Fórum - Zobrazit téma - Zánět lícního nervu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zánět lícního nervu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zánět lícního nervu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku,
tehdy jsem měla R2, používala jsem 1. a 2. symbol při přímém působení, dvakrát týdně. Jinak jsem zpočátku používala také působení na dálku s prosbou, aby se opakovalo každou hodinu, pokud by to bylo potřeba. Šlo o závažnější případ, než o kterém píšeš, protože nervová soustava byla napadena boreliemi, takže nerv měl zpočátku nulovou činnost. Asi po měsíci začal postupně fungovat.
Případ o kterém píšeš, bude asi lehčí, k obrně lícního nervu dochází někdy virovou infekcí a úprava obzvlášť u mladých lidí bývá rychlá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Zapomněla jsem napsat pozice.
Používala jsem vlastně všecny pozice na hlavě. Nejdéhe jsem měla ruce nad obličejem a uších. Pozice na uších mi přijde nejdůležitější právě kvůli průběhu nervu. Celková doba asi 20 min.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Zbultran napsal:
Tak kdyz uz je to venku, tak je to na prave strane obliceje.

Takže to napětí prosím hledej v mužské linii rodu - na niž navazuješ. Může to být něco, co nedokážeš přijmout a pak transformovat. Skoro bych si tipnul, že to může souviset se stravováním, že by konflikt rodina versus vegetariánství?


Rodina a vegetarianstvi je v pohode. Jsem uz vegetarian asi 15 let, takze uz neni v tomhle ohledu co resit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jeste teda par informaci o reiki pri teto nemoci.

Zena ma taky reiki a tak mi to obcas reikuje. Ale jak se to jakoby "zahriva", tak mne to zacne bolet a je to az neprijemne.

Ted citim takovou trvalou malou bolest a pres den je to v pohode. Kdyz ale chci jit spat, tak nemuzu usnout, a to je asi na tom nejhorsi. Tak mne napada, jestli mi nahodou nekdo neposila reiki v noci, tak to prosim radeji ne Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Zbultrane, lícní nerv a trojklanný nerv nejsou totožné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:41 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:


Zena ma taky reiki a tak mi to obcas reikuje. Ale jak se to jakoby "zahriva", tak mne to zacne bolet a je to az neprijemne.

.


Hele, Zbultrane, jestli třeba Petra v dobré víře to reikování trošku nepřežene. Když dělám reiki na hlavě, hlídám si max. 3 minutové pozice. Déle ne. Ale můj názor ber s rezervou....

Citace:
sun

Zapomněla jsem napsat pozice.
Používala jsem vlastně všecny pozice na hlavě. Nejdéhe jsem měla ruce nad obličejem a uších. Pozice na uších mi přijde nejdůležitější právě kvůli průběhu nervu. Celková doba asi 20 min.


Při 6 nebo 7 pozicích na hlavě to odpovídá - těch zhruba 20 minut.
A tu nespavost bych spíš přičetla k té změně denního režimu. Uvidíš, že až vyrazíš do přírody, budeš zase spát, jako dudek
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

asi bych doporučila koupit si v lékárně homeo Hypericum 15ch (1denně 5 kuliček), Belladonna 9Ch (taky 1x denně 5 kuliček) a nějak mi to ukazuje i na Mercurius sollubillis 9CH 1x denně 5 kuliček.
Hypericum (třezalka) je na záněty a bolesti enrvů -u tebe 15 protože z toho už budeš taky trochu nervní a překáží to, Belladonna je na všechny "horké", červené záněty, Mercur. ten když se tam motá už nějaká infekce třeba z nastydnutí, povleklý jazyk, je cítit dech když bývá v krku nějaký zánět..
Reiki léčbu uspíší.....Somzřejmě, pokud chceš ušetřit korunky, tak si ty homeo dávej pomocí Reiki, to jde (dát do záměru) - pak doporučuji častěji - třeba i každou hodinu - přiložit ruce, použít záměr např. prosím Hypericum v pořebném množství a ředění a použít Reiki, chceš li to mít pro sebe posichrované tak symboly) a nebo pak koupit v lékárně.
Hodně štěstí. Mě pozlobilo loni ale chytla jsem to v začátku.....
Tak se dej brzy dokupy... Wink

Jo a když chybí v těle magnézium, tak se hoooodně špatně spí. testni si to, jaký máš pocit když si do ruky vezmeš pytlík sa kakaem...Nedostatek hořčíku se pozná i třesem svalů, nervozitou, nesnášenlivostí hluku nebo hlučné mluvy, ale sám má člověk tendenci hned vylítnout, špatné spaní...Když je hodně snížená hladina, doporučuju tak prvních pár dnů doplnit uměle...Pokud jsi zažíval teD´nějaké honičky nebo stres z čehokoli, dej si pár dnů kůru Bkomlex+Mg+vit E (to Mg musíš s Ca) Všechny 4 prvky a vitamíny se spou navzájem dolňují a ovlivňují, tkaže když ti chybí jeden, tak ty ostatní se jaksi moc nevstřebávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:47 am    Předmět: Citovat

Renata napsal:


Jo a když chybí v těle magnézium, tak se hoooodně špatně spí. testni si to, jaký máš pocit když si do ruky vezmeš pytlík sa kakaem...


Renčo, jak se to má projevovat ? To je zajímavé a nikdy jsem to neslyšela Rolling Eyes . Pořád kolem sebe slyším, jak někdo nemůže spát...

Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 11:26 am    Předmět: x Citovat

Nejsem zastáncem reiki terapií typu 5 minut pozice A, 5 minut pozice B atd. Proč? Pokud mám pocit, že tohle místo "bere" dávám ruce tak dlouho, jak potřebuje a pokud někde není třeba, tak vynechám.
Připadá mi to příliš svázané a zbytečné.

Zvlášt pokud to cítíš, jako nepříjemné a nedobré (však jsi starý praktik), tak proč třeba nevynechat nebo vyzkoušet nějaké jiné místo, které bude reagovat líp - např. body na šlapce...však víš...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

Eviku -psal o tom pan Janča-tuším vzít sáček s kakaem do levé ruky a pokud cítíš uspokojení, zklidnění, tak to znamená že potřebuješ hořčík. V kakau holandského typu a hořké valitní čokoládě je ho dost. ale když je dost velký deficit to poznáš podle těch průvodních znaků, tak to je lepší dodat párkrát v doplňcích. S nespavostí budou souviset i Béčka ale hořčík nejvíc. Všichni se honí, hlavou se jim hodní nevyřešené problémy, žije se stylem Tohle musím, támhleto musím, stresy, nestíhačky, starosti..Samozřejmě doplňky vitamíny a minerály neřeší problém -tím je úprava myšlení a harmonogramu a žebříčku hodnot, ale občas je třeba sáhnout i k tomuto způsobu....

myslím, že pan Janča v knize Co nám chybí (minerály a vitamíny) to má velice hezky zpracované a popsané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Všichni se honí, hlavou se jim hodní nevyřešené problémy, žije se stylem Tohle musím, támhleto musím, stresy, nestíhačky, starosti..Samozřejmě doplňky vitamíny a minerály neřeší problém -tím je úprava myšlení a harmonogramu a žebříčku hodnot, ale občas je třeba sáhnout i k tomuto způsobu....


Přesně tak, Renčo.Z vlastní zkušenosti. Tělo jsem mohla mít unavené já nevím jak a spánek nepřicházel, nebo jen na chvíli, protože jsem řešila něco v sobě.( Už zase spím ).
Ale pro zajímavost opačný případ.
Moje kolegyně, která řeší mnohem závažnější problémy ( rozchod, rozvod, drogy dětí atd.), tak usne na povel. Kdykoliv, do půl hodiny. Vysvětluji si to tak, že ona za bdělého stavu neumí vypnout, relaxovat, nechat odplout myšlenky, tak se to projevuje tím spánkem. Ten spánek jí pomůže alespoň částečně vysvobodit se ze svých starostí. A vždycky jí posílí. Exclamation
A druhá kolegyně, která nemůže spát, vstává ve 4 i v neděli, jí dává najevo, jak je líná. To zase nastoupím já, a vyvedu jí z omylu. Naší Lvici.

Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 4:22 pm    Předmět: PRO ZBULTRANA Citovat

Zbyňku,
něco jsem hledala ve své oblíbené lékárně:

http://www.jukl.cz/

a všimla jsem si v "Seznam tablet"
G - podporuje činnost mozkového centra, vhodný při potížích s pamětí, při částečných obrnách např. lícního nervu, vhodný při poruchách nervového systému, při zánětech nervů (dávkování: 2 - 3 x 1 tbl. před jídlem)
100 ks - 1 balení

Cena je také dobrá, takže jako další podpůrný prostředek bych to určitě zkusila. Přeju uzdravení!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj Zbultránku,
jak pak se vede?Už jsi zdravý?Jak pokračoval léčebný proces?

Páček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Dzarmí,

dík za optání Laughing .

Daří se mi dobře, jen musím chodit zase do práce Crying or Very sad .

Obličej je docela v pohodě. Pozná se to jen při velkém mém smíchu nebo na rehabilitaci, když mám cenit zuby (což mi ale nevadí neb to normálně nedělám). Na rehabilitaci chodím třikrát týdně (dělají mi masáž obličeje a elekrostimulaci) a na akupunkturu jednou týdně. A tu akupunkturu mi dělají celostně, takže až zkončí, budu úplně nový člověk Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 7:46 pm    Předmět: x Citovat

Zbultran: no vídíš, vlastně to nemáš tak špatné - představ si, že by ses pořád smál od ucha k uchu jako Dzarmi Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund