Fórum - Zobrazit téma - opar?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - opar??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

opar??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:43 am    Předmět: opar?? Citovat

Mám prosbu o radu,
Vnučka má 4roky a stále se jí vrací na ukazováčku pravé ruky u nechtu, opar snad už po sedmé,je dost bolestivý. Sad Stále hledáme příčinu Question ,může někdo poradit jak se s tím vypořádat?
Díky Morava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

Bez pochyby je třeba najít původ opakovaného vzniku oparu. S tím bohužel neporadím.
Ale na zahojení by mohla pomoci třeba konopná mast... na virové záležitosti se nám velice dobře osvědčil i Hedelix (jsou to kapičky na kašel, ale při potírání mizí třeba i molusky a mohl by tedy i opar), na pásový opar, který jsem měla v těhotenství mi paní doktorka naordinovala obyčejnou genciálku - ta opar celkem rychle vysuší a je dezinfekční...
Třeba něco z toho zabere i na malou Moravu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

...ještě mě tak napadlo - to k té příčině - chodí malá do školky? Napdlo mě, jestli by se třeba tam nemohlo dít něco, co jí ten opar stále vrací...
U takových prcků se ta psychická příčina hledá stašně těžko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj Moravo ,

napadlo mě, jestli se jedná skutečně o opar Question ( virové onemocnění ). Nemůže to být nějaký druh ekzému ? Ten se může vyskytnout kdekoliv na pokožce. A jak to ložisko vypadá ? Je to zarudnuté , zanícené, nebo jsou to puchýřky ? Byla jsi s vnučkou na dermatologii ?
Vyhledala jsem ti i příčinu.

Kromě fyzických příčin vzniká ekzém i psychicky, podvědomě se člověk brání okolí, vytváří si tzv. hroší kůži, brání se, aby se mu někdo „nedostal pod kůži“. Proto je třeba emocionálně se vyrovnat, zjistit a zpracovat příčinu strachu.

Co my víme, čemu se takový malý človíček brání Wink ...

Těším se na Tebe v Brně.Pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:41 am    Předmět: opar?? Citovat

Díky za poznatky,
opar to skutečně je,vnučka byla na vyšetření v Brně.
Na prtečku se jí vytvoří puchýř a kolem je zarudlý,první se jí udělal když byla ještě malinká 1 a půl roku, ve školce během roku už dvakrát.

Ahojky Morava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

...pak bych asi hledala příčinu někde kolem toho roku a půl.

Většinou se opary nedělají dříve, než děti prodělají neštovice...

Ještě je jedna varinta, jak naložit s opary - vlastní naočkování... To se ale musí z puchýřku injekcí vytáhnout tekutina (obsahující ty potvory) a pak se vpíchne pod kůži jako očkování... Asi to není napořád, ale na nějakou dobu by měl být od nich pokoj.

A ještě by možná stálo za to, zjisti, o jaký typ oparu se jedná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

Pokud to je na prave ruce, tak by to mohlo souviset s mužskou částí osobnosti (snad si nepletu strany). Čím víc to je ke konci prstu (blíž k nehtu), tím víc to souvisí s dotyčným člověkem (nenese si to od předků). Opar ukazuje na vnitřní zápas. Co znamená ukazováček nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
xsara
Nováček
Nováček


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:36 pm    Předmět: opar Citovat

v knize od Luule VIILMA jsem se dočetla že PALEC souvisí s otcem,UKAZOVÁČEK s matkou PROSTŘEDNÍK -já PRSTENÍČEK sourozenec a MALÍČEK ostatní lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
xsara
Nováček
Nováček


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:49 pm    Předmět: opar Citovat

je to kniha Duševní světlo,ale je tam že pravá je nositelem ženské energie.
Dále je tam,že 1-3 prst ,palec ukazováček a prsteníček přední část těla je cit lásky-strach že mne nemají rádi.4-5 prst pocit viny,že mne obvinuji.
Jsem začátečník mám 2 stupně REIKI a četla jsem všechny díly odpuštění od Luule Viilmy a jsou to moc zajímavé knihy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Moravo.Já bych zkusil homeopatika na vyčištění organizmu a posílení imunity.Jakákoliv nemoc je selhání imunity.Taky bych zkusil aby mi lékař nebo i léčitelé mají přístroj na zjištění, který vitamín či minerál vnučce chybí.Nechci dělat reklamu,ale je to nutné.Amway dodává přírodní multivitamín,který je dělaný přesně na naši populaci podle našich stravovacích návyků.Vitamínama nic nezkazíme.Je to trochu drahé,ale mám to na sobě vyzkoušené. Zeptej se po okolí, a určitě někoho najdeš kdo ti je obstará. Víš problém je dost vážný. Ten opar je asi jen vrcholem ledovce.Jinak se ale říká, že onemocnění oparem je nejčastější nemoc na světě.Tak kdo ví.
Víme asi všichni,že matka do dítěte odkládá svůj odpad.Dítě je vlastně úložiště matky všeho bordelu.Tak se v dnešní době není co divit,že máme tolik nemocných dětí.Proto bych se zamněřil na celou rodinu.Hlavně stravovací návyky.Ve zkratce.Omezit mléko,jogurty a mléčné výrobky všeobecně.Jen je používat občas.Bílá mouka a její výrobky taky omezit.Cereální sušenky jsou taky dobré.Sladit se dá medem a né bílým cukrem no a zbytek dostuduješ a nebo už znáš.Držím palce ať se daří vnučce lépe.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

na opary je opravdu dobrá homeopatie.Třeba Rhus toxicodendron.Ale je to i podle projevu. A jedinečná konopná mastička - díky Džarmi za recept i vzorek, navařila jsem přesně podle tvého návodu a sklízí úspěchy.
Taky firma Energy má tuším jeden přípravek, ale asi je na potírání, ne na užívání a jmenuje se Audiron.

Pan doktor Jonáš by asi uměl hodně dobře odpovědět o zátěži kterou přebírá dítě od matky. Hodně se pak dá vyčíst z měření když se najížíd na detoxikační program Jonáše.

Jedna z hypotéz může být třeba i ta, že matka může mít nějaký stres spojený se sexem (není to žádná zvláštnost, je to velmi častý jev, mnohdy stačí i vliv výchovy, pocit - který vůbec nemusí odpovídat realitě ale z hlediska ženy jde o dojem, že muži "musí" být po vůli, že kdyby se nepelíškovalo, tak by byla za divnou, nebo by byla odmítnutá, měla pocit že by byla ohrožená, pere se vní touha se milovat a zároveň přesvědčení získaná díky rodině a stresu uloženému v dědičné paměti buňky předávaný z generace na generaci v linii matky že sex je nějakým způsobem nečistý, může jít i o uložené trauma znásilnění nebo stresu spojeného se znásilněním, znečištěním ženy které se táhne rodem, výsledkem toho všeho je jakési divadýlko, hraní orgazmu a postupné a nenápadné odmítání sexu - "bolí mne hlava, není mi dobře, jsem unavená, ...", mnohdy se jedná o téma ženy a přístupu k ní, kdy žena díky nízkému sebevědomí nese jakoukoli hádku s partnerem, který asi nebude zrovna citlivý ve výběru slovníku a nebo nějak okomentuje její vztah k pelíšku nebo řekne něco, co se dotkne ženy a co ona pochopí jako neúctu k ní, zkrátka huba pak bývá rychlješí než mozek, k tomu se přičte síla systému přesvědčení a to natolik , že se to okamžitě odrazí na jejích genitáliích třeba ve formě oparu - ona v konfliktu jemu nic neřekne ale ten vztek, negativní náboj se vrazí holt na tělo . Nemusí jít jen o opary ale nejvíc asi o výtoky, záněty vaječníků, ale taky jen zánět močáku, zkrátka něco, čím se tělo brání proti sexu. ) a díky tomu může tato zátěž, myslím tím ložisko infekce uložené třeba právě na genitáliích přejít i na dítě třeba během porodu. Když vezmem v potaz tu úzkou a velmi silnou energetickou vazbu matka -dítě, kde dítě vnímá všechny stresy svých rodičů ,tedy nejen matky ale i otce, a už během prenatálu je na sebe přebírá, tak by tu souvislosti mohly být.
Jedná seo pouhou hypotézu, samozřejmě že by se při možnosti s tím daným člověkem dalo pracovat, že by se pak pravá příčina a všechyn souvislosti daly vystopovat přímo. Ale domnívám se, že se tady opravdu jedná o velmi citlivé ženské téma.


Naposledy upravil Renata dne so říjen 25, 2008 12:52 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

ještě doplním, ten opar se může vytvořit různě, mě napadly ty genitálie ale samozřejmě jde i o opar na ústech, na obličeji, ... Matka může mít ložisko někde a dítě zas jinde...Ovšem pokud se bude pátrat po psychické příčině, tak v tom nebude hrát roli jen matka, ale i otec, byť jeden z nich i v malém procentu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund