Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Václave,
napadá mne jedna věc v souvislosti s Rec. a zapojováním dalšího vlákna DNA. Erick Pearl pracuje s Rec. už několik let. Napadlo ho nechat si udělat rozbor DNA? Myslím, že v americe a ještě pro lékaře by to neměl být problém. A měl by jednoznačný důkaz pro pochybující lidičky.
Nejsem odborník, ale tři vlákna DNA by snad rozbor odhalil...

Jinak na Astrolabu A.Baudyše ml. je taky dost rozsáhlá a zajímavá diskuze na téma Rec.


Ano Eric, prý, dělal mnoho lékařských výzkumů. Také o nich hovoří. O dalších vláknech DNA hovoří jako o nehmotných - tj. elektromagnetických vláknech a spojuje to s lékařskými výzkumy, které se touto novou hypotézou zabývají. Pro současné technologie měření jsou ale pravděpodobně nedosažitelná, takže klasický rozbor DNA by se asi nechytal. Sad Sám jsem neměl čas se tímto ještě zabývat, ale určitě na to dojde - minimálně si prostuduji příslušné výzkumy a literaturu. Very Happy

Díky za typ na Astrolab. Když jsem byl před dvěma lety u A.B. hovořil o silných energiích o kterých nic nevěděl, to jsem ještě o Rec. ani netušil Very Happy.

Zdravím V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 2:40 pm    Předmět: pro Punka a ostatní. Citovat

punkt napsal:

Pokud jde o duchovnost, není Reconnection duchovní už ve své podstatě?
Není Reiki stejná "zkratka", ke které jsme ale zároveň taky museli dojít a do té doby ujít kus cesty?


Ano Rec. jde daleko příměji k podstatě/bytí a to je pro mnoho lidí v dnešním světě technologických zázraků a logického myšlení těžko pochopitelné. Very Happy Spojuje nás se sebou samými, a s celým Vesmírem-Přírodou-Bohem (co si vyberete). Je to svým způsobem výzva a je na nás jak se rozhodneme.

Mějte se fajn, V. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

já Vám nevím, už jsem se v tom dokonale ztratila, asi to budu muset zažít na vlastní husí kůži, tohle je na mě už moc teorie
chtělo by to nějakou nejlépe víkednovou předváděčku Wink
(tím nemyslím terapii/zasvěcení za xx tisíc ale řekněme třeba setkání zvědavců a nechápavců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 3:35 pm    Předmět: Re: pro Dzarmi Citovat

Václav napsal
Citace:

....... při práci na sobě je lépe logické myšlení nepřeceňovat. Ve chvíli, kdy přemýšlíme, bráníme přístupu informací s vyššími frekvencemi (to je ale hóóódně technický slovní obrat:D ). Je to spíše psychologie ... opak logiky ... je to život. Proto řadím meditaci, vědomí a přímou zkušenost na přednější příčky v tomto. Ale každopádně selský rozum, jako vždy, je na místě při zpětné analýze.Very Happy Těžko tato slova zobecňovat...


Takže si tím škodíme, když věci hodnotíme, posuzujeme, zkoumáme, a snažíme se práci ať s reiki nebo s reconnection logicky vysvětlit, pochopit.
Naše předsudky a neustálé přemýšlení o tom, jak to pracuje, brzdí energii v tom, aby pracovala v náš prospěch?

Tak tedy to, co Walter Lubeck v jedné ze svých knih píše: "Nahraď pojmy "d o b r ý" a "š p a t n ý" raději pojmy "pro mě momentálně smysluplný" a "momentálně nedokážu rozpoznat, jaký to pro mě má asi smysl", když o něčem hovoříš nebo přeýšlíš"
bude mít tenhle důvod.

A už zase analyzuji.

Takže ty ses od toho analyzování, posuzování už oprostil, Václave?
Jak dlouho ti to trvalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
já Vám nevím, už jsem se v tom dokonale ztratila, asi to budu muset zažít na vlastní husí kůži, tohle je na mě už moc teorie
chtělo by to nějakou nejlépe víkednovou předváděčku Wink
(tím nemyslím terapii/zasvěcení za xx tisíc ale řekněme třeba setkání zvědavců a nechápavců)


Jasně, diskuse-povídání-předváděčky budou. Snad se nám to podaří zorganizovat Very Happy

Už se těším, V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 4:34 pm    Předmět: Re: pro Dzarmi Citovat

Wendys napsal:


Takže si tím škodíme, když věci hodnotíme, posuzujeme, zkoumáme, a snažíme se práci ať s reiki nebo s reconnection logicky vysvětlit, pochopit.
Naše předsudky a neustálé přemýšlení o tom, jak to pracuje, brzdí energii v tom, aby pracovala v náš prospěch?


Neškodíme, v začátcích je to nezbytné, motivující a prospěšné. Jsme zvyklí to tak dělat, tak to do nás vtloukala společnost od malička. Ale v určité chvíli se od toho oprostíme a prostě vědomě jsme. Pak máte dostupné daleko jemější vibrace a to platí vždy, pro Jógu, ReiKi, LuJong, Reconnection... prostě vždy.

Wendys napsal:

Tak tedy to, co Walter Lubeck v jedné ze svých knih píše: "Nahraď pojmy "d o b r ý" a "š p a t n ý" raději pojmy "pro mě momentálně smysluplný" a "momentálně nedokážu rozpoznat, jaký to pro mě má asi smysl", když o něčem hovoříš nebo přeýšlíš"
bude mít tenhle důvod.

To je pořád hodnocení... Tibeťané mají krásnou meditaci, kde zaujímate myšlenkový (pořád ještě) stav větru, který vane stejně na všechna místa, ta dobrá i špatná bez toho aniž by je posuzoval a hodnotil. Je to podobné. Waltr je dobrý, je to taková základní školka pro ReiKi. Takovéto věci se moc dobře nedají napsat do knih a každý mistr by to popsal jinak (po svém). Je nutné je praktikovat a žít i v běžném životě. A k tomu žádná kniha ani učení nepomůže, bez praxe není mistra Very Happy

Wendys napsal:

Takže ty ses od toho analyzování, posuzování už oprostil, Václave?
Jak dlouho ti to trvalo?

"Nobody is perfect" Very Happy Spíš více než méně jsem se oprostil. Občas ještě analyzuji (je-li to potřeba). Ale spíše nehodnotím. Trvalo mi to vědomě asi 15 let. Už teďka tohle psaní mi nedělá moc dobře, protože musím více dolů... Myslet na to kde a jak napsat jakého smajlíka Very Happy Spíše medituji a pracuji, zjemňuji si vibrace a nehodnotím jestli to dělá ReiKi nebo Rec., ta informace mi přijde, když jí potřebuji (třeba pro tuhle diskusi Very Happy ).

Mějte se krásně, V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 5:32 pm    Předmět: Re: pro Dzarmi Citovat

Vaclav napsal:

Už teďka tohle psaní mi nedělá moc dobře, protože musím více dolů...


tomu moc dobře rozumím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 6:41 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
já Vám nevím, už jsem se v tom dokonale ztratila, asi to budu muset zažít na vlastní husí kůži, tohle je na mě už moc teorie
chtělo by to nějakou nejlépe víkednovou předváděčku Wink
(tím nemyslím terapii/zasvěcení za xx tisíc ale řekněme třeba setkání zvědavců a nechápavců)


Ano, ano, s tím souhlasím. Nějaké setkání reconnection by bylo fajn, zajímalo by mě, jak ostatní s rec. pracují, jak u nich vypadá taková terapie... Zatím jsme dvě, ještě někdo další... ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 9:55 am    Předmět: Reconnection Citovat

Rendyy napsala:
Ano, ano, s tím souhlasím. Nějaké setkání reconnection by bylo fajn, zajímalo by mě, jak ostatní s rec. pracují, jak u nich vypadá taková terapie... Zatím jsme dvě, ještě někdo další... ? Smile[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------------


Také se připojuji k setkání ,ještě bych ráda věděla zda se Rec používá jen na ošetření lidí,zvířat,rostlin?s reki mohu posílat ener.do situací,vyčisti prostor.....jak se dá použít REC.?
Ahojky a hezké dny Morava Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

jeste chci upresnit svuj vyrok, aby nebyl spatne pochopen Embarassed :

rada zaplatim za setkani na tema Rec. ale predstavuju si to jako setkani, pokec a ukazku (proste neco jako ochutnavka, aby si clovek mohl udelat vlastni nazor na zaklade prozite skutecnosti), ne jako klasicky kurz se zasvecenim nebo jako osetreni za 1200/hodinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Ahojte všichni,
o Rec. jsem se dověděla teprve tady, takže by mne celkem zajímalo o co vlastně jde. A jak jinak, než praktickou ukázkou, je to to ono Wink Ostatně i s ReiKi jsem začala teprve po "ochutnávce".
A debata, která se tady vede, ve mě vzbudila obrovskou zvědavost. Shocked
Velice ráda bych se tedy přidala k setkání, pokecu, ukázce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
jeste chci upresnit svuj vyrok, aby nebyl spatne pochopen Embarassed :

rada zaplatim za setkani na tema Rec. ale predstavuju si to jako setkani, pokec a ukazku (proste neco jako ochutnavka, aby si clovek mohl udelat vlastni nazor na zaklade prozite skutecnosti), ne jako klasicky kurz se zasvecenim nebo jako osetreni za 1200/hodinu


K těm setkáním:
první myšlenky jsou zatím takové, že by se nás sešlo více praktiků Rec. pronajala se nějaká místnost a za symbolické vstupné (já nevím, třeba stovku), prostě aby se ta místnost zaplatila, nebo možná i zadarmo, to ještě uvidíme, se bude ukazovat, povídat, odpovídat na dotazy atp.

Sledujte kdyžtak stránky www.the-reconnection.cz určitě to tam včas vyvěsím. Pro jistotu to napíši i dostatečně dopředu do této diskuse. Odhadem bych to viděl někdy na polovinu září.

Cena za ošetření Rec. 1.200,- (třeba u mě), někde i více je pouze za soukromé ošetření (cca. hodinový čas) - třeba Ericovi asistenti si účtují 3.000,-Kč. Co se týká peněz, tak s tím nemám problém. Když dělám s Reiki, chci tři stovky a trvá to 15 min., maximálně. Když dělám Spinal Touch tak ten stojí 480,- za půl hodiny a s účinky Reconnection se to nedá srovnat.

Prostě když chce někdo pracovat na sobě a udělat si Reconnection, tak si třeba nezajde třikrát do kina a něco VÍC si věnuje. Laughing Je to vždy otázka volby a priorit. Není to otázka kupčení s energiemi, jak jsem četl na diskusi v Astrolabu. Moje zkušenost ukazuje, že je spoustu lidí, kteří když dostanou něco zadarmo, stejně to nepřijmou nebo to nepřijmou v tak silné míře, jako, když se za to vyrovnají. Naopak jsou lidi, kterým jen aktivuji ruce (i když to není potřeba - je to takové divadýlko) a ukážu jim, jak na to a oni jsou schopni to používat pro sebe i svou rodinu a "běhá" jim to krásně. Stejně tak by lidem mělo stačit v danou chvíli jedno ošetření Rec. Když jsem dělal ze začátku, myslel jsem si, že to bude fajn příjdou jednou a dobrý, ale teď s odstupem času vidím, že u mnoha lidí, kteří přemýšlejí hodně logicky a materiálně, že oni sami potřebují dvě i tři ošetření a při každém dalším než prvním ošetření se intenzita energie velmi zesiluje a i oni sami popisují daleko intenzivnější prožitky. Prostě to potřebují takto, nejsou schopni to v plné míře přijmout napoprvé. Sad

Lidi utrácejí mraky peněz za léky a za terapie, které jim stejně nepomáhají a oni trpí, tak proč se opravdu neléčit (alespoň taková je zkušenost z mé vlastní léčitelské praxe - mám spoustu lidí, kteří vyhazovali mraky peněz za lázně, terapie atp. a dva roky trpěli bolestmi, pak stačilo pár ošetření (to je jedno jakých) a bolesti ustoupili - třeba po měsíci, dvou a už se od té doby nevrátili, a hlavně oni jsou šťastnější. To nejsou náhody.). Na druhou stranu, co my víme, co je léčení?! Rozhodně si nemyslím, že je to zbavení se pocitu bolesti. Co mi víme, jak opravdu léčí Rec.? V jakém smyslu je to OPRAVDOVÉ LÉČENÍ. Mohli bychom to desítky let studovat a byli bychom tam kde jsme. Je přeci lepší s tím pracovat a využít to pro svůj osobní vývoj a vývoj lidstva, abychom si za pár let mohli říct, hele jsem o dost menší "prevít", než jsem byl předtím. Laughing A byli s vědomím někde jinde, než jsme teď. Abychom přinášeli světlo na tuto Zemi. A to nemusí být nutně jen s Rec., nemusíte vlastně dělat vůbec cíleně s energiemi a může se to dít.

Snad jsem to vše uvedl na pravou míru. Rád zodpovím dotazy a připomínky.

Mějte krásný týden,

Václav. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Hm, 1200 Kč za hodinu léčení s reconnection... Asi jsem ještě nedozrála natolik, abych dokázala ocenit takové ocenění. I na to setkávání mě přešla chuť. Možná tak s někým, kdo není na tak odborné úrovni a převládá něco jako srdce, tohle už moc smrdí byznysem. Tedy aspoň mě... Něco jiného je zaplatit 1200,- u holiče, když si to někdo může a chce dovolit a něco jiného je to chtít po lidech, kteří jsou možná nemocní a možná tolik peněz ani nemají. A třeba nemají ani na to, aby chodili do kina a nemají si co odříct...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Rendy já ti rozumím.
My se určitě setkáme, viď? A povídat si můžeme nejen o reconnection.

Jinak tvá intuice funguje dobře Wink

pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Vaclave,

predem dekuji za Tvou obsahlou odpoved.

Kdyz pises o prakticich Rec., pocitas mezi ne take ty, kteri si precetli knizku, vzbudila v nich zvedavost a chteli by se s Rec. setkat bliz anebo je vstupenkou zasveceni/praktikovani Rec.?

Vis, ja se nechci levne nakazit Rec., ani nesmlouvam nizsi cenu, ale na Rec. jsem narazila a zaujala me tak, ze bych rada pricichla, kdyby byla prilezitost. Nic vic, nic min. Kdyz prilezitost nebude, nic se nedeje, protoze ted jedu v jinem vlaku a pokud se mam k Rec. dostat, tak se to stane. Duvodem neni, ze bych se neceho zalekla, jak tu zde bylo psano, ale to, ze nechci tristit sily a nechat se zasvecovat do vseho, co kolem me preletne, i kdyby to bylo sebeduhovejsi.

A jeste: neber to jako utok, ale myslim, ze neni ferovy srovnavat Tvou cenu s cenou Ericovych asistentu. Maji jine naklady a nabizeji sve sluzby lidem s jinou kupni silou.

(s)mej se krasne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Další
Strana 16 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund