Fórum - Zobrazit téma - léčba míchy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - léčba míchy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

léčba míchy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

Idea řekla bych, že jednou metodou jsou rodinné konstelace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

další může být - si to sám zpracovat a nedávat to nikomu zpátky, protože je to stejně jen a jen naše.

Přitáhli jsme si to do našeho života sami, právě už tím výběrem našich rodičů před touto inkarnací. Velice dobrá metoda je metoda RUŠ, kterou taky vyučuji...

sebevrazi by měli možná vědět, že stejně v dalším životě budou muset řešit podobnou situaci, jako tuto a to tak dlouho, než ji zvládnou a poznají, že to nebylo tak hrozné a že to byl jen "papírový tygr"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
bobika
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.2. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak tomu bych romuměla, LW.

Při RK se nic nevrací, ale ponechává těm, jimž to patří - tedy alespoň pokud se dobře pamatuji.

Mne zaujalo to "vracení".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

bobika napsal:
Jak se to dělá Question Question Myslím to vracení břemen svým rodičům??

Velmi často v individuální terapii, nebo na terapeutickém týdnu pro vnitřní dítě, který dělám v Koutech nad Desnou začátkem července. Konstelace jsou také dobré, zvlášť z hlediska analýzy podstaty - kde je v rodině zablokovaná energie.
Na rozdíl od LW si nemyslím, že si musíme všecho, co jsme nabrali, řešit. Jakmile pochopíme kam směřuje náš životní příběh a přijmeme jej za své, nemusíme za každou cenu řešit všechno "karmické" a trpět, protože jsme si vybrali své rodiče abychom byli na svůj životní příběh správně navedeni, ne abychom celý život protrpěli. To jsou poznatky psychologie kvantové mysli. Hezky a populárně o nich píše Barbel Möhrová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

Damao to je jen tvá iluze, že si myslíš to, co si myslíš, že já si myslím. Nic takového jsem neřekl a ani nenapsal Laughing

Většinou, když něco říkáme, tak říkáme nějaké představy o sobě a o našich myšlenkách. Nemyslím si, že jsem někde napsal, že člověk musí trpět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 1:41 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:

sebevrazi by měli možná vědět, že stejně v dalším životě budou muset řešit podobnou situaci, jako tuto a to tak dlouho, než ji zvládnou a poznají, že to nebylo tak hrozné a že to byl jen "papírový tygr"

Tohle jsem měl na mysli. Pokud jde o sebevrahy - je více nepovedených sebevražd, často o nich ví jen ti, kdo se o ně pokusili. Nikdo nemůže zkrátit svůj čas tady. Pokud se to někomu podaří - jeho čas se naplnil. Kvůli tomu to nemusí znovu řešit. Zdůrazňuji slovo nemusí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:33 am    Předmět: Citovat

tady to, co jsem psal, bylo myšleno pro další životy, které ten dotyčný bude ještě někdy žít. Nemluvil jsem o tom, když se to někomu nepodaří, ale o tom, když se mu to podaří, tak co bude dál... Bylo to spíš myšleno jako varování, pro všechny ty, kteří na to myslí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojlidičky.A co když si před narozením vybrali jako odchod z tohoto světa sebevraždu.Je to jen jejich volba.Třeba v minulém životě nemohli pochopit něčí sebevraždu jim blízkého,tak se to jen teď učí.A možná,kdyby to pochopili třeba při meditaci,tak by k ní nikdy nedospěli a nemusel by nastat jejich čas.Sami svými skutky rozhodujeme o tom,kdy umřeme.Hodně matek,když nastane jejich čas,tak neodejdou kvůli dětem.Je jim dána možnost odejít,ale oni i několik let přežívají.Je to ale jejich učební zkušenost.Sám jsme si vzpomněl na svojí zkušenost se sebevraždou, a oproti tvrzení církve jsem nešel do pekla,ale tam nahoře na mně čekali mí.. a dokonce mi můj průvodce,který si pro mne přišel pomohl ji spáchat,aby ukončil mé trápení.Já už nemněl sílu ani na to,abych ji spáchal. Z mého pohledu,co jsme si vzpomněl, tato zkušenost byla veskrze pozitivní.Říká se,že sebevražda je skratové jednání,ale né vždy a je to jen odchod z tohoto světa který jsme si zvolil.Proč třeba sebevražda skrze nemoc není odsuzována.Vím z rodiných konstelací,že někdo umře na nemoc a pak se dozvíme,že z jeho strany to byl akt sebevraždy.Já se letos učím pokoře.A to i pokoře dát lidem absolutní svobodu.NehodnotitŠaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund