Fórum - Zobrazit téma - abces - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - abces
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

abces

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:44 am    Předmět: abces Citovat

Dobrý den.Prosím o radu,jestli máte někdo zkušenost s abcesem.Ted jsem ho prodělala.A můžu říct žádná příjemná zkušenost to nebyla.První tejden v září jsem mělA ANGÍNU-dali mi na to antibiotika.Pak se mi angína vrátila.Byla jsem u léčitelky a pročistila mi nějaké problémy-vztahy ve škole.Ale nakonec se z toho vyklubal ještě abces.Musela jsem být v nemocnici a píchali mi penicilín.Ted už jsem doma.Ale do školy ještě nemůžu...ještě to není uplně v pořádku.A bojím se,abych z penicilinu nedostala zánět gynekologický.Už mě to trochu bolí.Reiki mám,ale ted vůbec nevím jak si s ním mám pomoct.Hlavně už nechci další antibiotika.Nevíte někdo jak by se to dalo už konečně ukončit???Moc děkuju za odpověd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Na gynekologické problémy po braní antibioitik je dobré brát lactobacily, které se dají koupit v lékárně. V přirozené formě jsou v bílých jogurtech. Lactobacily žijí v těle i normálně a jsou přirozenou ochranou, ale antibiotika je ničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

ahojky,

zkus se obrátit na tuto diskuzi a dát tam dotaz pro Martina... mohl by ti taky něco poradit... Smile

http://www.patakyovi.cz/diskuse.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

sun napsal:
Na gynekologické problémy po braní antibioitik je dobré brát lactobacily, které se dají koupit v lékárně. V přirozené formě jsou v bílých jogurtech. Lactobacily žijí v těle i normálně a jsou přirozenou ochranou, ale antibiotika je ničí.


Je tak to je náhoda.Ty jsem ted začala brátVery Happy.Tak myslíš,že to pomůže?Děkuju za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

paja7: určitě je dobře, že jsi začala užívat lactobacily a když ještě na nějakou dobu vynecháš sladké (cukry obecně) a plísně (jakože třeba sýry s plísněmi), tak tomu ještě pomůžeš... uleví se Ti podstatně rychleji. S tím mám já osobní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jarka napsal:
paja7: určitě je dobře, že jsi začala užívat lactobacily a když ještě na nějakou dobu vynecháš sladké (cukry obecně) a plísně (jakože třeba sýry s plísněmi), tak tomu ještě pomůžeš... uleví se Ti podstatně rychleji. S tím mám já osobní zkušenost.


to rozhodně Smile cukry a sýry a to hlavně mazací jsou pěkný šmejdy, který si d otěla pouštíme... taky by bylo vhodné aspoň na nějakou dobu opustit bílé pečivo a všechno co je z kvasnic...

mimo to, když se obrítáš na Martina z té diskuze, poradí co a jak...jedná se o pět bílých jedů, které běžně konzumujeme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

fdh: ten odkaz na Patakyovi je fakt dobreeeej Idea Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

renata: jj, hledal jsem tam už dříve a hlavně jedná se tam o reflexce, která se mi taky líbí... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuji za rady:-)Ještě jsem se chtěla zeptat...trochu mě ještě pobolívá v krku.Nevíte někdo nějakou radu ,aby se mi ten abces nevrátil???Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

Na bolest v krku mám osvědčené kloktání vlažného šalvějového odvaru. V lékárně se dá pořídit i Florsalmin, což je šalvějová tinktura, které stačí nakapat pár kapek do vlažné vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 8:12 pm    Předmět: ahoj Citovat

Zdravím,všem vám moc děkuju za rady.Ted mi chtějí vzít mandle...nevíte,jestli existujeje nějaká záchrana???Myslíte,že je to velký zásah do organismu???Máte s tím někdo zkušenost.Prosím o jakoukoliv radu.Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

Paja samozřejmě, že se to dá řešit a je lepší, když ty mandle máš. Záleží to jen na tvém rozhodnutí. Je to o odevzdáni moci na někoho nebo někomu jinému, anebo si ji vzít zpátky zase k sobě.

Teď trochu odbočím. Už před delší dobou se tu mluvilo o tom, že bychom si měli všichni dát do popisu bydliště, odkud pocházíme, z jakého města jsme. Nabídl bych ti, abys přišla za mnou, ale nevím odkud jsi. Tak je to problematické a tak ani nic nenabízím. Confused

Pomohla by ti i jiná energie, než máš. Jestli chceš, napiš mi na mojí emailovou adresu Lightworker@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund