Fórum - Zobrazit téma - Modřiny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Modřiny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Modřiny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:55 am    Předmět: Modřiny Citovat

Máte někdo zkušenost s tím, co může způsobovat modřiny už při zvětšeném tlaku na části těla? Při nárazu vznikají pořádná "jelita".
Jaké prostředky či postupy doporučujete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 11:44 am    Předmět: Re: Modřiny Citovat

mamka napsal:

Jaké prostředky či postupy doporučujete?


myslíš na dělání modřin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Zetíku, ty lišáku Smile))))))).
Jasněže - jak léčit. Zase něco jiného myslím a něco jiného píšu....ach jo.

Předpokládám, že důležité je vyšetření krve?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:34 am    Předmět: Citovat

Odhadovat příčiny si netroufnu, ale prostředek k léčení poradím: zábaly z listů černého bezu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Smaragd
Nováček
Nováček


Registrace: 14.4. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 2:14 am    Předmět: Citovat

Příčinou vzniku modřin bývá velmi často nedostatek vitaminů P a C, ev. křemíku. Nedostatek vitaminu P vede k lámavosti cév -kapilár. Následkem jsou snadné modřiny, krevní podlitiny a "červené žilky". Nejdůležitější složky vitaminu P je rutin a citrin. Nejvíc citrinu je v citrusových plodech -především v grapfruitech- a to v jejich vnitřní pěnovité bílé hmotě na slupkách plodů. Hodně vitaminu P mají šípky, černý rybíz, hrozny, nať petržele, lusky, papriky. Nejvíc rutinu má pohanka. Když při lehkém stlačení nebo udeření vznikají modřiny, pomáhá doplnění vitaminů P a C.

O kovech, prvcích a vitamínech v lidském těle, o jejich formách a působeních, napsal velmi dobrou knížku p.Janča - Co nám chybí. Mnohé rady jsem osobně vyzkoušela, včetně výše popsané "léčby" snadného vzniku modřin.

Helen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Díky. Vaše rady předám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Mamko, děkuju za ten dotaz, já totiž taky poslední dobou vypadám, jako by mě doma pravidelně mlátili a přitom třeba jen nesu tašku... Děs. vyzkouším uvedené postupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

Smaragd napsal:
Příčinou vzniku modřin bývá velmi často nedostatek vitaminů P a C, ev. křemíku....

To, že v těle chybí některé prvky, není příčinou modřin nebo jiných zdravotních potíží, jen průvodním znakem. Pro mnoho lidí se odkazem na chybějící prvky dá najít správné alibi.... Stačí se nacpat příslušnými prvky a jinak jsme dokonalí...! Jenže, tak to není.
Modřiny jsou svědectvím, které nám zůstává "pod kůží" - svědectvím, že se necháme životem postrkovat, namísto abychom ho vzali pevně do svých rukou. Hodně se spojuje s vnitřním postojem "oběti". Aby se nám lépe trpělo, tělo vyplaví ty prvky, které pomáhají zpevňovat to, co jsme (třeba křemík).... abychom si to hezky užili, když to tak chceme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem četla, že snadno tvořené modřiny jsou způsobeny týráním v min. životě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Damao,určitě máš pravdu.Vzpomínám si,že se mi modřiny dělaly před lety v jednom období hrozně.Zatímco ostatní se nad nimi pozastavovali,já ani nevěděla,kde jsem k nim přišla.Jestli se mi tenkrát chtělo trpět,už nevím Smile ale situaci jsem měla tehdy za bezvýchodnou,případné východisko bylo pomalé a plné dalších problémů.Jinak se mi modřiny téměř nedělají a netrpěla jsem na ně ani předtím - jen v té době jsem byla jak mozaika Smile [/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 8:17 am    Předmět: Modřiny - finále regrese Citovat

Ahoj všichni,
nevím, zda toto téma ještě platí, nebo ho máte už ukončeno, ale dobrý poznatek se hodí vždy.
V rámci regresení mám takový poznatek, že regrese se loupe jako cibulka. To znamená, že pokud byl v min.životě nejaký úraz, no a to většinou byl, čistíme ho od nějvětších poruch po ty nejméně životu nebezpečné. Když vemete, že pro uvolnění energií potřebujete plně vytáčenou regresi, tak většina lidí s ní nemá trpělivost,to už není o terapeutovi, ale o člověku samém, jelikož kolem 1 tématu je práce jak na kostele. Hi. Je ale jasné, že jsou v něm zakódovány vzkazy speciálně pro majitele, tak i takovou finální maličkost, jako jsou modřiny je dobře udělat. Hodně se lidem dělají i šrámy, škrábnutí, které nechtějí odejít ani s nejlepší mastičkou, ale po několika vytočeních zmizí jako mávnutím kouzelným proutkem.
Jistě, možná namítnete, ale my neregresíme, ano. Děje ve Vás probíhají stejně, kdo neregresí, děje si odžívá naživo ať už s menším či větším pochopením a uchopením, potlačením nebo proreikováním se skrze něj.
Takže modřiny bych dotočila do kruhu slovně, většinou stačí popiska.
Pa. S láskou Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund