sám se žene do záhuby a nezmúže nic.Musí přijít pomoc z venku.Ale to by bylo na dloho.Tvoje řešení je dobré,hovořít s psychologem,chodit na terapie.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
RaLI
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:28 pm    Předmět: už na tom makam Citovat

Ahojky, díky za rady. Je to těžký, ale už jsem našla někoho(skrz Reiki), kdo mi pomáhá,přímo tady v Karlových Varech. Navštívila jsem i psychiatra a ted to musím zvládnout. Začala jsem chodit na reiki cvičení a meditace. Jste včichnim moc hodní. Děkuji Radka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj RaLi, neda mi nenapisat... Extrasmall vie, cim som si presla a tiez viem, co je byt na Neurole... Bude tazke ho vysadit a hlavne, ty to musis chciet. Je silne navykovy, ja som ho vysadzovala skoro pol roka Sad a dost dlho nosila v kabelke, pre pripad, ze ho mozno pouzijem... nastastie je to uz 11 rokov a nevzala som ho...

Ale da sa to. Som rada, ze si vo svojom okoli nasla niekoho, kto ti pomoze, vtedy som o Reiki nevedela, ale urcite by som posielala energiu (kazdy den) do minulosti, na danu situaciu, nech sa harmonizuje.. A ked pride "kriza", poziadaj si o energiu a pomaha lava ruka na celo (horizontalne) a prava na zatylok (vertikalne), je to pozicia na ukludnenie. Ja sa ukludnim uz len tym, ze viem, ze je to pozicia na ukludnenie Smile

Vytvorila si si blok a fungovala dalej, ale zrazu prisla situacia, ktora ta vratila spat a kedze je tam blok, si na dne... Mne pomohlo nieco ako ciastocna hypnoza, prezit si situaciu znovu, mozno to bolo nieco ine, neviem, bolo to davno, ale viem, ze dotycny pan pracoval nielen s Reiki...

Odblokovalo sa to, harmonizovalo a prisla ulava... ale je to na dlho. Drzim palce, nech to zvladnes!!! Mas dve deti, ktore ta velmi potrebuju! Su velmi vnimave, vidia, ako sa trapis a kedze su na teba napojene, prezivaju to s tebou. Skus si s nimi kreslit, kresbou sa clovek tiez odblokovava... Vela stastia! Jarka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:42 pm    Předmět: Re: pomožte mi prosím Citovat

Ahojky, je běžné, že si každý (skoro každý) něčím podobným projde po absolvování Reiki? Také mám za sebou krizi a těžkou nemoc. Měla jsem to zároveň. Znám takových lidí víc. Jakoby to bylo upozornění, že něco děláš špatně? Že máš tady jiné poslání? Nevím.
Šťastně jsem se po několika měsících z toho dostala a můžu říct, že mě to posílilo. Změnila jsem žebříček svých hodnot, přestavěla své smýšlení na život, ujasnila si, kdo jsem a co chci.
Dívám se na svět jinýma očima. Občas se přistihnu, že se trápím malichernostma a jsem zbytečně puntičkářská. Od té doby se mi daří. Nemám si nač stěžovat. To přeji z celého srdce i tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ahojky, je běžné, že si každý (skoro každý) něčím podobným projde po absolvování Reiki? Také mám za sebou krizi a těžkou nemoc. Měla jsem to zároveň. Znám takových lidí víc. Jakoby to bylo upozornění, že něco děláš špatně? Že máš tady jiné poslání? Nevím.


Je to běžné po každé očistné akci, kterou je i zasvěcení do Reiki.
Očišťují se nánosy karmy, které by běžně vyvolaly například smrtelnou nemoc a namísto toho se projeví "jen" jako zlomená ruka, třeba.

Je to dáno tím, že ta karma je jako semínko,
a když ho zničíš, než vyklíčí, tak se neprojeví...
ale semínko jedovaté rostliny je samo jedovaté a tak v mírnější formě
si tu karmu přesto prožiješ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
duke
Nováček
Nováček


Registrace: 13.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Najdeš tu plno odpovědí, ale nikdo nemůže cítit, co cítíš Ty uvnitř. Náš krátký život nemůže pochopit tu předlouhou cestu, kterou se stále ubíráme. Najdi řešení sama v sobě, to je ta správná cesta....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

Zdravím Tě,
mám Ti tu říci toto:
To, že jsi již došla ke stadiu, posttramatického syndromu, já mu říkám bumerangový efekt, tě tělo, duch i duše vyzývá k stabilizaci. Dělají to právě proto, že vnímají vhodný čas, tzn. že akceptovali vše, co bylo potřeba vykonat a nyní přicházejí na řadu, říkají si o toto zpracování,silně proto, protože k tomu zpracování nedochází ze strany nositele, jasně nemůže, neučí se to na školách, odkud by jsi to měla znát.

Čím více naléhají na zpracování, tím silněji to vnímáš, a tím více panikaříš a sáhneš po prášcích, nutnost fungovat pro druhé je na jedné straně dobrým přemostěním, ale na druhé straně tě oddaluje od práce s vlastními pocity, kterou jsou vodiči tvého života a potřebují být ze zhroucení vyvedeny.
Jako terapeuta Ti doporučuji Ernestínku Velechovskou. Její moudrost, něha a postoj k životu a jeho událostem, které sama prožívala, Ti mohou být velmi dobrým společníkem v této době.www.ERNESTINA.cz

Tak a teď budu psát, a ty si vezmeš co potřebuješ.
Věřím, že mi budeš rozumnět, rozhodně určitou částí v sobě, nech to projít až tam, kde to bolí, logická hemisféra potřebuje vědět proč, a v případě bumerangového efektu - proč je na tom tělo, duch, tak jak je.

V životě máme programové složky, kterými jako tykadly tvoříme z přítomna svoji budoucnost. Sny, fantazii, přání, nevědomé důsledky našich činů, vědomé programovací systémy.
Tyto složky zahrnují naše blízké. Ústředním motivem jsme my sami, ale v hodně případech se programování smrskne na Já ve funkci v Rodině.
Je to náplň, kterou si prostě vybíráme, tak tak jest. V momentě, kdy ale dochází k tragédii, kterou popisuješ, naši blízcí, ti se kterými jsme počítali v našich programech, a to často hodně do budoucna, najednou, a to z vteřiny na vteřinu, v těchto programech už nemohou být účastní.

TENTO FAKT STVOŘÍ PROGRAMOVOU PROPADOVOU STĚNU
a po té, se vědomí klouže dolů. Takže ono po tobě chce, aby jsi tuto programovou propadovou stěnu zaplnila tak, aby se změnil programový efekt.
Ano, u většiny bytostí to pak zvládá sám čas, to je tím, že nové programy se naváží, ale za jak dlouhou dobu? Bolí to, depresuje, to ti nemusím říkat. To je hodně času. Udělat toto vědomě znamená
akceptovat předěl a projít něčím, co nazývám Rituály smrti.
Muži mívají jiné cesty než ženy v uchopení vlastních duší.
Rituály smrti prochází těmito stádii, za každým z nich je cesta rituálu, cesta odpoutávání programů, které jsme měli stvořeny a které chtějí fungovat a nemohou. Nemají už s kým.
Rituály:
l/ Akceptuji, že tu nejsi
V této části opakuj tuto větu, ať už to půjde skrze slzy, křik, apatii, ticho tak dlouho, až svalové systémy povolí, ale zároveň se napřímí do normálu a Akceptuji, že tu nejsi je jasným vyjádřením stavu.
Jako rituál k tomuto patřilo sepsat vše, co jsem si s mým milovaným člověkem přála dělat, uskutečnit, prožít.
Počítala jsem, že budeme spolu dělat to a to, tady jsi byl/a nedílnou součástí mého života - už to nelze.
Tyto věty jsem napsala, a pak je pronášela nahlas, slovo musí být řečeno do světa nahlas, víš.

2/ Jdu s Tvojí duší k bohu
Je to rituál pro to, abychom viděli, věděli, kam naši milovaní šli, dělá se hleděním do svíčky, každý den v tichu, slzičky nech klidně jít se propojíš na svého milovaného - svíčka jen malá kalíšková, a jsi u ní dokud nevyhoří, tím se musíš zklidnit a často přicházejí vize, na ten plamínek se duše či duch velmi snadno navazuje, nezmám tvoji vnímavost, ale často stačí říci lidem Jak a chopí se možnosti.
V mysli, alfickém vědomí, představách, chceš li, těch co kloužou sami, čili ne těch, nad kterými spekuluješ, to je fantazie, takže v alfě vnímám co říkají, co chtějí, kde jsou, co potřebují, co mi radí atd.
Zase nechej odtékat slzy, tady v tichu, ale nechej.

3/ Pocity viny
toto je nejtěžší pasáž rituálů smrti, když je oblast, kde jsme brali, že něco zanedbáváme a posouvali jsme uskutečňování na pak, toto je systém, co nás háže po stěně dolů velmi spolehlivě.
takže přiznání si Ano, chtěla jsem to a to, neudělala - jeden fakt
ale také musíš najít proč - většinou se očerňujeme více než je pravdivo, zvlášť když už to nemůžeme změnit, tím se tlačíme zpět, takže zde je potřeba říci sama sobě, proč jsem to a to neučilila, na co jsem myslela, dělala, proč jsem to odložila a být k sobě velmi jemní, uvědomovat si,že jsi vlastní přítel, sobě sama a ne soudce, krititk.
Největší přítelkyně, kterou máš.
Někdo má systémů viny více, jiný méně, mohou chodit postupně, prostě je dělej, když přijdou. Moc ti přeji, aby jsi jich měla co nejméně.

4/ vezmu programy neprožité a systémy viny neuskutečněné a prožiju si postupně, každý den při rituálu v alfě s mým milovaný jeho uskutečnění.
Tady se do toho ponořím, vnímám svoje pocity, jakoby to byla pravda, co se mi děje v mysli, nedovolím něčemu ve mně říkat, že to nepomůže, že si něco nalhávám atd. Mysl takto funguje dokud ji neseřadíš do pod svoji vůli, jen to měj na paměti. děláš rituál a děláš jej protože překlenuješ stěnu propadu programu, aby jsi mohla dál fungovat tak, jak si přeješ ty i jistě tví milovaní. Ať už jsou tu nebo na druhém břehu.

5/ hodně se mi osvědčilo fungovat v určitých věcech tak, jak jsem byla zvyklá, takže dalo by se říci hinduistický prvek, kdy dávám na malé talířky jídlo, které bych mému milému dávala každý den, tak jím s ním. Nemám na stole jeho talíř, ale na oltáři, s jeho fotkou. K jídlu mu zapaluji Velkou svíčku, kterou vždy po jídle zhasnu, a vím, že až ta svíčka jednou dohoří, ukonční se s ní i tento rituál. Blízký nemusel s námi jíst denně, tak prostě udělám to, co jem pro něj dělala, v dobu, kdy jsem to dělala.
Velká svíce je pro denní spolustolovníky.
Pokud to tak nebylo běžné, velká svíce funguje jako samostatný rituál, například k dalšímu bodu.

6/ vedení dětí k rituálu, děti se musejí vypořádávat stejně jako my a těžko tam můžeš nalepit radost, pokud není, ani na sebe ne.
Malujte kamínky. Známá malovala kamínky a dávala je na hrob. Ona chodila denně, a to ještě s miminkem v náručí, nemusíte chodit denně, vše je na vašem uvážení, kamínky malujte, dávejte do košíku a pak je odneste tehdy, kdy se jdete dotknout se země, co hostí toho,koho milujete.

7/ velmi těžkým kamenem a bříměm bývá to, že o člověku začínáme mluvit v minulém čase, ale hlavně to, že se do toho minulého času snažíme narvat něco tak nadčasového jako je láska.
Při řeči - Moc mne miloval, moc jsem ho milovala, ať už je to řeč zjevná, nebo vnitřní, si toto uvědom, a předělej na moc mne miluje a moc jej/ji miluji.
Láska, ta vážně nekončí jen lidským odchodem. Ta tvoří dějiny dál.
Tím, že si neuvědomuje závažnost slova, které se váže na minulost tak taháme za něco, co je právě nyní pevnější než všechny provazy světa a to tak šíleně bolí, Takže neříkej v minulých časech to, co je a může být stálé a prochází do dnešních programů zcela samo a plynule.

8/ Odpouštím ti, že jsi mne opustil
i toto je fáze, která se tam někde hluboko skrývá a kterou pouštíme blízké do jejich světa s tím, že se budeme stýkat jen na rozhraní.
Uvědomujeme si, co vše pro nás dělali a jak to vše budeme muset zařídit jinak a jak to jinak uděláme, sami? S někým? S Kým? Jak? Požádáte boha, aby Vám přivedl člověka, který touží po stejném, dovolíte mu to?
Prosím nezkoumej, jestli je to šílené, strašné muset jim ještě odpustit, tak to v nás funguje tam, kde se duch opírá o život, jeho udržování, je to jen fakt, tak jej tak přijmi a nedělej si z něj výčitky.

Skrze tyto body stálé lásky a uchopení přítomna bez nich - odpuštění, že už nejsou, kdy si začneš uědomovat, že Vaše vztahy trvají nadále, na jiné úrovni, ale nadále - se stěna začne napřimovat a přichází další fáze-stváření programů -nových programů.
Jelikož bude stěna napřímena, už nebudou propady a tak se programové sítě budou navazovat vpořádku.

Vše má svůj čas, i tyto rituály. Přeji Ti uchopení tajemství ženy, hlubin, které jsou v nás čarodějkách a kterými překonáváme nárazy životních traumat. Až nad tím vším, po čase vzniklém uvidíme souvislosti, odpovědi mnohem vyšší, než jaké bychom čekali.
Reiki si posílej do ritálů před tím,než je začneš dělat, kdaždý jednotlivě, a po ukončení rituálu dej reiki svému tělu jako doladění a to tam, kde cítíš, že bere.

S láskou Tobě, objímám křídly Isidy Tebe, Tvé děti, a Tvé odešlé blízké.
Foukám laskavost světla do mraků bolesti, popojděte,je už čas.


Jsem tady, kdyby jsi něco potřebovala, buď na fóru, nebo v soukromé schránce.
Hladím - Lomikámen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ulmechia
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.3. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

Možná jsem nikdy nezažila tu pravou osobní tragedii, a bylo toho dost s čím jsem se musela v životě vyrovnat, ale patřím mezi ty šťastlivce, kteří ve všem hledají něco pozitivního. Pravda, je něco co jna čem jsem nic dobrého nenašla.
Byla jsem těhoná a přála jsem si kluka, jiná alternativa wsnad vůbec nepadala v úvahu. Nadešel den D a já měla Jakuba, moje radost byla chvilková, z doktorky to sdělení lezko jak chkupaté deky a můj mozek se marně snažil pochopit, co ta osoba chce. Termín, jako je malformace zevního genitálu, rozštěp a td., se do šedé kůry nechtěl vstřebat, dodnes mám slzy v očích a i teď brečím, při vizualizaci té chvíle. Abych to trochu zkrátila, Jakuba jsem měla pět let, fantastickej zdravej kluk, pak přišla další zvěst a ještě horší, po pěti letech výchovy mužským směrem, kdy se nic nedělo, mi po všeliakých testech řekli, že buď bude kluk na deset let a konc nebo holka. Dodnes mám červíčka v mysli, že ta druhá volba není nejšťstnější. Operace, utrpení, přeměna psychická to byl horor, Katy to brala jako hru. Přestěhovali jsme se, Katy prodělala další drasikou operaci, po které byla v tak příšerném stavu, že na otázku, co jí máme přivést mi odpověděla: ŽILETKU! To byl šok a dodnes jsem se nezbavila pocitu, jestli by nebyl ten krátký život pro Jakuba lepší, než dlouný život pro Katy. Tváří se, že je tvrďák, ale je to jen slupka na rozervané dušičce. A korunu tomu nasadila armáda, když poslala povolávací rokaz, to nevíš jak máš reagovat, tak tohle je moje celoživotní dilema, moje noční můra.
Odchod člověka z fyzického světa není tak bolestivý, je to začátek něčeho nového. Zůstane jen fyzcky prázdné místo, ale to čas může změnit. Ale ten člověk je stále s tebou v tvé mysli, ve vzpomínkách a když si s ním chceš pokecat můžeš, je tady a je tu pro tebe.
Když odešel můj táta, bylo to jako kdyby jel na dlouhou cestu, nikdy jsem mu neměla za zlé, že to vzdal, Byl diabetik , po úrazu ho čekala dialýza, endorotéze, měl mozkovou příhodu, ale byl shopen přežívání, z jipky ho přeřadili na normální pokoj, kŇučel, že chce kuřátko a vínečko a moje matička jako správná Karkulka mu dělala pomyšlení a Pavlík byl v pohodě. Pak mu řeli, co ho čeká a v noci byl konec. Byla to jeho cesta, jakou si zvolil, živoření není pro lidi našeho ražení, sbalila bych to taky. Letos o Dušičkách se domáhal zapálení voskovice a dost ho to bralo, proto vím, že i když odejdou , jsou tady a čekají na spojení.
Spojení nese rizika, protože, když se to rozkřikne, že mají možnost něco sdělit, tak toho celkem neomaleně využívají, hlavně ti co odešli nečekaně mají spoustu věcí k vyřešeníá a všichni trpí představolu, že jejich záležitost je urgentní. Ale to je taková duchařina, no kdybys měla zájem o postup dej vědět.
Hlavně nezapomínej na to, že všechno zlé je pro něco dobré a proto se nic nestane bezúčelně, nejsem příznivcem psychiatrů ani jiných opravářů duší, každý má dost síli, aby nastartoval ve své dušičce ozdravný proces, pokud pud sebezáchovy funguje.
Hojivý obklad na tvé trápení nemám, ale aspoň ti to pofoukám aby to tak nebolelo.

javascript:emoticon('Laughing')
Laughing Rolling Eyes Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund