Fórum - Zobrazit téma - Shamballa - léčení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Shamballa - léčení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Shamballa - léčení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:51 am    Předmět: Citovat

Pěkně prosím, jak vnímáte shamballu? Smile (identifikační výzkum, jak poznat, s čím člověk vlastně pracuje)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Shamballa 1024 mi přijde poměrně chladná, stabilizující, vysokovibrační, nejdoucí příliš hluboko do emocí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic: Díky. Smile A když to srovnáš s vnímáním klasické reiki, tak je tam rozdíl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Rendyy: Shamballu 1024 používám každý den - celková terapie trvá krátkou dobu, když potřebuju někde něco "vyléčit" - tj. bolístky, když na mne něco leze, ale i zranění apod. , zkrátka cokoli co se objevuje jako nepohodlí na fyzickém těle , tak použiju Sh. Pocitově je pro mne účinek Sh v porovnání s UR i spoužitím symbolů silnější, cítím rychleji a líp efekt. Když jsem byla zprostředkovatelem UR a nebo SH (dala jsem to do záměru co chci použít), Sh byla příjemcem vnímána intenzivněji a s rychlejším účinkem. Ale je fakt, že to byli lidi, kteří s UR pracují, tedy už energeticky "ostřílení". CO je lepší nebo horší? Nic. U obou byl a je výsledek úleva. Takže to je spíš o tom, co je pro koho vhodnější a účinnější. S oběma styly můžeš pracovat podle sebe a jak chceš, svým záměrem můžeš upřesnit co chceš řešit a čistit. Pokud jsi zvyklá používat Reiki jako energetický nosič homeopatik nebo esencí, jde to suprově stejně tak i se Shamballou 1024.
Nevím jestli to dokážu nějak přirovnat, ale vnímám to jako jestli si vezmeš na bolavou hlavu homeopatický lék nebo bylinkový čaj, popřípadě obklad. Ani jedno nemá vedlejší účinky, vše nějak harmonizuje a zklidňuje, jen jaksi na "jiné vlně". O ničem nemůžeš říct že to je lepší nebo horší, jen někomu vyhovuje jedno, někomu druhé.

Většinou pracuju bez konkrétního zadání s jakou energií to vlstně chci pracovat, takže ani nevím co mi těma rukama protéká Smile)))asi nějaký koktejl Smile A jelikož mi pro moje běžné používání přijde nejrychlejší pracovat se záměrem , tak mnohdy ani neřeším symboly. Pokud cíleně pracuji s nějakým problémem, situací, tak symboly ráda využiju, nejraději klasiku UR a podle citu i jiné. Třeba moc hezky a rychle se mi
pracuje se symbolem Boží světlo, v tomto ohledu zkouším a porovnávám.
Takže myslím, že sama jsi dost citlivá a budeš moct porovnat co a jak,co ti vyhovuje, co ti víc sedí. Ale porovnávat, Rendyy, to tadyhle nejde - jako nemůžeš říct, co je lepší : Kabát, sako, bunda,..... Nebo tak to alespoň vnímám já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Díky, Renato, za odpověď. Nechtěla jsem porovnávat, co je lepší, nebo horší, ale jak už jsem tu někde psala, vzhledem k tomu, že jsem energie dřív nevnímala, tak teď, když už něco cítím, zajímá mě, která je která, protože pokaždém cítím něco jiného a jinak, byla jsem ochuzena o tu fázi postupného poznávání. Zkrátka mám ještě potřebu si různé věci ověřovat... Smile
Mě teď právě zmátlo, že ta energie byla při léčení úplně jiná, než jindy. Byla taková hodně vysokovibrační, čirá, chladivá... A spíš než jako proud energie jsem jí vnímala jako narůstající radost. A byla úžasně jemná. Ta paní, co jsem jí léčila, pracuje s reiki a tohle neznala, označila to jako "takové heboučké". Já jsem po té terapii měla taky úplně jiný pocit, než jindy. Cítila jsem se tak srdečně, probouzelo to ve mě takovou milující starostlivost, zkrátka zážitek. A působilo to hodně na emoce, taky jsem pak probulela odpoledne a večer. Zajímalo mě, jestli je to ta shamballa.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Ještě... Jak se udělá z energie nosič pro bachovky, pěkně prosím? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

při práci s 2.stupněm poprosíš do aury o tu či onu esenci....nebo homeopatikum. Kyvadlem vytestuješ která je pro tebe prioritní , nejlíp tak 1 - 3, víc nedoporučuju, protože pak se zpracovává moc emocí a může nastat pelmel. Přecitlivělost. Jak jsem vyrozumněla, pracuješ teď hodně s energiema, tak jsi i citlivější, spíš si rovnej čakry, hodně pij, uzemňuj se a hýbej se, pohyb a pohyb....Docela doporučuju sehanat si Krizové kapky z bachových esencí, jsou fajn a dají se používat jak na momentální trauma tak i dlouhodobě naředěné. Můžem to probrat dopodrobna na SZ, s bachovkama pracuju. Stejně tak s pomanderama z aurasomy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 8:28 am    Předmět: Citovat

Renatko, děkuji... Případně se ráda ozvu. Smile
Jen to je to tak jednoduché? Stačí říct třeba: prosím o esenci např. červeného kaštanu do své aury... a je to? Vlastně proč ne, že jo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Rendyy: jasně, je tam rozdíl. Zkrátka jsou to dvě odlišné, jinak působící energie. A jedna není dle mého lepší a hodnotnější než druhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic: Chjo. Já tu nezkoumám, která energie je lepší, ale snažím se zjistit, jaký rozdíl vnímáte mezi těmi energiemi co se týče vnímání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Radka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 19.9. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 2:01 pm    Předmět: Citovat

Ahojte všetci,
už sa teším, koľko načerpám nových info na pre mňa novom reikiwebe.
Chcela by som vám tu dať moje pocity z reiki a shmbally. Mám síce zatiaľ len R1 a SH1. Z reiki si hlavne harmonizujem čakry. Vtedy ma oblieva príjemné teplo a cítim ako keby ma vyprali (prevzdušnená, nadýchaná, ako čersvo vyprané a usušené prádlo). Shamballa prišla do môjho života ako veľká voda. Upratovanie môjho tela zobrala odpodlahy silou uragánu aj s následnými detoxikáciami (ale keď si telo na energiu zvykne, tak potom je už ten priebeh miernejší).
No a teraz k veci (rozdiely v pocitoch). Keď si večer pomocou reiki harmonizujem čakry, potom ešte napríklad hlavu a v určitom momente mám pocit, že mám reiki už dosť (začne silným prúdom vychádzať z chodidiel), obyčajne potom príde sam od seba shamballa (hlavne na hlave) - je to ako keď vbehne do hlavy tísíc vírikov a behajú po tele a hľadajú, čistia, točí sa mi pri tom hlava a doslova cítim, ako tá energia zachádza aj do "zabudnutých " častí tela. Najsilnejšie to cítim na hlave.
Takže tak cítim ten rozdiel ja.
A ešte môžem pridať skúsenosť inú : keď som manželovi reikovala vlasy a pokožku hlavy (aby mu prestali vlasy vypadávať), manžel pri to zaspal a ja už som k tomu tiež nemala ďaleko (vždy keď reikujem, je mi strašne teplo), zrazu som zacítila silný tlak na čele a cítila som ako zo mňa ťahá shamballu (pritom normálne ju nechce, vždy len reiki). Asi ju musel veľmi chcieť, lebo mi išla hlava praskúť, asi po dvoch minútach som sa musela od neho odvrátiť lebo som tú bolesť už nemohla vydržať. Toto je možno môj podnet pre niekoho kto sa zaoberá sha dlhšie ako ja.
Tak toľko odo mňa na úvod (som sa rozkecala viac než dosť). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund