Fórum - Zobrazit téma - citlivost na změny počasí, revma v místech starých zranění - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - citlivost na změny počasí, revma v místech starých zranění
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

citlivost na změny počasí, revma v místech starých zranění

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 9:51 pm    Předmět: citlivost na změny počasí, revma v místech starých zranění Citovat

Citlivost na změny počasí, revmatické bolesti v místech starých zranění, trápí to někoho z Vás? Jak na to? Jak to zpacifikovat?

Přemýšlím, co může být příčinou těchto potíží, na jaký problém tím duše poukazuje?

Slabé ledviny? Problém v čakře základu?

Ptám se tady na to, protože zrovna mě to trápí. Tak pokud k tomu máte, co říct, tak prosím sem s tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Wendys, osobně zkušenosti nemám. Tak jenom co jsem se dočetla od W. Lubecka. Celkové reiki, k tomu pozice 8, 10, 13 a 15. Právě si pročítám ty pozice, protože se mi zdá, že zrovna s revmatismem moc nesouvisí....

8. pýcha a pocity méněcennosti, deprese.........

10. nedostatek chuti k životu a radosti ze života, strach z blízkosti, posílení imunity.......

13. problémy s partnery a ve vztazích vůbec

15. tato pozice odstraňuje bloky, které narušují plynulý tok energie z nohou do 1. čakry.

Je to z knihy Zákl. kniha o Reiki. Nepsala jsem všechno, jenom ty příčiny,na které se ptáš.

Jinak taky ráda pátrám po příčinách, protože je to docela jako detektivka. A zrovna u těchto potíží mě napadá, jestli to není třeba neochota něco měnit, pohodlnost, být smířený už se vším. Protože to slyším v práci dnes a denně:,, Mě bolí koleno, bude změna počasí ". No a tím to zhasne. Změní se počasí, nás bolí koleno nebo klouby nebo stará zlomenina , ale s tím se nedá nic dělat, protože to říkají už celé generace. A možná se nám to dostalo hluboko do podvědomí, že opravdu nemá cenu s tím něco dělat. Svedeme to prostě na počasí .
Myslím, že si hodně věcí necháme podsouvat. A ne jenom tohle.

Wendys, já to dávám jako příklad, doufám, že si to nevezmeš osobně. Prostě mě napadlo tohle, ale třeba je to úplně jinak. Ráda si také nechám poradit.

No a já bych asi ošetřovala lokálně. Asi bych to tak nehrotila.

Ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

Jo možná bude důvodem citlivosti na změny počasí nějaká ta nepružnost, nepřizpůsobivost. Mohlo by to mít souvislost právě s ledvinami - neschopnost proplouvat, splývat s proudem.

Kudy všude proudí meridián ledvin?
Jak vůbec posílit ledviny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 3:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys.
Dotazuješ se na dráhu ledvin. Zpaměti ji neznám, a tak se vždy, když to potřebuji, podívám do svých manuálů, anebo na internet.
Tam nalezneš mnoho odpovědí.
Posílám jednu adresu, ze které jsem ti vytáhla náhled ledvin.

Bohužel nedaří se mi přetáhnout i obrázek, tak se na to podívej sama .Jsou tam i ostatní meridiánové dráhy člověka.

Adres: www.trinity.cz/majka/stránky/zájmy/meridian...
Dráha ledvin
Začíná uprostřed plosky nohy, vystupuje po vnitřní ploše nohy, bérce a stehna přes střední stěnu břišní a hrudní a končí na dolním okraji kosti klíční. Dráha má 27 bodů.
Má vliv na vnitřní sekreci, gynekologické obtíže, sexualitu u mužů, městnání zejména v dolních končetinách – těžké nohy – otoky nohou, varixy, menstruační obtíže, meteorismus, zácpa a zažívací poruchy.

Idea Jinak posilovat ledviny můžeš fyzicky tak, že sevřeš ruce v pěsti a přiložíš JE za záda na oblast ledvin. A pak rychlými pohyby nahoru a dolů, nebo krouživými pohyby aktivuješ rychlejší prouděné energie na tělesné úrovni. pokud pěsti budou na Tě moc, můžeš dlaněmi.

No a posilování přes Reiki buď přímo dlaněmi, či na dálku jistě znáš.
Na stránkách je taky hodinový čas určený ledvinám.
To léčení by bylo dobré dělat v tu dobu.
Také mám cvičení na meridiány, ale to přepošlu, až se naučím to vkládat na web.
Bolesti můžeš redukovat že....
Staré zranění bych rozpouštěla posíláním energie do doby, události a těla, kdy se zranění událo. Taky rozpouštěj traumata s tím spojená.
Rozpouštěj to na vědomé i podvědomé úrovni.
Časem zjistíš, že změna počasí to již tak neovlivňije. Pokus se najít asociace, inpulzy, co spouští, tyto Tvé problémy.
Tolik můj příspěvek k Tvé otázce.
Přeji Ti úspěšné vykročení v odstraňování bolestí, či problémů.
No vlastně již Tvou aktivitou otázky, se to nahoře řeší.
Nyní záleží na Tobě, jakou razanci a píli tomu dáš.
Razz LEORA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Díky LEORO, koukla jsem se na ty stránky http://www.trinity.cz/majka/stranky/zajmy/meridian.htm
Je to na nich docela pěkně popsáno.

Citace:
inak posilovat ledviny můžeš fyzicky tak, že sevřeš ruce v pěsti a přiložíš JE za záda na oblast ledvin. A pak rychlými pohyby nahoru a dolů, nebo krouživými pohyby aktivuješ rychlejší prouděné energie na tělesné úrovni. pokud pěsti budou na Tě moc, můžeš dlaněmi.

To dělám instintivně.

Citace:
Také mám cvičení na meridiány, ale to přepošlu, až se naučím to vkládat na web.

Pokud je to soubor, tak to sem sama nevložíš, musíš požádat Broňka (kontakt na admina v menu v levém sloupci webu) o vložení, on to vkládá do složky "ke stažení".
Já tam mám od něho umístěné některé obrázky.

Budu ráda, když to tam dáš k dispozici ke stažení, určitě to uvítaj i ostatní.

Citace:
Staré zranění bych rozpouštěla posíláním energie do doby, události a těla, kdy se zranění událo. Taky rozpouštěj traumata s tím spojená.

O to se občas také pokouším, poněkud laxněji.

Citace:
No vlastně již Tvou aktivitou otázky, se to nahoře řeší.

Myslíš, že už jenom tím?
Citace:
Nyní záleží na Tobě, jakou razanci a píli tomu dáš.

Docela mě ten tvůj příspěvek nakopl.
Dík, měj se fain, LEORO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund