Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Renato tvá odpově´d mne trochu mrzí,
proč mám z ní pocit, jako bych tě naštval, že jsem se zeptal. Už jen ten tvůj úvod, tos mohla klidně vypustit, ty kecy o právu na názor. Nejsme děti v tvé školce, abys nás musela takhle blbě kárat.

No jo učitelka, nezapřeš se Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Wink Džarmi, dík, ale mě fakt nevadi, jestli mi Krábek nebude věřit a nebo že něco považuje za nekvalitní..Je to možné, když k něčemu máme nějaký odstup, no tak si nedovedeme to něco užít nebo nám to nefunguje (Já si taky neumím pokecat tváří v tvář se svým duchovními průvodci nebo s anděli, jde to jen pocitově. No, tak těm, kteří říkají že to je jejich normální činnost to věřím, nicméně to beru s rezervou a kdyby mi někdo říkal "ti tvoji průvodci mi říkají to a to" tak odpovím:"oni toho vědí mooc, já si s nima popovídám sama a vklidu.pomocí meditace nebo karet". Nu, zbytečně zdlouhavé, komplikované, ale holt se musejí smířit s natvrdlou paničkou. Třeba kvůli tomu omezení čekají, až změním názor, pak se ukaží Wink ).
A taky záleží na tom co je tvým záměrem. Já se přiznám, že ne průběh ale efekt. Když mě čeká náročný den, tak mi jde o to jej zvládnout v co největší možné pohodě nebo síle. Pak využiju toho posílit si ten den Reiki...Ne aby mi něco řešila, jen aby mi helfla...Ale taky počítám s tím, že sice můžu vydržet, ale pokud to budu chtít takhle dělat furt, tak moje tělo řekne "Dám si pohov, vážení, to jsem tak zvědavo na ty vaše kejkle...".
Když mě čeká supl na celý den a 20 dětí chce program, no tak si taky pošlu troochu energie, aby mi třeba pusa neupadla a nebo aby se mi neztratil úsměv....Ony děti jsou totiž dooost dobrý barometr množství energie učitelky. Má-li ji málo, otravujou. Má-li jí dost, kupodivu spolupracují. No, nejsem ten co rád v tomhle riskuje a proč si navzájem kazit náladu.
Když někde jsem a cítím že na mne něco leze - to znáš, najednou tě přejede zimnice,padne únava, nebo přepadne nepříjemný pocit,pročbych se otlapkávala a budu za tydýta, když mi stačí záměr a řídit si to mentálně...Co je na tom nepoctivého, odfláknutého? Když manžel chce nahřát záda, tak tlapkuju, je jasné že nad dotyk není....Takže pokud je něco co mi rychle zlepší stav a není to naúkor nikoho a ničeho, no tak si omezení nekladu. Za to, že mi to funguje, za to fáááákt nemůžu Embarassed A taky jsem koukala, když se mi (ale jen asi 2x) stalo že jsem dělala zprostředkovatele Reiki aniž bych to věděla...Teda byla jsem požádána, přislíbila jsem a něco se schrulo že jsem nemohla. Možná moje vyšší Já mě zastoupilo a zařídilo, když vidělo, že to není lajdáctví, co já vím? Ale pak jsem si přečetla někde od Lübecka že se to tak děje, ale že se to nemá zneužívat....Tak asi se mu to taky stalo....No poděkovala jsem a styděla jsem se , tedy to mé vědomé Já se stydělo...ale když byl ten dotyčný spokojený a popisoval jak ty energie cítil, no tak se asi naše vyšší Já domluvila a zařídila....Nebo to bylo jinak, co já vím? Ale vím že to fungovalo....Časem jsem zjistila, že toho spousta jde mimo mně a že čím míň do toho kafrám a řídím to, tím je výsledek lepší....Ale tak to funguje u mně....Třeba Krábek to má jinačí Rolling Eyes ...Tož proto jsem napsala že se to týká mně.

Krábek je sice trochu divoká krev, tak si může myslet že se tu čílím, nenene, nečílím...Jsem v pohodě, a jak to myslím a cítím, tak to píšu. S klidným tónem a pochopením, ale on je citlivej, tak to vycítí Wink Žejo? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

a ejhle, než jsem naťukala, on se zasek klepejtkem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Krabe, nic ve zlým...ale všechno co v tobě vyvolává nepříjemný pocity to je rezonance.....Proč máš dojem že tě chci kárat, to je tvůj dojem a ne můj....Stejně tak že jsi mě naštval.....A proč si to myslíš? na jakým základě? To je to samý když ty vytočíš jiný lidi, oni ti napíšou že jsi naštvanej a takovej a makovej a ty jim napíšeš že to je jen jejich vnímání, že ty to píšeš s láskou..Proč bych tedy taky nemohla napsat něco, co se ti nelíbí nebo s čím nesouhlasíš v klidu a s láskou? Rolling Eyes To se s láskou a v klidu říkají jen pozitivní věci? Wink Very Happy
Schovej klepeta, cvakáš s nima zbytečně..... Wink

Přátelská rada - a není to schazování tvé osobnosti, který si fakt vážím...Sám se zeptej, proč jsi došel k tomu názoru o naštvání.....zapátrej. To není souvislost se mnou, ale s někým jiným, někdy jinde v jiné situaci....Doporučuju, makala jsem na tom před pár dněma...a je to zajímavej sebezpyt, najít odpověĎ ale pravdivou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

mě spíš připadá že jsi alergická na jakoukoliv mojí odpověď.

Tentokrát jsi přestřelila, zkus si znovu přečíst můj příspěvek a tu tvojí odpověď. Ty sarkasmy na mou adresu tam nevidíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

ne, nevidím. Proč to jsou sarkazmy? Máš snad pocit že tě schazuju?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

schazuješ neschazuješ,
to je tak nějak jedno, spíš je to zbytečný, když řešíme nějaké téma. Nejde přeci o to, kdo je na jaké úrovni, jestli je třeba se mu klanět ale o to, že se chci s tebou pobavit o tom, jestli ty takhle pracuješ či jsi jen napsala nějaký svůj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

no jo, Krabe, ale já tam v tý mý odpovědi nic jinýho než svoje poznatky nenapsala, žádný domněnky, žádný smyšlenky...

A zapomněla jsem napsat něco k prožitku. Když si posílám energii na dálku, nebo se na ni nalaďuju- kdo ví jak to funguje - tak ji cítím. V těle. Dost intenzivně. Na psychice taky, zklidněním. Fakt , to si srandu nedělám. Otlapkávání je fajn, ale vnímám to stejně jako připráci na dálku-Tedy na sobě. U druhého nevím jak to cítí nebo prožívá. Manžel většinou okamžitě usne jako špalek. Ať působím rukama nebo dálkově Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:47 am    Předmět: Citovat

Poslední dobou bloumám,jak je to s reconnection a souhlasem k léčení.V knížce,jestli jsem to dobře pochopila,je řečeno,že není nutný,ať si dušička rozhodne sama.
Co si o tom myslíte vy?


Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:50 am    Předmět: Citovat

Krabasi, rád přijímám nabídku na pokračování. S odstupem pár dní cítím pokles vnitřního napětí. Je to uklidňující pocit.
Jo, v pátek mi kolega přinesl knihu "Moc přítomného okamžiku". Vůbec jsem ji po něm nechtěl. Jenom jsme párkrát prohodili pár slov o "nemateriálních" věcech. Teď, když si po výkendu čtu nové přízpěvky, tak jsem si vzpoměl na Rendy. Zajímavá shoda, že?
Mějte se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Rendyy:

"Zjistila jsem, že Taisha Tauma popisuje "svoji" energii Boží pečeti téměř stejně, jako Pearle popisuje reconnection."

"Hledala jsem na netu více informací o Boží pečeti od Taishy... Když se porovnají informace kolem a kolem, je to něco jiného, než reconnection? Případně v čem?"

Také jsem si toho všiml. Nevím, jestli to bude někoho zajímat, ale ptali jsme se na to a přišla v podstatě tato odpověď : "Reconnection je syrová pravda, Boží pečeť je ta samá energie, s tím rozdílem, že je prostoupena Bezpodmínečnou Láskou."

Američané z toho udělali obrovský humbuk a kvetoucí podnik, podobně jako s metodou SRT. Na internetu už dnes inzerují i Rekonektivní jógu, Reconnection pro děti. Z pana Pearla se rázem stala mediální hvězda - televize, rozhlas, noviny, univerzity...

Taisha Tauma přitom již několik let tiše a neokázale nabízí něco, co v sobě nese ještě daleko větší hloubku, ale téměř nikdo o ní neví. A i kdyby na to snad chtěla upozornit, byla by nejspíš překřičena vším tím cirkusem okolo Reconnection. Lidé dnes ještě nejsou připraveni přijmout energie Boží pečeti v masovém měřítku. Reconnection je její předstupeň, něco, co v současnosti dokáže přijmout daleko větší množství lidí. Zvlášť, když je to podpořeno takovou mediální masáží.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Američané z toho udělali obrovský humbuk a kvetoucí podnik, podobně jako s metodou SRT. Na internetu už dnes inzerují i Rekonektivní jógu, Reconnection pro děti. Z pana Pearla se rázem stala mediální hvězda - televize, rozhlas, noviny, univerzity...

Taisha Tauma přitom již několik let tiše a neokázale nabízí něco, co v sobě nese ještě daleko větší hloubku, ale téměř nikdo o ní neví. A i kdyby na to snad chtěla upozornit, byla by nejspíš překřičena vším tím cirkusem okolo Reconnection. Lidé dnes ještě nejsou připraveni přijmout energie Boží pečeti v masovém měřítku. Reconnection je její předstupeň, něco, co v současnosti dokáže přijmout daleko větší množství lidí. Zvlášť, když je to podpořeno takovou mediální masáží.

Mirek


"BINGO"
konecne nekdo formuloval to co v souvislosti s Reconnection citim a jak to vnimam....
Po precteni knihy energii pouzivam (uspesne) a pokud bych praci s ni chtel rozvijet, nelibi se mi ten Pearluv copyright.....je tam prilis citit ten bussiness.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Hyter napsal:
Citace:
Američané z toho udělali obrovský humbuk a kvetoucí podnik, podobně jako s metodou SRT. Na internetu už dnes inzerují i Rekonektivní jógu, Reconnection pro děti. Z pana Pearla se rázem stala mediální hvězda - televize, rozhlas, noviny, univerzity...

Taisha Tauma přitom již několik let tiše a neokázale nabízí něco, co v sobě nese ještě daleko větší hloubku, ale téměř nikdo o ní neví. A i kdyby na to snad chtěla upozornit, byla by nejspíš překřičena vším tím cirkusem okolo Reconnection. Lidé dnes ještě nejsou připraveni přijmout energie Boží pečeti v masovém měřítku. Reconnection je její předstupeň, něco, co v současnosti dokáže přijmout daleko větší množství lidí. Zvlášť, když je to podpořeno takovou mediální masáží.

Mirek


"BINGO"
konecne nekdo formuloval to co v souvislosti s Reconnection citim a jak to vnimam....
Po precteni knihy energii pouzivam (uspesne) a pokud bych praci s ni chtel rozvijet, nelibi se mi ten Pearluv copyright.....je tam prilis citit ten bussiness.


Zdravím,
myslíte tuto Taishu?: http://mujweb.cz/zdravi/barareiki/

Jinak co se týká peněz a mých dojmů z Reconnective faculty, nezbývá než souhlasit. Ale kdopak a kolikpak lidí by se k Rec. dostalo nebýt takové masové marketingové kampaněSmile

Pěkný večer.

V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:47 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ale kdopak a kolikpak lidí by se k Rec. dostalo nebýt takové masové marketingové kampaněSmile


Ale kolik by jich bylo kdyby se z toho neudelal takovy bussiness Very Happy


Citace:
Jinak co se týká peněz a mých dojmů z Reconnective faculty, nezbývá než souhlasit.


Bez komentare Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mandarinka
Nováček
Nováček


Registrace: 11.11. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

Krásný den přeji všem
Před pár dny jsem dočetla knihu Erica Pearla. Nejsem moc vášnivý čtenář, ale knihu jsem přečetla za den. K mému úžasu jsem zjistila že mám propocené tričko, ruce jako bych strčila do tepého šampusu a na nohách snad tisíce jehliček. Kniha ve mě vzbudila opravdu silný dojem.
Nemám žádné zkušenosti nic podobného nepraktikuji. Chtěla jsem si udělat reiki kurz asi tak před půl rokem jsem poslala žádost ale nepřišla mi žádná odpověď. Trochu mě to zklamalo, ale řekla jsem si žádná odpověď je taky odpověď třeba to není má cesta.
A najednou se mi do ruky dostala souhrou okolností tato kniha která ve mě uvolnila spoustu vzpomíek. Jednou z nich byla vzpomínka na dobu asi před 10ti lety kdy jsem měla zlomenou kostrč. Ležela jsem si pěkně v klídku na břiše když najednou jsem měla pocit že mi někdo tou zlomeninou protahuje vlas Shocked ohlédnu se a nade mnou stojí sestra a drží mi ruku přesně nad místem zlomeniny. Zeptala jsem se jí co dělá a ona že neví že jí to prostě napadlo Laughing
Díky za váš webík kde jsem se ujistila že tou energií co cítím nemohu nikomu ublížit.
Jen jsem zvědavá kam mě cesta dál povede zatím jsem příliš zmatená. Připomíná mi to výrok z knížky "Klient většinou pozná kdy je terapie u konce" a já si říkám no aspoň někdo. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Další
Strana 25 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund