Fórum - Zobrazit téma - Věříte v Boha? Já NE.... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Věříte v Boha? Já NE....
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Věříte v Boha? Já NE....
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Také jsem se kdysi chlubil, že jsem nevěřící.. Embarassed, pak přišly otázky, na které mi materialismus nedal odpovědi, tak jsem se je vydal hledat....... a už jsem plaval, tedy ze začátku hlavně topil... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 7:39 am    Předmět: Re: Věříte v Boha? Já NE.... Citovat

Damao napsal:
[ Můžeš si to nazvat jiným slovem, když Ti vadí slovo Bůh. Vesmír? Příroda? Možná ještě docela jinak.
.

Když někde zafouká vítr, pohne se mrak, který cestou na sebe nabalí další, tím zakryje svým stínem větší plochu země, ta se ochladí, vznikne silnější vítr, který mraky zrychlí, ty plují tak rychle, že naráží jeden na druhý, zvětšují se, jsou těžší a těžší a najednou ti na hlavu začnou padat kroupy. A vše to začalo třeba tím, že v Norsku zamával křídly motýl a tím dal do rychlejšího pohybu vzduch kolem sebe a ten začal narážet do vzdušných proudů v okolí a ty se začaly stáčet jiným směrem……….. a to je jen počasí.

Počasí, Vesmír, Bůh, energie......jedna energie v různých formách. Reiki energie Wink ....., není jednoduché si to představit..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Jo Renato, tou hláškou z jmenovaného filmu o existenci boha velice rád argumentuje jeden můj kamarád.
Nějak se mi mimoděk vynořila informace a už ani nevím odkud jsem to vzal,jestli z filmových titulků ,nebo knihy,ale vzpomínám si jak mě kdysi utkvělo v paměti indiánské pojmenování boha.Manitou.Teda zachytil jsem to ne ve smyslu májovek ....jako náš bůh Manitou(ten-tedy v mužské osobě),ale TO Manitou ( to Bůh)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Ahoj Paniko
Zkus na to jít z druhé strany. Neptej se jestli existuje Bůh ale ptej se sama sebe. Co je VODA? Co je VZDUCH? Co je ZEMĚ? Co je OHEŃ? Co je SVĚTLO? Co je ŽIVOT? Co je LÁSKA? Co je ENERGIE?
Medituj a ptej se sama sebe.

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

ahoj Roso...zkusím to, určitě...děkuju za radu...

a jen chci říct pro Jafítka, nechlubím se,že jsem ateista, to přece není nic ke chlubení, to je konstatování,byla bych blázen, kdybych se něčím podobným chlubila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Paniko moje reakce spočívala spíše k "přitakáni" Renatě, že jsem byl kdysi také takový "hrdinný ateista" a napsal jsem to zde proto, že se domnívám, že život je také o přijmutí změn našich vnitřních postojů na základě svých vlastních prožiků......třeba jen pro Tvé zamyšlení.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Kdysi jsem četl povídku.Mniši v jednom kláštěře už 10 000 let hledali jméno Boha.ylučovací metodou.Ještě mněli spočítáno,že za dalších 25 000 let již vyloučí všechny možnosti a naleznou jeho pravé jméno.Pak nastane konec světa.To bylo jejich proroctví.Jenže v té době lidstvo vynalezlo superpočítač a vynálezce jéj byl na žádost mnichů instalovat v kláštěře.Celou dobu se mnichům v duchu posmíval, že jeho počítač těch 25 000 let zvládne za deset minut a to ještě minimálně dvě minuty přidával.Konečně ho slavnostně spustil.Večer,jak si přáli mnichové a na nic nečekal,už mněl zbalíno a odjel na nádraží.Za osm minut si všimnul na noční obloze,že začínají zhasínat hvězdy.Už celá čtcrtina oblohy potemněla a on si uvědomil proroctví mnichů.Právě uběhlo osm minut.
Myslím si,že to sem patří.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund