Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Krabasi, myslím, že zpočátku to určitě smysl má. Už pro ten pocit jistoty, že je vše vpořádku. I když....můžeme to vůbec vyřešit?

Je otázkou, jestli spojení matka a dítě je skutečně až do 12 let a jestli spojení s energií vesmíru musí nutně způsobit oddělení dítěte od matky?
Ano, tady je namístě NEVÍM Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

Když si čtu nové přispěvky k reconnection (dovolila jem si ocitovat něco od tebe mamko, doufám, že ti to nebude vadit, neber to osobně),
mamka napsal:

Zatím jen rozpaky nad reakcí našeho pejska. Když si s energií zkouším hrát, tak je vyděšený a bojí se mne. Reiki miluje. Možná to je jen tím, že panička "září" jinak, než je zvyklý a je to otázka času.

Jinak vlastní pocity: kromě obrovské síly v rukách vlastně nic. Naprosto neutrální vnímání, žádné emoce. To reiki mě dostává tak nějak doměkka, jihnu.
Při působení na vlastní tělo okamžitá reakce. Zkoušela jsem to i na uši, protože pravé mne bolí už permanentně. Reakce byla bouřlivá. Takovou bolest jsem ještě nezažila, ale vzápětí uklidnění a návrat do původního stavu - tedy bolí dál Wink .
Myslím, že to bude zajímavé.......zkušenosti kolem žádné, takže vlastní experimentování. Faktem je, že ta síla je až zarážející, takže začínám hodně opatrně, především když budu sahat na druhé. Myslím, že odpovědnost je na mně. Nemám v úmyslu se vymlouvat na vesmír či tak podobně, dokud si tuhle energii a její účinky pořádně neosahám.


tak jsem ráda, že před koupí této knihy, jsem stačila uhnout. Byla bych z toho nešťasná, kdyby před mýma rukama "strachy" uhýbali jak lidé, tak i zvířata.
Je pozoruhodné, že každý, kdo si knihu přečte, se stane kanálem této energie.
A to, že se má masově rozšířit a vstřebat i reiki, to se mi tedy nezamlouvá ( takhle by se mi vlastně tato energie vnutila do života).
O takovou energii "ani za mák nestojím".

Nejsem Jezuita, knihy nepálím, ani nevhazuji do popelnic, ale s takovouhle knížkou, bych to s chutí udělala.

Toť můj názor na věc.


Naposledy upravil Wendys dne pá červenec 18, 2008 4:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

mamko, jeste by mě zajímalo, reiki Ti funguje nadále?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Smart,
zatím si myslím, že reiki funguje. Když přiložím ruce na sebe, je to reiki.
Tedy pokud se tak nedokáže tvářit Rec. Laughing

Wendys, musím říct, že přesně totéž mne napadalo, když jsem tu knížku četla...jenže, to bys mne musela znát..jsem prostě Beran každým coulem Wink Embarassed .
Takže jen pro tvůj částečný klid...můj pejsek mně už dnes začíná přímo otravovat, chce chovat, hladit...a teď tedy nevím, jestli podvědomě dokážu přehodit výhybku na reiki, nebo jestli se už vzpamatoval z prvního překvapení.
Manžela znovu otestuju, až bude ochotný a svolný. Pak dám vědět, jestli mu rec.vadí pořád.
Jinak jsem tu měla před chvílí paní, která ke mně už více než rok chodila na reiki. Dnes jsem se s ní domluvila na Rec. Souhlasila a byla doslova nadšená a příjemně překvapená....jenže...NEVÍM jestli to byla určitě rec.
protože se nekonaly žádné pohyby očima, žádné záškuby končetin.
Přesto to bylo úplně jiné, než reiki a taky jsem se jí rukama ani nedotkla.
Docela klidně to mohlo být dálkové posílání reiki....
Myslím, že si dám chvíli pauzu od zpravodajství Very Happy .Chce to čas a praxi.

Jen ještě otázka pro Krabase: všichni ti lidé,které jsi ošetřoval Rec. měli pohyby očima a končetinami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Hezký večer, všechny příspěvky jsem na toto téma nečetla, ale musím reagovat na příspěvek Wendys. Knihu jsem četla a nemám pocit nabité obrovské síly. Mě kniha jen příjemně hřála a měla jsem" s ní " dobrý pocit.Mám velmi ráda knihy - všeobeně a ony asi i mě. Tak si myslím, že co chceme , tak nám dají. Někomu nic, někomu příliš....Co človíček, to jiný zážitek. A to je jen dobře. Wink Takže pálení - nebo spíše upálení určitě neschvaluji. Kniha je k mání už nějakou hodnou chvíli,dokonce i v knihovnách. A hlavně není nad vlastní zkušenost. Posbírané střípky nedají nikdy celkový obraz ..... Wink muliska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:47 pm    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
Když si čtu nové přispěvky k reconnection (dovolila jem si ocitovat něco od tebe mamko, doufám, že ti to nebude vadit, neber to osobně),
mamka napsal:

Zatím jen rozpaky nad reakcí našeho pejska. Když si s energií zkouším hrát, tak je vyděšený a bojí se mne. Reiki miluje. Možná to je jen tím, že panička "září" jinak, než je zvyklý a je to otázka času.

Jinak vlastní pocity: kromě obrovské síly v rukách vlastně nic. Naprosto neutrální vnímání, žádné emoce. To reiki mě dostává tak nějak doměkka, jihnu.
Při působení na vlastní tělo okamžitá reakce. Zkoušela jsem to i na uši, protože pravé mne bolí už permanentně. Reakce byla bouřlivá. Takovou bolest jsem ještě nezažila, ale vzápětí uklidnění a návrat do původního stavu - tedy bolí dál Wink .
Myslím, že to bude zajímavé.......zkušenosti kolem žádné, takže vlastní experimentování. Faktem je, že ta síla je až zarážející, takže začínám hodně opatrně, především když budu sahat na druhé. Myslím, že odpovědnost je na mně. Nemám v úmyslu se vymlouvat na vesmír či tak podobně, dokud si tuhle energii a její účinky pořádně neosahám.


tak jsem ráda, že před koupí této knihy, jsem stačila uhnout. Byla bych z toho nešťasná, kdyby před mýma rukama "strachy" uhýbali jak lidé, tak i zvířata.
Je pozoruhodné, že každý, kdo si knihu přečte, se stane kanálem této energie.
A to, že se má masově rozšířit a vstřebat i reiki, to se mi tedy nezamlouvá ( takhle by se mi vlastně tato energie vnutila do života).
O takovou energii "ani za mák nestojím".

Nejsem Jezuita, knihy nepálím, ani nevhazuji do popelnic, ale s takovouhle knížkou, bych to s chutí udělala.

Toť můj názor na věc.


Wendys nezlob se, ale to cos napsala je strašná hloupost, větší jsem už dlouho nečetl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
NEVÍM jestli to byla určitě rec.
protože se nekonaly žádné pohyby očima, žádné záškuby končetin.
Přesto to bylo úplně jiné, než reiki a taky jsem se jí rukama ani nedotkla.
Docela klidně to mohlo být dálkové posílání reiki....
Myslím, že si dám chvíli pauzu od zpravodajství Very Happy .Chce to čas a praxi.

Jen ještě otázka pro Krabase: všichni ti lidé,které jsi ošetřoval Rec. měli pohyby očima a končetinami?


Mamko úvodem řeknu, že je škoda, jak wendys uchopila tvůj předchozí příspěvek a mrzí mne, co tady napsala. Je to snůžka hloupostí a předsudků.

K tvému dotazu - ano, opravdu nedochází vždy k pohybům očí a končetin, někdy se ty oči pohybují (pacient s nima pomalu koulí) ale nejde to téměř poznat.

pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Krabásku, díky za odpověď.
Na Wendy se nezlob Wink .
Já ji naprosto chápu, protože, jak už jsem psala, taky se mi při čtení zpočátku honilo hlavou leccos. A navíc...třeba je tu víc lidí, kteří si myslí totéž a jen Wendys našla odvahu napsat to pěkně natvrdo.

A ty už za tak krátkou dobu stopro víš, že nemá pravdu? To přece nemůžeme vědět. Jen proto, že Rec. používají lidé už pár let, to ještě nic neznamená. Tím, samozřejmě, neříkám, že je to tak,jak píše Wendys a nepřistupuji k Rec. s pochybnostmi. To by asi moc nefungovalo. Jen si nějakou dobu netroufnu odsoudit žádný názor, dokud si nebudu jistá svým. A zatím vlastně žádný názor nemám, jen chuť zkoušet. Myslím, že právě proto jsem tu rozjela to své "zpravodajství"...dát ostatním, kteří váhají, zda to zkusit, maximum informací z praxe. A taky se poučit z názorů druhých, které mne mohou upozornit na něco, co můžu přehlížet.
Dívala jsem se totiž na některé oficiální stránky Rec. a ty jsou tak neskutečně reklamní, až jim nevěřím Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:23 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

Wendys nezlob se, ale to cos napsala je strašná hloupost, větší jsem už dlouho nečetl.


A představ si Krabasi, nezlobím se.

Tak jako já sem můžu bez skrupulí dát svůj názor na věc, (od toho to forum tady taky je), tak i ty sem můžeš napsat svoje mínění.
A že si napsal, že je můj názor strašná hloupost, jakou jsi už dlouho nečetl, a že tě to mrzí, tak to je mi líto, ale bohužel s tím nic neudělám a ani nechci.
A jestli moje názory skliděj tvoji nebo ne jenom tvoji nelibost, fakt mě to neodradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

mamko, díky za Tvoje příspěvky

já tu knížku pořád čtu, ale tak nějak chaoticky a taky nechci přijít o reiki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

Wendys neodradí v čem? V pomlouvání něčeho, o čem nic nevíš? Knihu si nečetla, energii si nepocítila, jenom taky plkáš hlouposti o spalování knihy. Opravdu jenom na základě jednoho jedinýho příspěvku od mamky? A co ty ostatní příspěvky od jiných lidí, nebo si bereš jen to, co chceš vidět a co chceš slyšet? Jsi úžasný demokrat s otevřenou myslí.

Je mi z tebe smutno, že i takový člověk jako ty se považuješ za fundovaného diskutéra (diskutuje se o faktech ne o fabulacích).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:43 pm    Předmět: Citovat

a proč Tě to, Krabasi, tolik rozčiluje, číst názor Wendys nebo kohokoliv jiného, kdo před reconnection z jakéhokoliv důvodu nepadá na kolena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:47 pm    Předmět: Citovat

proč bych se měl hned čílit, to nemůžu ani napsat, že názor Wendys považuju za hloupost?

Číst tady o pálení knihy kterou dotyčný ani nečetl mi připadá přinejmenším úchylný. Nebo aspoň nevhodný. Zbytek jejího příspěvku je mi fuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
a proč Tě to, Krabasi, tolik rozčiluje, číst názor Wendys nebo kohokoliv jiného, kdo před reconnection z jakéhokoliv důvodu nepadá na kolena?


Teď si smart uhodila hřebíček přímo na hlavičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

ještě k tobě smarte - taky moc nechápu proč založíš téma kde se lidí ptáš na názory a zkušenosti na reconnection a když já napíšu, že s tím pracuju a líbí se mi to, tak mě označíš za člověka který padá před reconnection na kolena. A příspěvek od lidí, kteří o tom nemají žádnou páru bereš jako úžasný feedback za který jsi vděčná. Tak chceš tady psát o domněnkách a nebo praktických zkušenostech?

Nic z toho co popisuje wendys se nikomu nestalo. Že by od někoho utíkali zvířata či lidé díky reconection jsem ještě opravdu neslyšel ani nečetl. Zkus taky repsektovat moje právo na vyjádření názoru k výplodkům od wendys.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 33, 34, 35  Další
Strana 12 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund