Fórum - Zobrazit téma - nic necítím - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - nic necítím
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

nic necítím
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 6:38 am    Předmět: PODĚKOVÁNÍ Citovat

ahoj, moc bych všem chtěla poděkovat za tuhle diskuzi, kterou jste vedli ..já jsem zasvěcení prodělala včera a protože se už nějaký čas stýkám na netu s lidmi,kteří už dávno prodělali 1 i 2, tak jsem myslela,bláhově, že hned po zasvěcení budu cítit brnění v rukou, budu cítit, jak skrz mě proudí energie,ale já necítím nic..a teď čtu, že je to naprosto normální,že se to třeba až za rok změní anebo prostě časem...musím říct,že moje mistrová říkala,že ona naopak cítí velkou energii z mých dlaní,že prý hned napoprvé to samozřejmý není...tak ji musím věřit, protože jsem opravdu necítila nic...a když tady pročítám i další diskuze, tak je důležité,aby člověk rozum na chvíli odhodil, hodně věřil a hlavně,aby si to užíval...což je zřejmě ten problém u mě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 7:55 am    Předmět: Re: PODĚKOVÁNÍ Citovat

Panika napsal:
...a když tady pročítám i další diskuze, tak je důležité,aby člověk rozum na chvíli odhodil, hodně věřil a hlavně,aby si to užíval...což je zřejmě ten problém u mě... Wink


Máš pravdu, tady platí přímá úměra. Čím víc chceš, tím víc to nejde Wink . Ale ty víš, že energie tvýma rukama proudí, tak to dál neřeš. Také jsem pořád hledala nějaký ten důkaz.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Cítění přijde určitě MNOHEM DŘÍVE než za rok. Chce se tím ale bavit častěji než jednou za týden Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 10:25 pm    Předmět: Citovat

tak to mi je jasný..ale i tak moc děkuju za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Paniko, víš já mám takový příměr.Planetu Jupiter určitě znáš.Nikdy mne nenapadlo jí cítít,uvědomovat so ji, prostě jakkoliv o ní vědět a ona přesto je.Skutečně existuje a já o tom nikdy nezapochyboval.
Pak mne někdo zasvětil do reiki,teda moje mistrová Kateřina, a najednou jsem mněl pochybnosti ale chvála bohu jen krátce.Jen do té doby, než jsem si vzpomněl na Jupitera.Pro mne nemá žádnou cenu a přesto mu věřím,že je.A věc, která by pro mne mněla mít velkou cenu,tak o ní pochybuji.Tak jsem se rozhodl, reiki je a basta.Jestli zrovna mně v tuto chvíli funguje více či méně je záležitost mého ega. Když ego vypustím, tak komu budu dokazovat,že něco umím. Zkus se na to podívat takhle. Skutečně nikoho v životě nezajímá, jak jsme něčeho dosáhli, ale co jsme dokázali.Jen zkušený fajšmekr se zeptá jak jsi to dokázal, protože už ví.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 7:09 pm    Předmět: Pro Šamana Citovat

moc děkuju.. a rozumím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky a Paniko.Vzpomněl jsem si na jeden příklad.Když jsem byl na svém prvním zasvěcení,nebo dvojce,už ani nevím,tak jedna žena cítila po zasvěcení,jak jí mezi dlaněmi skáčou jakoby malé pinpongové míčky a viděla je ve všech barvách duhy.
No a já nic dodnes necítím mezi dlaněmi.Jsem normální jako ty, tak i já si občas povzdechnu,že by to nebylo marné,kdybych to taky viděl,ale pak na to jako nedůležitou věc prostě zapomenu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund