Fórum - Zobrazit téma - Problémy s krčními mandlemi - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Problémy s krčními mandlemi
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Problémy s krčními mandlemi
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

kdyby ses dostala ke skriptům lékařské fakulty, tak tam jedny takový existujou , tedˇtedy nemůžu sloužit, mám je v práci...
Jinak, Damao, souhlas, pana Hrabicu a i Luis Hay beru orientačně, hlavně ze začátku, abych věděla kde hledat v psychice. Ty afirmace nepoužívám, nějak na ně nejsem... ALe když mě třeba bolel zub, tak jsem si našla že nemůžu něco skousnout:))))))Jj. Hodně napoví i lidová rčení: Nemůže to strávit, leží mu to v žaludku, vykašle se na to, může se z toho po...., mnou výše uvedeno nemůže něco skousnout, mát toho plnou hlavu,....
Spíš se orientuju podle kineziologie podle barometru chování (to je taková mapa pocitů) a podle barometru chování na těle, což byl takovej šikovnej minikurzík v kinezce. Taky informace týkající se projevů nerovnováhy v meridiánech,to je knížka Kineziologie - Energetický systém těla a mysli od S.Levy. A samozřejmě praxe.
Takže určitě bych nemít tyhle infošky hledala ještě lepší prameny. Ono je vždycky dobré přečíst si tak dva tři další prameny a porovnat...Neopírat se jen o jeden...Ale pro toho, kdo s tím nehodlá pracovat jako terapeut tak postačí myslím nejlíp ta Luis Hay, ne kvůli afirmacím ale aby věděl s čím hledat souvislosti. když pak zapojí vzpomínky a použije reiki nebo jinou formu práce, aby nějakým způsobem rozpustil emocionální blok usazený v buněčné paměti, dokáže sám hodně moc. Podívej se jen na ty úžasné výsledky popsané výše, kde stačilo si jen uvědomit kde je zakopaný pes a vědomě vytvořit nový postup, najít řešení...Ne vždcky to jdetak snadno a rychle ale tady je vidět že to funguje... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Eviku, ta bolest v krku je v tomto případě na 95% způsobena Tvým pocitem viny, ne tím, co jsi řekla.


Ano. Protože nezávisle na tom, co mi řekla instruktorka, že můj pocit je ,, víc si nezasloužím ", mi řekla o pár hodin později i léčitelka, že ,,vezeš kolečko těžkých kamenů a místo abys je odhazovala, tak si ještě další nakládáš".

Pocit viny ten den kulminoval. Ale nechápu, jak to obě dvě poznaly. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 11:21 pm    Předmět: Citovat

Tak to by si ty kameny měla vrátit tam, kde jsi je sebrala, protože tam můžou chybět - na tom místě, nebo těm lidem, kterým patří.... Very Happy Very Happy Very Happy
To ovšem myslím zcela vážně. Představ si, že je jeden po druhém vracíš upátky, kde jsi je vzala. Jde to. Můžeš si pomoci třetím symbolem a také Zonarem, pokud s ním pracuješ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund