Fórum - Zobrazit téma - Reconnection - léčba, praxe, zkušenosti. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection - léčba, praxe, zkušenosti.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection - léčba, praxe, zkušenosti.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 1:29 pm    Předmět: Reconnection - léčba, praxe, zkušenosti. Citovat

Vážení praktici,
chtěla bych vás požádat, jestli byste mohli vynechat obvyklé řečnění, co by, kdyby, ale jestli byste se mohli podělit o svoje praktické zkušenosti. Tedy použití, co se vám podařilo a nepodařilo, co se dělo a naopak nedělo. Podle mě je to mnohem cennější než fanatický obdiv. Když někdo píše jak šmahem léčí všechno od rakoviny po AIDS, zajímají mě víc skutečné výsledky než nabubřelá reklama.

Předem díky za všechny zvídavé včetně

šamanky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

tohodle jsem se bál šamanko Very Happy
a vidíš jak to zafungovalo - čeho se bojíš, to si přitáhneš

takže podle mě - je to předčasné, páč s tím začínáme
- je to mimo rámec tohoto webu o reiki, protože reconection není reiki a tak by si reconection spíš zasloužilo svoje vlastní debatní stránky na toto téma (tím neříkám, že na reikiwebíku nemůže být zmínka o reconnection, ale zakládat tu milion témat o reconection nemá smysl - pokud se nepletu, tak jsi právě založila již třetí téma o reconection)
- jak říká Eric, při reconection neléčíš nemoc, ale pacienta, to znamená, že jeden se uzdraví například z artritidy a druhý nemusí. O vyléčení rozhoduje sám pacient.
- bráníš se reklamě ohledně reconection, obviňuješ z toho druhé a přitom jsi sama založila další téma na reconection, což vede k jeho ještě větší reklamě.

Není to divné?

Odpovím sám - není. Protože šamanku začíná reconection také zajímat, jen potřebuje víc času a argumentů. Jenže tohle není o argumentech.

Ahoj naše milovaná šamanko (jako bych viděl ten tvůj lišáckej úsměv)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 7:23 am    Předmět: x Citovat

Milý Krabásku,
prosím nic mi nepodsouvej a nezačínej se tady vykrucovat. Bylo mi jasné, že jakmile se zeptám na konkrétní věci a ne všeobecné oslavné bláboly, tak narazím. Tohle vlákno, jestli sis nevšiml, bylo založeno právě proto aby se oddělilo řečnění od praxe.
Myslím, že už něco vím o alternativní medicíně a jejim fungování i o tom,
že o léčení rozhoduje spousta faktorů. Ale jestli o něčem cosi tvrdíš, tak si zkus trochu stát za svým názorem a já si počkám na tu praxi. Šířit tady propagaci, ať si lidi kupují knížky a šetří na kurzy je snadné, já jsem náročnější, chci praktické zkušenosti.

Howg

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

šamanko, já tě chápu, ale chovej se rozumně Wink .

Za prvé, co tu píšeme nejsou bláboly, to mě dost urážíš a ostatní taky. Píšeme první dojmy z knihy a poznatky ze začínající praxe, tedy žádný kecy.
Nikdo ničemu reklamu nedělá, proč by asi měl?
Jak chceš po mé tří týdenní praxi s reconection nějaké výsledky? To je jako chtít po čerstvě zasvěceném reikistovi aby ti dal seznam svých vyléčených pacientů.

Vím že jsi "celkem" normální člověk, měl jsem možnost tě osobně poznat a dojem byl lepší než jaký jsem z tebe měl takhle po netu, ale chovej se trošku normálněji.
Navrhl bych ti jednu věc - dej tomu čas a sleduj původní vlákno. Myslím, že tam budeme psát naše první poznatky a zkušenosti. Do tvýho vlákna na to ani nemá nikdo naládu.

Řeknu ti ještě jednu věc - to co děláš, neděláš dobře, protože tím otravuješ, zrazuješ lidi, kteří se sem pak bojí něco napsat a tak to píší jen druhým přes SZ. Takže zkus trochu zase zklidnit hormon a nech tomu volný půběh. OK?

Mimoto- dokud neabsolvuješ Ericův kurz, tak bys ani neměla používat název reconection (je to ochraná značka) v prezentaci své práce ani se tak uvádět či nabízet tyto služby. To jen tak na závěr.

ps.: vůbec se na tebe nezlobím, protože vím, že tě vyprovokoval Míla svojí poznámkou na tvojí adresu

zdravím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 1:39 pm    Předmět: x Citovat

Krabas: to mě podrž - tak nesmím ani vyslovit slovo,protože má ochrannou známku???!!! Nesmím sem dát vlákno, které se ti nelíbí a tudíž ani ostatním? Tak to je síla.
Přesto tady to vlákno nechám pro lidi, kteří budou mít někdy v budoucnu nějaké praktické zkušenosti. O tom to mělo být.

O ZKUŠENOSTI A PRAXI.

Na řečnění, ve kterém rozhodně vynikáš, je tu jiné vlákno. A nech ostatním laskavě právno na vlastní rozum a rozhodování.
Děkuji

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Mimoto- dokud neabsolvuješ Ericův kurz, tak bys ani neměla používat název reconection (je to ochraná značka) v prezentaci své práce ani se tak uvádět či nabízet tyto služby. To jen tak na závěr.


Tak tahle věta mě posadila na zadek Shocked . A jsme opět u kšeftu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

mamko teď nevím kde jsem to vzal, ale asi někde na netu a nebo mi to někdo řekl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

válím se tu smíchy, reconnection je evidentně opravdu hodně léčivá energie, když způsobuje takovéhle diskuse .... to se diskutující uzdravují .......

jenom jsem zvědavá, kdo se vyléčí dřív a přetrhne tenhle nekonečný vodopád
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Smarti, já se směji taky, páč se zrovna vidím, když objevím ´´novou´´ metodu, jak to prožívám a možná jsem pro okolí stejná. Teď si takto užívám s knihou Brandon Bays Cesta - Journey - je to i v němčině, vidím, že jsi z Vídně. Chtěla jsem tady popisovat, jak je to úžasné, hluboké a zároveň uchopitelné, ale vidím, že bych asi jen zářila a všem vysvětlovala, že zrovna teď je to pro mě to nejlepší. Ostatní by se ptali? Co jsi tím už otevřela? Otevřela a změnila jsem tím traumata, ale se jednomu nechce o sobě tak hluboko, že? Very Happy Very Happy Very Happy Zdraví Tě M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

se nesmíš tak bát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky, zkusím sdílet svoji malušenkou praxi. (možná podobné zkušenosti jako mamka)
Začnu kočkou, která je zvyklá, když se jí chce, přijít si ke mně pro reiki.
Přišla a zkoušela jsem znovunapojení. Neutekla!

Včera mi bylo divně, možná to horko. Přišla jsem domů, lehla si a možná 35 minut jsem na sebe působila. Ruce mi šly každá jinam, bylo to zvláštní a krásné, následně jsem usnula asi hodinu a půl. Po vzbuzení mi bylo špatně, vlastně hůř než před znovunapojením.

Večer jsem si dávala reiki a cítila tu laskavou a nádhernou energii.

Dnes, případně zítra zkuším znovu znovunapojení, jak se budu cítit.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Krabásku, všimla jsem si při rec., že i normálně teplé ruce mi doslova zledovatí. Stává se ti to taky? Při reiki je to přesně naopak. Můžu mít ruce jako dva rampouchy a sotva přiložím ruce, začnou se krásně zahřívat .
Čím si to vysvětluješ?

A ještě něco. Psal jsi o magnetizmu. Může to být to, že trojúhelník, který tvoří kosti od zápěstí až ke kloubům mezi ukazováčkem a prostředníčkem, se doslova "vcucne" do ruky? Je to docela zábavné...např.když přesunu ruce nad čakry, tak je to docela hukot .. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 7:32 am    Předmět: Citovat

Včera jsem sama na sobě zkoušela rekonektivní léčbu, ne přímo na sobě, ale prostřednictvím kresby svého těla. Zajímavé bylo, že když jsem si po skončení lehla, tak jsem měla pocit, že teprve probíhá léčba. Jakobych dala nějaké impulsy jako prostředník a pak bylo konáno, cítila jsem zvláštní energie v těle.
Uvědomila jsem si přitom takové aha!, ale to se asi týká jakéhokoliv léčení. Co když by místo vnímání energií, krásných pocitů, nebo zlepšení došlo k opravdovému uzdravení? Vzhledem ke své krátké praxi s tímto nemám zatím zkušenosti. Je mi jasné, že mnohem cennější může být ve většině případů cesta za zdravím, která je postupná, aby si člověk stačil uvědomit a zažít nové postoje. Ale i tak, či tak, jak se cítí takový léčitel, který vidí skutečné výsledky? Je mi jasné, že toto je služba, ale není pak více lidí, co by si přáli léčení, než prostoru pro vlastní život? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

[quote="mamka"] všimla jsem si při rec., že i normálně teplé ruce mi doslova zledovatí.

Ahojky, mě nejdřív ruce hřejou, tam, kde je problém a pak, když už je čas je přesunout jinam, tak začnou mrznout...
Taky jsem samouk po přečtení knihy, tak zkoumám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund