Fórum - Zobrazit téma - reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:26 am    Předmět: x Citovat

S reiki se není čeho bát. Pořád platí staré: existence nás nepustí do ničeho co bysme nezvládli.
Často tady čtu a v praxi jsem viděla, jak se prochází různými terapiemi a spousta lidí má dojem, že tzv. odstraňování bloků je něco jako když se člověk zašpiní, pak vezme mýdlo, smyje to a je pokoj. Jenže těm lidem se často sice na chvíli uleví, ale nemají po problémech.
Spousta metod slibuje rychlý a jednoduchý způsob, jak "bloky odstraňovat" - něco jak tu píše Bathory: prostě přijdeš, někdo něčím zamáchá nebo tě uvede do regrese (na tu bych byla velmi opatrná ve smyslu univerzálního léčebného postupu) nebo něco jiného a "blok" se vypaří.
Jenže co je to blok??? Je to problém ať už ve vztazích nebo uvnitř člověka. A myslíte, že když máchnete, změní se celý váš svět? Změníte se najednou vy sami? Budou vaše vztahy najednou úžasné, růžovoučké?
Když jste si léta nerozuměli s otcem, najednou si padnete do náruče a stanou se z vás dvě hrdličky? Omyl. Je to jen pomoc s problémem.
Hlavně si od toho neslibujte předem zázraky. Chce to čas a zase tu protivnou trpělivost a zase tu otravnou práci.
Já vím, že odstraňování bloků je módní záležitost, sama jsem si některé vyzkoušela a mohla sledovat jiné, co a jak se jim děje. Je fajn že jsou.
Je fajn příliš neočekávat, pak je prostor i pro velké a zajímavé věci.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Šamanko:
Vůbec sem tím nemyslela nic na ten způsob, že by někdo něčím máchal a hned bylo po problému, to rozhodně ne!!!
Ale to, že je potom snažší pochopit, proč se určité věci dějí . Je jasné, že člověk se s tím potom vypořádává ještě dlouho, ule určitě mu to pomůže v tom, že má otevřené oči a může se s určitými problémy daleko lépe vypořádat a trochu mu to potom začne dávat smysl.
Jen sem napsala jeden z mnoha způsobů, jakým se bloky dají odstranit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

pokud platí že minulost a budoucnost se potkávají v přítomnosti, tak je odpověď na otázku posílání energie do budoucnosti jasná - ovlivňuješ vždy a pouze přítomný okamžik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

A taky sem psala o SRT právě z toho důvodu, protože si myslím, že je to velice bezpečná metoda a Wendys tady psala že má z odstraňování strach. Vím moc dobře jaké to je, ale s SRT strach už nemám a že sem donedávna měla hodně velký strach! To je všechno co k tomu můžu říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

No dík za pozvání Bathory, né, že bych neměla zájem se s tebou setkat, ale já jsem ze Středočeského kraje, a ty z blanenska, což je až u Brna, a to je pro mě dost z ruky. Ale nevadí, můžeme debatovat přes reikiwebík.

Já sem si teď pořídila Bachovy esence. Jsou dobrý - chutnaj mi.

A když reiki kudy teče, tudy léčí, tak ať bloky omílá jako voda v řece a postupně je odvádí z těla močí a potem, atd.

Nevím, jestli s reiki detoxikací souvisí častější chození na malou stranu - přesto, že mám reiki už něco přes dva roky, že by se tělo i nadále detoxikovalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys,
to vůbec nevadí Smile , můžeme aspoň pokecat tady.
A jak si psala o tom častějším chození... , tak na tom asi něco bude, taky mně to už napadlo Very Happy
Zatím se měj moc hezky a ať se ti všechno daří. B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ještě něco chci říct, kromě častějšího chození na záchod (i když to s původním tématem nesouvisí).

Když si chci dát celkové reiki, tak to nestihnu, protože po chvíli usínám.

A pokud navíc použiji HSZSN, tak chrním v minutě.


Máte to taky někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě kdo z vás prožíval detox při reiki po zasvěcení a během toho co praktikoval/kuje reiki..... jaké účinky to mělo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 12:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Já jsem po zasvěcení reiki vždy něco odmarodil.Při trojce to byly ledviny.Mněsíc jsem marodil a na ultrazvuku mi našli cca 10 cm cystu nad ledvinamy ale byla už prázdná, podle mne to vyčistila reiki.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:00 am    Předmět: x Citovat

zetík: mám pocit, že čištění šlo samo o sobě. Už pár dní před tím jsem nemohla jíst a nebylo mi nejlíp. Nejhorší zkušenosti mám s tím, kombinovat nebo spíš přehánět. Když už se čistím, tak proč to ještě nepodpořit dalšími metodami - bylinky, různé klasické joginské metody atd.? Chyba. Organismus chce svůj čas a nemůže dělat deset věcí naráz, nestíhá a spíš se moc zahltí nebo se začne bránit.
Hezky všechno popořádku.
Reiki může hezky podporovat čištění.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Mně nebylo taky před zasvěcením do dvojky moc dobře (kolem zasvěcení do jedničky jsem problémy neměla - nebo byly tak nevyýrazné, že už si na ně nevzpomínám).

Pociťovala jsem psychickou labilitu. A po zasvěcení něco přes půl roku jsem byla málo odolná proti stresu, psychicky labilní, přecitlivělělá - s pocitem bezbranosti. Ztloustla jsem. Doléhaly na mě různé strachy. Po fyzické stránce mě občas pobolívalo doslova celé tělo, únava, fyzická slabost. Zvýšené pocení, častější chození na záchod.

Tyto stavy na mě přicházejí i teď: přijdou a zmizí a zase znovu. Detoxikace organismu u mě probíhá neustále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
medea
Nováček
Nováček


Registrace: 11.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 7:55 am    Předmět: Citovat

reiki uvádí všechny věci do harmonie a pokud pusobila takhle,neměla jsi se z té situace něco naučit?Popřípadě nemohlo tvé předpokládané jednání(při pomoci reiki) v důsledku někomu nebo něčemu neúmyslně "ublížit tzn. porušit harmonii)?Je dobré při posílání reiki do budoucnousti použít větičku Pro nejvyšší dobro všech zúčastněných funguje to skvěle hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

No ublížit to jiným rozhodně nemohlo, protože to posílám zásadně jenom sobě do situace.
Tvoje věta, Medeo:
Citace:
Je dobré při posílání reiki do budoucnousti použít větičku Pro nejvyšší dobro všech zúčastněných

ve mě právě pocit vnucováním reiki druhým připomíná.

Tam šlo hlavně o důvěře v reiki, jak tady někdo uváděl. Nemám zatím tolik zkušeností s posíláním do situací. Tady mi na tom hodně záloželo, proto jsem zadržovala energii z důvodu strachu ze situace a nejistoty z účinků reiky (pochybnosti).
Po této situaci jsem si předsevzala, že si budu reiki posílat na každý den, ale po pár dnech z toho sešlo.
Protože zastávám názor, že pokud se nic náročného do budoucna nechystá, tak vůbec není potřeba reiki posílat. Ono se mi stejně spouští samo i bez posílání předem.

Co teď dělám pravidelně, to jsou pravidelná(pokud neusnu) reiki ošetření celého těla dálkově přes medvídka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak u mě bylo určitě zaslání do situace k užitku. Požádala jsem své 2 kamarády tady z RW o zaslání reiki do školení, ze kterého jsem měla dost velké obavy. A protože s tím nemám žádnou zkušenost, nic jsem neočekávala.
Takže jediné co můžu, je porovnání školení bez reiki a s reiki energií:

Všechno probíhalo v klidu, bez nervozity školících i lektorů, jiná sestava lidí a lepší spolupráce mezi námi, pro mě větší sebevědomí a oproštění od nějakého falešného strachu se stále na něco ptát. Jedním slovem - pohodička. Tak ještě jednou děkuji .

A jenom pro zajímavost - ráno před školením jsem si vytáhla kartu ze 4 dohod - naučte se klást otázky - seberte odvahu a ptejte se tak dlouho, dokud se vám věci co nejvíce neujasní .....Tak tu kartu jsem si nechala po všechny dny toho školení. A patřičně jsem si jí vzala k srdci.


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund