Fórum - Zobrazit téma - Týrání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Týrání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Týrání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi:

No comment...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Je dobře, že vás to nenechává lhostéjnými.Je vidět,že to ještě nemáte vyřešený.Dobře tak.Podívám se na váš problém z druhé strany. Uděléj to,z čeho máš dobrý pocit.Tady platí dvojnásob,když začneš mluvit o tom,jestli rozsvítit světlo,či ještě počkat.Rpzsviť.Když už tě to napadlo,tak je čas to udělat.Nepotřebujeme pomoc posílat reiki od druhých.Začneme sami a je celkem jedno,jestli to pošlete psíkovi,do situace či páníčkovi.Reki začne mněnit zúčastněné,zmnění se vibrace energií kolem nich a začne se to řešit.Ale neprogramujte za žádnou cenu. Vaše řešení vložené do programu je vaše řešení a né jejich.Nechte enrgii ať to sama vyřeší třeba tím,že si vezme psíka na onen svět a nebo páníčka.Ona sama a potažmo Bůh sami nejlépe vědí.Vy si jen musíte uvědomit,že vy jste vyslali signál a dali věci do pohybu.Vemete na sebe tu zodpovědnost.Já ano.Už se nemám čeho bát.Šaman
PS:Já jsem samozřejmně zvolil jen jedno možné řešení.Tady je těch řešení tisíce.
Moje zkušenost je,že když posílám reiki jen tak na posílení nebo uzdravení bez přesného cíle,dříve či později se věc jakoby sama vyřeší,ale po tolika letech už vím svý.Příklad.Já si občas dám packy na sebe,harmonizuji si čakry a posílám reiki bohyni a věci kolem mne se sami jakoby zázrakem řeší.Zvažoval jsem kdy propustit jednoho dělníka a on odešel sám.Ale podobný věci se mi dějí každý den.Věř tomu,že když budeš posílat reiki do tét situace,skutečně se začne řešit,ale netroufám si odhadnout jak.Možná to moje zmiňované řešení se naplní.No nechť,má li to tak být.A nechtěj být v roli milovanýho psíka.On nemá volbu,příroda mu vnutila oddanost smečce potažmo zachování rodu a on člověka vzal do své smečky.Nemuže si vybrat jako ty.Má to jednodušší,možná by mnozí z nás to taky brali,ale jen svoboda ducha přináší svobodu a osvícení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Jop Šamánku,souhlasím s tebou.
Posílám reiki bez mého záměru,jak by měly věci dopadnout a hle,dnes jsem dostala zprávu od páníčka,jestli může přijet sám bez partnerky,že by se mnou rád mluvil..tak uvidím copak s sebou přinese ........


Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund