Fórum - Zobrazit téma - EFT - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - EFT
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

EFT
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

Embarassed díky....no, učím se furt,, jako každý, že? Wink

Moje doporučení ale berte to s rezervou, pro uvolnění stresu buď ťukejte na hranu dlaně na uvedený bod a nebo to zkuste tak, že dáte ruku na pupek a masírujete druihou rukou ty dva ledvinové body pod klíční kostí, do toho říkáte - opravdu je to lepší nahlas danou formulku "i když cítím (jsem atd)...velký strach z té velké koňksé injekce u zubaře, přesto se miluji a přijímám taková jak jsem ve všech úrovních." (to byl příklad). U toho cvičte s očima, začněte při pohledu nahoře a postupně jak masírujete , máte druhou ruku na pupíku tak tohle prohlášení říkáte dokolečka jako kolovrátek a přitom jdete očima po obvodu kruhu po i proti směru hodinových ručiček a doporučuji i pohled do dálky a na blízko (asi oči zaostřít do vzdálenosti 30cm) Tohle dělat dokolečka tak dlouho, až budete mít pocit, že vám už nikde nědělá ten pohled do některého z těch směrů potíže, dokonce že se vám to i líp říká, nezadrháváte se. Pak ruce vyměňte, zkuste to i na druho u stranu a jako další kolečko po a proti směru hodinových ručiček , nablízko i na dálku zkuste přidat stručné konstatování pozitivního emocionálního stavu "jsem odvážná a smělá" (příklad)
Mě se pročišťování emocionálního stresu projevuje jako příšerné zívání, málem mi vždycky vypadne pusa z pantů...., pocity že se nemůžu dozívnout.....Střídala jsem to s tím poťukáváním, intuitivně jsem volila co je podle mne někde lepší.....Ale aby se uvolnil dostatečně stres uložený do směru pohledu, nestačí dělt zkratky....Tahle korekce, nebo cvičení nikomu neublíží, naopak, nic nezkazí. A doporučuji se pak dostatečně napít čisté vody. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund